Beretta ES100 VITORIA

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 211 έως 218 (από 218 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    spzisis στις #468482

    καλησπέρα παιδιά!!!!μια ερώτηση είμαι κάτοχος Beretta ES100 VITORIA την έχω από το 2005 γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να ρίξω ατσάλινα σκάγια???? :bye: ευχαριστώ……..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #468496

    καλησπέρα παιδιά!!!!μια ερώτηση είμαι κάτοχος Beretta ES100 VITORIA την έχω από το 2005 γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να ρίξω ατσάλινα σκάγια???? :bye: ευχαριστώ……..

    Ναι μπορείς να ρίξεις ατσάλινα σκάγια με την vitoria,προσοχή όμως με ποιο τσοκ θα τα ρίξεις!απο 3*** και πάνω μπορείς να ρίξεις αν θυμάμαι καλά.επισης τα τσοκ έχουν την ενδειξη sp που δείχνει ότι μπορείς να ρίξεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    spzisis στις #468534

    να εισε καλά για την πληροφορία φίλε μου!!!!ευχαριστω :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    elite123 στις #474638

    Καλησπερα παιδια ειμαι κατοχος της es100 την συνθετικης και μου παρουσιαζει σκουριες επιφανειακες τι μπορω να κανω για αυτο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #474685

    Καλησπερα παιδια ειμαι κατοχος της es100 την συνθετικης και μου παρουσιαζει σκουριες επιφανειακες τι μπορω να κανω για αυτο?

    Δυνατό και επίμονο τρίψιμο με λαδωμένο πανάκι, ίσως με κάτι σκληρό να πιέζει το πανί στη σκουριά, όπως στυλό ή το νύχι του δαχτύλου σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #474710

    Καλημερα χρονια πολλα.Οπως λεει και ο φιλος benetos πιο πανω ριξε καμποσο λαδι στη καννη και μετα με ενα πανι σκουπισε την καλα ,θα το κανεις μεχρι το πανι να βγει καθαρο.Προσεξε το λαδι επανω στο πανι παιρνει μια καφε αποχρωση.Ολες αυτες τις ενερχειες θα τις κανεις με την προυποθεση οτι η οξειδωση ειναι επιφανειακη.Μην μπεις στην διαδικασια του ατσαλομαλλου γιατι μπορει να κανεις ζημια στην κανη.Φροντισε ωστε η καννη σου να ειναι ελαφρια λαδωμενη μονιμα ειδικα τις βροχερες μερες το ιδιο ισχυει και το καλοκαιρι λογω ιδρωτα χεριων κλπ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    elite123 στις #477761

    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας την ετριψα με λαδι και ολα καλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #483954

    Χαιρετω ολους τους συναδελφους κυνηγους.Θα ηθελα να ρωτησω(το ψαχνω αρκετα)αν γινεται στην ΕS-100 να αντικατασταθουν το κοντακι και η παπια απο benelli rafaelo? :scratch: :scratch: Aν καποιος γνωριζει ας βοηθησει..Μαλλον ερχεται κουτι αλλα δεν ξερω τι γινεται με το ελατηριο που ειναι μεσα στο κοντακι.Πιστευω οτι το αποτελεσμα θα ειναι αρκετα εντυπωσιακο 🙂

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 211 έως 218 (από 218 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων