BREDA SP 20cal

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 31 έως 44 (από 44 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Breda

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    749
    old-timer στις #43985


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 17 Aυγουστος 2004


    Όχι να μην ΜΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΤΕ, να ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΤΕ

    Φιλικά,

     

    γιατι κυριε Λεωνιδα;

    να ΜΑΣ υπολογισετε, Κυριε Γιωργο μας…

    θα ειναι και ο …κυριος Αλκης μαζι

    σας εχω ξαναπει, στις μπυρες ειμαι καλα προπονημενος

    Γιωργο, καλωσηλθες και απο μενα

    Αλκης


    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #43987

    Αν είναι για μπύρες, έχω κι έναν γείτονα που σίγουρα θα ενδιαφέρεται…

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #43988

    Γεία σου και εσένα Αλκη σε ευχαριστώ πολλή για το καλοσορισμά σου. Είσαι μέσα για να δούμε αν λές αλήθεια… πρέπει να βρούμε και κάποιον που θα βάλη τα κοψίδια τη θα λέγατε για σήμερα βράδυ να πάμε να πιουμε καμιά παγωμένη??? Λεωνίδα φέρε και τον γείτωνα (κάποιος θα πρέπει να μας πάει στα σπίτια μας)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #43989

    Απόψε δυστυχώς είναι αδύνατον, πρέπει να παραλάβω την οικογένεια από το λιμάνι. Τις επόμενες μέρες μάλλον δεν θα μπω καθόλου στο forum, οπότε αν κανονίσετε κάτι, ας με ειδοποιήσει κάποιος. Τα τηλέφωνά μου τα έχετε.

    Φιλικά,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #43990

    Καλα μπλέξαμε το “μας” με το “σας” και το “με” και τα κάναμε ΣΑΛΑΤΑ. Ρε να είχαμε μιά ωραία ΝΤΟΜΑΤΟΣΑΛΑΤΑ, made by kritsilis roof (κοινως ΤΑΡΑΣΤΑ). Κύριοι ξεφύγαμε το θέματος που είναι τα φυσίγγια για ένα 20άρι όπλο.

    Αν θέλετε συνάντηση στο σκοπευτήριο, να ανοίξουμε θέμα ( που ούτως ή άλλως υπάρχει ένα ) και αν θέλετε μπύρες να ανοίξουμε θέμα στο περί ανέμων και υδάτων, ή να αναβιώσουμε κάποιο που υπάρχει. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #43991

    Καλά κύριε Αντώνη, μην θυμώνετε…

    Μυστήριοι άνθρωποι αυτοί οι πρόεδροι βρε παιδάκι μου…

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #43992

    Αντώνη έχεις απόλυτο δίκιο βάλε μας στην θέση μας γιατί ξεφύγαμε σαν τρυγόνι τρομαγμένο απο της ντουφεκιές…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #43995

    Για να μην ξεφύγουμε και να επανέλθουμε:

    Νομίζω τελικά φίλε panosa ότι από φέτος ο ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ θα φτιάχνει 20άρια φυσίγγια μέσα από τα ΝΟΒΕL και όχι από από τα LAMBRO. Το διαπίστωσα και στα κουτιά των LAMBRO 20άρια που πήρα ότι γράφουν ΚΑΤΑΣΚΕΥΉ στο ΛΑΥΡΙΟ !!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #336869

    Τι κυριλίκι  είναι αυτό ρε παιδιά; Τόσο πολύ καιρό λείπω;

    Πάντως αυτό το κύριε Λεωνίδα!!!!!, τι να πω δηλαδή, ανατρίχιασα.

    Καλά κάτσε να τους γνωρίσεις από κοντά και μετά θα δεις κυριλίκια.

    Στο θέμα μας τώρα, γιατί ο μπάρμπα πρόεδρας, είναι και αυστηρός.

      Γιώργο δεν ξέρω που μένεις, αλλά φυσίγγια για 20αρι έχω δει και σε ένα κατάστημα στο Κορωπί, και μάλιστα Β&Ρ. Τώρα αν σε ενδιαφέρει μπορώ να μάθω και τιμές.

    Λοιπόν Γιώργο, καλώς ήλθες στην παρέα μας, και να προσέχεις, τον μπάρμπα Λεό, και τον γείτονά του, τον μπάρμπα  Βάγκο,  την πίνουν την μπυρίτσα τους.

    Και μια και κανονίζουμε συνάντηση, την Κυριακή, μετά τον τελικό, λέμε για παϊδάκια και μπύρα.

    Υ.Γ.  Μπάρμπα Αντώνη ( Baikal & ξερο ψωμί club !)   συγνώμη δεν θα το ξανακάνω. Αλλά παρασούρθηκα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    panosa στις #336881

    Antwnh,

    ti ennoeis oti tha ftiaxnei fyssiggia mesa apo Nobel kai oxi apo ta Lambro? Ap’ oso thymamai o Naypliwths exei parei thn Lambro ki ayth ta eftiaxne sto Layrio etsi ki alliws.

    Gia diafwthse mas ligo….

    Eyxaristw

    Panos

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #44111

    Ο ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ φτιάχνει τώρα και τα LAMBRO & τα NOBEL.

    Νομίζω ότι τα φτιάχνει όλα στην ΘΗΒΑ.

    Οπως έχω πεί και παλαιότερα στα ΝΟΒΕL φτιάχνει όλα τα διαμετρήματα. Ισως , λέω ίσως να μην τα φτιάξει φέτος σαν LAMBRO τα 20άρια. Δεν ξέρω θα φανεί τον Σεπτέβρη που ο ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ-ASSOSPORT θα φέρει τα καινούργια που μου ειπε.

    Αυτά που πήρα εγώ είναι πολύ παλιά συσκευασία ( για τα LAMBRO μιλάω, σε δρχ ήταν και τα ευρώ μπήκαν στο πλάι )

    Ολες μας τις απορίες θα μας τις λύσει η νέα παρτίδα που θα έρθει. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #336882


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 19 Aυγουστος 2004


    Στο θέμα μας τώρα, γιατί ο μπάρμπα πρόεδρας, είναι και αυστηρός.

      Γιώργο δεν ξέρω που μένεις, αλλά φυσίγγια για 20αρι έχω δει και σε ένα κατάστημα στο Κορωπί, και μάλιστα Β&Ρ. Τώρα αν σε ενδιαφέρει μπορώ να μάθω και τιμές.

     

    Υ.Γ.  Μπάρμπα Αντώνη ( Baikal & ξερο ψωμί club !)   συγνώμη δεν θα το ξανακάνω. Αλλά παρασούρθηκα.


    [/indent]Η αλήθεια είναι ότι ήσουν στο θέμα σου, αφού μας έδωσες μιά χρήσιμη πληροφορία για τα 20άρια B&P

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #44147

    Γεια και χαρά σε όλους σας

    Φίλε Σταύρο δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι στην συνάντηση την Κυριακή διότι λόγο

    εργασίας που την κάνει και ποιο περιορισμένη η ολυμπιάδα δεν θα μπορέσω να παρευρίσκομαι. Σε παρακαλώ όμως να μου πεις που ακριβός στο Κορωπί είναι το κατάστημα που τα πουλάει μιας και περνάω κάθε μέρα από εκεί, (για να έρθω στην δουλεία μου) για να πάρω για μένα αλλά και για των φίλο Αντώνη. Εγώ μένω ’νω Γλυφάδα Τερψιθεα και απαντώ σε ένα ρώτημα ποιο επάνω αλλά μήπως βρω και κανέναν κοντό γείτονα.

    Αντώνη επειδή κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα σχετικά με το σκοπευτήριο θα ήθελα να σε ρωτήσω??? μήπως ξέρεις το σκοπευτήριο του σχιστού αν είναι ανοικτό??? για να παμε να ξεμουδιάσουμε λίγο από όλες της απόψεις μιας και έχει μια καντίνα εκεί με κάτι απίστευτα σουβλάκια και απίστευτα μπιρονια !!!!εάν δεν είναι τη θα λέγατε να πάρουμε κάνα δυο κουτές πιάτα και να παμε να τα«πλύνουμε» σε κανένα βουνό λετε να έχουμε κανένα πρόβλημα από δασαρχείο??? Γεια σου Λεωνίδα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #44185


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Γίωργος στίς 20 Aυγουστος 2004


    Αντώνη επειδή κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα σχετικά με το σκοπευτήριο θα ήθελα να σε ρωτήσω??? μήπως ξέρεις το σκοπευτήριο του σχιστού αν είναι ανοικτό???


    [/indent]Το τηλέφωνο του σκοπευτηρίου στο ΣΧΙΣΤΟ είναι 4063227. Περισσότερες λεπτομέρειες μπορεί να σου δώσει ο Kostask που το γνωρίζει πολύ καλύτερα από όλους μας.

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 31 έως 44 (από 44 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων