www.shootingacademy.gr

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 63 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #318017

    [font=”Georgia”]Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα είναι η φωτογραφία του fidelάκου. B)
    Και μια απορία.
    Θα μπορούμε να σε παίρνουμε τηλέφωνο τώρα και να σε ρωτάμε διάφορα; η οι ερωτήσεις θα είναι μόνο μέσα του site σου ; :P
    [/font]

    Eννοείται! Ξεκίνα ρωτώντας πότε με βολεύει για εκείνο το χρωστούμενο. :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #318016

    [size=3]Λεωνίδα [b][u]πάρα πολύ καλό[/u][/b] …………………….. καλορίζικο και σου εύχομαι να συνεχίσεις να είσαι κοντά σε όποιον στο ζητήσει όπως έκανες πάντα.[/size]

    Πας καλά; Τώρα που έχω και site θα το καβαλήσω το καλάμι. B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #318014

    Eννοείται! Ξεκίνα ρωτώντας πότε με βολεύει για εκείνο το χρωστούμενο. B)

    [font=”Georgia”]Στο έχω ξανά πει, και θα το επαναλάβω για μία ακόμα, κι ελπίζω τελευταία, φορά.
    Δεν μου χρωστάς τίποτα.

    Όσο για τα άλλα, θα τα πούμε όταν θα έρθει η ώρα τους.
    Αυτή την στιγμή έχω ένα πολύ σοβαρό, κατά την γνώμη μου, θέμα που με απασχολεί.
    Όταν λυθεί θα επανέλθω σε πολλά. [/i][/font][/size][/color]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    560
    kinigopapias στις #318013

    Πολύ καλός και πολύ ενδιαφέρον ιστότοπος,καλή αρχή και καλή δύναμη Λεωνίδα!!!! B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #318003

    Πας καλά; Τώρα που έχω και site θα το καβαλήσω το καλάμι. B)

    Mπήκες ήδη στα "Favorite Bookmarks" :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #317985

    μπραβο δασκαλε και απο μενα για το sιτε και καλη δυναμη στο νεο ξεκινημα!!!
    ενα εχω να πω μονο για καποιες φωτο?? μα καλα με μπενελλι…….;σε κανει αρχοντα ομως!!!! B) :D :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    SAMWIN στις #167019

    ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ,ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΝΤΕΛ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    145
    badian στις #317953

    Μόλις πριν λίγο ανέβηκε το ολοκαίνουριο site που μου έφτιαξαν με πολύ κέφι και επαγγελματισμό τα παιδιά της Matrix Design, του γραφείου πίσω από το e-artemis. Κώστα, Σπύρο, Θοδωρή, Αποστόλη, Φλωρεντία, σας ευχαριστώ μέσα απ' την καρδιά μου.

    Περιμένω τα σχόλιά σας και την αλληλογραφία σας, τις ιδέες σας και τις απορίες σας, για να κάνουμε το site ένα πραγματικό κύτταρο γνώσης και ενημέρωσης για το σύγχρονο κυνηγό.

    [url=”http://www.shootingacademy.gr”%5D%5Bsize=4%5Dwww.shootingacademy.gr%5B/size%5D%5B/url%5D

    Να είσαι καλά Λεωνίδα και να δίνεις τα φώτα σου σε νέους ανθρώπους πάντα με κέφι και μεράκι.!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #167024

    Λεωνιδα εχω μια ιδεα,θα ηθελα να βρισκω στο σαιτ ενημερωμενα βιντεο απο αγωνες παγκοσμιου πρωταθληματοε σκητ,τραπ,σπορτινγ κτλ,δεν θα ηταν καταπληκτικο ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #317950

    Μόλις πριν λίγο ανέβηκε το ολοκαίνουριο site που μου έφτιαξαν με πολύ κέφι και επαγγελματισμό τα παιδιά της Matrix Design, του γραφείου πίσω από το e-artemis. Κώστα, Σπύρο, Θοδωρή, Αποστόλη, Φλωρεντία, σας ευχαριστώ μέσα απ' την καρδιά μου.

    Περιμένω τα σχόλιά σας και την αλληλογραφία σας, τις ιδέες σας και τις απορίες σας, για να κάνουμε το site ένα πραγματικό κύτταρο γνώσης και ενημέρωσης για το σύγχρονο κυνηγό.

    [url=”http://www.shootingacademy.gr”%5D%5Bsize=4%5Dwww.shootingacademy.gr%5B/size%5D%5B/url%5D

    Δασκαλε συγχαρητηρια. Το site ειναι απο τα πιο φιλικα και ουσιαστικα στον χωρο της σκοποβολης που εχω δει ποτε. Και παλι μπραβο.

    Φανης. (μεταχειρο τραποντουφεκο Browning στον ωμο και βουρ στο το σχιστο για μαθημα).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #167038

    Mια και ρωτάς τι θα θέλαμε να δούμε θα σου προτείνω μία ιδέα που υπάρχει στο πίσω μέρος του μυαλού σου αλλά δεν ξέρω αν θα χρησιμοπιήσεις το site για να το πετύχεις.

    Η ιδέα είναι να κάνεις το Sporting γνωστό σε όσο γίνεται περισσότερους κυνηγούς.
    Όπως μ' αρέσει εμένα και με έχει πορώσει είμαι σίγουρος ότι μπορεί να ενθουσιάσει πάρα πολλούς.

    Είναι κρίμα να ζούμε στην ίδια πόλη και στην ίδια χώρα τόσοι πολλοί κυνηγοί αλλά να φοβούνται να έρθουν στο σκοπευτήριο.

    Και μόνο σαν βελτίωση των κυνηγετικών τους ικανοτήτων να το δουν θα τους προσφέρει πάρα πολλά.
    Να μην μιλήσουμε για θέματα βλητικής όπλων (τσοκάκια, βελτιώσεις, επιδόσεις), φυσίγγια, μέτρα όπλου, κοντάκια, λειτουργία όπλου μόνο μεγάλο κέρδος μπορούν να φέρουν.

    Βάλε στο site ενότητες με αγώνες, ακόμα και έναν αγώνα στην άλλη άκρη της Ελλάδας να παρουσιάσεις με δυο λόγια και κάποια έστω 5λεπτα video που μπορούν να στα προωθήσουν και μέσω you tube εύκολα οι αντίστοιχοι οργανωτές, θα ανεβάσεις το ηθικό τους και θα φέρεις κόσμο στα σκοπευτήρια-εκπαιδευτήρια (για να μην ξεχνάμε και τον ρόλο του σκοπευτηρίου σε σύγχρονες χώρες).

    Με διάφορους τρόπους που εσύ ξερεις καλύτερα μπορείς να κάνεις τον κόσμο να ενδιαφερθεί για το Sporting.

    Εμείς πόσο θα είμαστε?
    Δεν πρέπει μόνο να ανανεωθούμε εμείς από καινούργιους αλλά οι καινούργιοι να είναι πολλαπλάσιοι και να κάνουν τις συμμετοχές πολλές, σε ένα Πανελλήνιο πρωτάθλημα, καλά οργανωμένο με χαμηλό κόστος συμμετοχής και φυσικά χορηγούς που τελικά σκορπάμε του κόσμου τα λεφτά στα φυσίγγια τους και στα όπλα τους και ούτε καν ασχολούνται.

    Θα είμαστε εδώ για τα λέμε (για να μην επεκταθώ άλλο) …………………..

    Μπορείς να αναλάβεις τον ρόλο και να βγεις μπροστά, οι γνώσεις σου είναι πολλές και η ενέργειά σου αστείρευτη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #167073

    Γουστάρω αυτό που κανείς φιλαράκο………. Καλή επιτυχία στην σελίδα και σε σένα προσωπικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #167076

    καλη συνεχεια και παντα αξιος…..
    οταν κανεις κατι με μερακι αυτο δεν κρηβετα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #317860

    μπραβο φιλε, καλη αρχη αντε θα εχουμε και καποιον ειδικο να μας λυνει καμμια απορια B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    233
    Andreasdik στις #317843

    Πολύ μου αρέσει το site Λεωνίδα! Συγχαρητήρια και εύχομαι να πάνε όλα καλά! :lol:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 63 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων