Μικτός αγώνας trap – skeet – sporting

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 80 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #316437

    Το σκέφτηκα Γιάννη, αλλά πιστεύω είναι καλύτερα να κάνουμε έναν άλλον αγώνα, καθαρά Fitasc, να το ευχαριστηθούμε περισσότερο. Σωστό και αυτό.[/color]

    Για τα φυσίγγια δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Θέλω να είναι όσο το δυνατόν λιγότερο αποθαρρυντική η συμμετοχή για τους σχετικά άπειρους σκοπευτές.

    Πείτε κι εσείς καμμιά γνώμη… 28γρ όχι μικρότερο από 9,5 και όχι μεγαλύτερο από 7,5 σε όλα [/color]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #167621

    Μια χαρά ακούγεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #316421

    Φαντάζομαι ότι θα έχει πολλές συμεττοχές [αυτό επιθυμώ ]γιά τόν εξής λόγο τελειώνοντάς απο τήν δουλεία να προλάβω να ρίξω και έγω διότι θα είναι κάτι τό οποιο φαντάζομαι ,δέν έχει ξαναγίνει.. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #316415

    Φαντάζομαι ότι θα έχει πολλές συμεττοχές [αυτό επιθυμώ ]γιά τόν εξής λόγο τελειώνοντάς απο τήν δουλεία να προλάβω να ρίξω και έγω διότι θα είναι κάτι τό οποιο φαντάζομαι ,δέν έχει ξαναγίνει.. :lol:

    Όχι Γιώργο, δεν έχει ξαναγίνει. Προσπάθησα να το διοργανώσω ξανά πέρισυ και άλλη μία φορά πριν από χρόνια, αλλά πάντα κάπου σκάλωνε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    29
    papanik1 στις #167625

    Συμφωνω κι εγώ με το 28gr και κάτω και 9,5 -7,5 τα σκάγια.

    Εκανα ένα γρήγορο ψάξιμο στο internet να δω κάτι αντίστοιχο, σε τουρνουά "τριών αγωνισμάτων"-μηπως και είχαν ετοιμους κανονισμούς, αλλά δεν βρήκα κάτι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #316405

    Ήρθε η ώρα του Vasili XXX :lol:

    Ποντάρω πάνω του

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #316404

    Ήρθε η ώρα του Vasili XXX :lol:

    Ποντάρω πάνω του

    Ομολογώ πως είναι από τα φαβορί. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #316400

    Ήρθε η ώρα του Vasili XXX :lol:

    Ποντάρω πάνω του

    ναι τα κανει ολα ο ψυχακιας χαχα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #316393

    ναι τα κανει ολα ο ψυχακιας χαχα!!

    Τα κάνει όλα και συμφέρει! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #167709

    χααααα….. ευχαριστώ τους φίλους που ποντάρουν πάνω μου αλλά βλέπω οτι όλοι το γουστάρουν το νέο τριπλό σχήμα και έχουν μπει δυναμικά και εντατικά σε προπόνηση skeet-trap. Και κάποιοι skeetαδόροι ψήνονται για sporting…Είδατε τι κάνει ο ανταγωνισμός? Σε λίγο δεν θα είμαι ο μόνος ψυχάκιας George… Όλοι subitous frenokomious…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #316213

    χααααα….. ευχαριστώ τους φίλους που ποντάρουν πάνω μου αλλά βλέπω οτι όλοι το γουστάρουν το νέο τριπλό σχήμα και έχουν μπει δυναμικά και εντατικά σε προπόνηση skeet-trap. Και κάποιοι skeetαδόροι ψήνονται για sporting…Είδατε τι κάνει ο ανταγωνισμός? Σε λίγο δεν θα είμαι ο μόνος ψυχάκιας George… Όλοι subitous frenokomious…

    glamourous!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #316211

    χααααα….. ευχαριστώ τους φίλους που ποντάρουν πάνω μου αλλά βλέπω οτι όλοι το γουστάρουν το νέο τριπλό σχήμα και έχουν μπει δυναμικά και εντατικά σε προπόνηση skeet-trap. Και κάποιοι skeetαδόροι ψήνονται για sporting…Είδατε τι κάνει ο ανταγωνισμός? Σε λίγο δεν θα είμαι ο μόνος ψυχάκιας George… Όλοι subitous frenokomious…

    Αν και δεν είναι προπόνηση αυτό που κάνουν οι περισσότεροι (βλ. καίνε φυσίγγια), είναι ένας από τους λόγους για τους οποίους γίνεται ο αγώνας. Για να ξεφύγουν λίγο οι σκοπευτές από τη σκοπευτική "ανία". Αν κι εσύ παλικάρι μου το έχεις εμπεδώσει αυτό, εδώ και καιρό. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #316196

    Αν και δεν είναι προπόνηση αυτό που κάνουν οι περισσότεροι (βλ. [i]καίνε φυσίγγια[/i]), είναι ένας από τους λόγους για τους οποίους γίνεται ο αγώνας. Για να ξεφύγουν λίγο οι σκοπευτές από τη σκοπευτική "ανία". Αν κι εσύ παλικάρι μου το έχεις εμπεδώσει αυτό, εδώ και καιρό. :lol:

    :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #169973

    Μην ξεχνιόμαστε. Ο καιρός πλησιάζει.

    Στο "Τρίαθλο", οι σκοπευτές θα παίξουν μία πούλα τραπ στο αριστερό σταντ, μία πούλα σκητ στο δεξί σταντ και μία πούλα σπόρτινγκ στο σταντ της επιλογής τους, δεξιά ή αριστερά. Τυχόν ισοβαθμίες θα λυθούν στο σπόρτινγκ.

    Για κοπιάστε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #310214

    Μην ξεχνιόμαστε. Ο καιρός πλησιάζει.

    Στο "Τρίαθλο", οι σκοπευτές θα παίξουν μία πούλα τραπ στο αριστερό σταντ, μία πούλα σκητ στο δεξί σταντ και μία πούλα σπόρτινγκ στο σταντ της επιλογής τους, δεξιά ή αριστερά. Τυχόν ισοβαθμίες θα λυθούν στο σπόρτινγκ.

    Για κοπιάστε…

    ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ?? ;)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 80 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων