Μικτός αγώνας trap – skeet – sporting

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 80 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #308814

    Δυστυχώς μία πολύ σοβαρή επαγγελματική υποχρέωση δεν θα μου επιτρέψει να παραστώ στον αγώνα. Ότι και να πω είναι λίγο. Το ξέρω ότι είναι απαράδεκτο να λείψω, αλλά πιστέψτε με, κανείς δεν στενοχωριέται περισσότερο από εμένα. Επομένως τη διοργάνωση και τη διεξαγωγή θα την αναλάβει αποκλειστικά το σκοπευτήριο Σχιστού, όπου θα πρέπει και να δηλώσετε απευθείας συμμετοχή.

    :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #306456

    Τελικά θα είμαι παρών αύριο. Η επαγγελματική μου υποχρέωση αναβλήθηκε.

    Υπενθύμιση για όλους τους φίλους που δήλωσαν συμμετοχή, μην τυχόν ξεχαστήκατε… :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #171128

    ksap
    leatherman
    SpyrosBenelli
    Λευτέρης
    androu
    vasillisX
    ALEXTRAP
    aldo
    Naval
    papanik1
    GEORGE 1974
    Rallos
    geo winchester

    13 άτομα δηλώθηκαν από το φόρουμ. 3 από αυτούς ήδη μου έχουν δηλώσει ότι δεν θα τα καταφέρουν τελικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #306379

    Και από τους 13, ήρθαν μόλις οι 4. Τέλος πάντων, αρκετά καλή συμμετοχή για τη φύση του αγώνα, 32 άτομα. Έσκισε η S.A.S.T. Πήραμε 1η, 2η, 3η & 5η θέση!

    Συγχαρητήρια στα αγόρια μου! :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #171162

    Λεωνίδα συγνώμη που δεν σε πηρα τηλ. Το έκανες άσχημη μέρα τελικά. Δεν είχα φέρει ντουφέκι μαζί αλλά και όποιον ρώτησα από το τραπέζι δεν θα ερχόταν οπότε…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    ALEXTRAP στις #306354

    Και από τους 13, ήρθαν μόλις οι 4. Τέλος πάντων, αρκετά καλή συμμετοχή για τη φύση του αγώνα, 32 άτομα. Έσκισε η S.A.S.T. Πήραμε 1η, 2η, 3η & 5η θέση!

    Συγχαρητήρια στα αγόρια μου! :rolleyes:

    συγχαρητηρια στα παιδια για τις αξιολογες επιδοσεις κ σε σενα για την καλη δουλεια….!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #306353

    συγχαρητηρια στα παιδια για τις αξιολογες επιδοσεις κ σε σενα για την καλη δουλεια….!!!!!!!!!

    Και σε σένα φίλε μου για την 4η θέση. Δυστυχώς στο sporting μας τα χάλασες. Και σε είχα στα φαβορί για την πρώτη θέση. Δεν πειράζει, εμπειρία για το επόμενο τρίαθλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #306345

    Πολύ ωραία ήταν σήμερα :rolleyes:
    Συγχαρητήρια στα παιδιά που συμμετείχαν μα πάνω από όλα στην ψυχή του αγώνα,
    τον Λεωνίδα Μητσιάλη για την σύλληψή του,το πείσμα του να γίνει αυτός ο αγώνας
    για το οτι 5 ωρες δεν εκατσε στιγμη (ηταν διαιτητης,πατητερ,εμψυχωτης) και για το οτι
    οι καρποι της προσπαθειας του (SAST) εδωσαν ρεσιταλ σημερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #171202

    Για μένα σήμερα ήταν παραπάνω από ωραια. Έριξα απ'όλα και το καταχάρηκα. Η αλήθεια είναι οτι περίμενα να δω και άλλους αρκετούς φίλους που απουσίαζαν και πήραν την απουσία τους… (δευτέρα με τον κηδεμόνα).
    Τελικά ήταν πολύ χαλαρός ο αγώνας και είχαν δίκιο Μητσιάλης & Μπογιάκης που θέλησαν να τον κρατήσουν έτσι διότι σκοπευτές που έριχναν πρώτη φορά κάποιο αγώνισμα δεν είχαν κανένα άγχος. Μεγάλο μπράβο στο Leo που πήρε αγκαζέ το δεξί stand ασταμάτητα για 5 ώρες. Η ανταμοιβή του ήταν στην οθόνη του εντευκτηρίου με τους 3 sast στην τριάδα. Από όλους τους συμμετέχοντες το 30% ήταν της ομάδας του και ΟΛΟΙ ήταν πάνω από τη μέση στην κατάταξη. Εγώ στο sporting βρέθηκα στην πιο χαβαλέ πούλα με Χατζή, Κωσσάρα, Αδαμόπουλο, Ψυλλάκη οι οποίοι μετά από τσιπουροποσία ζωγράφιζαν με πειράγματα και γέλια. Αυτό βέβαια δεν πτόησε κάποιους να χτυπήσουν 24.

    Λοιπόν κύριοι τώρα που υπάρχει το know-how και είδαμε οτι "δουλεύει" περιμένουμε σύντομα μια παρόμοια διοργάνωση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #306263

    Για μένα σήμερα ήταν παραπάνω από ωραια. Έριξα απ'όλα και το καταχάρηκα. Η αλήθεια είναι οτι περίμενα να δω και άλλους αρκετούς φίλους που απουσίαζαν και πήραν την απουσία τους… (δευτέρα με τον κηδεμόνα).
    Τελικά ήταν πολύ χαλαρός ο αγώνας και είχαν δίκιο Μητσιάλης & Μπογιάκης που θέλησαν να τον κρατήσουν έτσι διότι σκοπευτές που έριχναν πρώτη φορά κάποιο αγώνισμα δεν είχαν κανένα άγχος. Μεγάλο μπράβο στο Leo που πήρε αγκαζέ το δεξί stand ασταμάτητα για 5 ώρες. Η ανταμοιβή του ήταν στην οθόνη του εντευκτηρίου με τους 3 sast στην τριάδα. Από όλους τους συμμετέχοντες το 30% ήταν της ομάδας του και ΟΛΟΙ ήταν πάνω από τη μέση στην κατάταξη. Εγώ στο sporting βρέθηκα στην πιο χαβαλέ πούλα με Χατζή, Κωσσάρα, Αδαμόπουλο, Ψυλλάκη οι οποίοι μετά από τσιπουροποσία ζωγράφιζαν με πειράγματα και γέλια. Αυτό βέβαια δεν πτόησε κάποιους να χτυπήσουν 24.

    Λοιπόν κύριοι τώρα που υπάρχει το know-how και είδαμε οτι "δουλεύει" περιμένουμε σύντομα μια παρόμοια διοργάνωση.

    Εγώ να δεις πώς το καταχάρηκα. Σας ευχαριστώ όλους που δώσατε τον καλύτερο εαυτό σας. Η παρουσία σας στην ομάδα με τιμά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #171205

    Ρεπορτάζ με αποτελέσματα, φωτογραφίες και σχόλια στο:

    http://www.shootingacademy.gr/?p=370

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #171215

    Eνα μεγαλο "μπραβο" και απο μενα σε ολα τα παιδια,γνωστα και μη,για την παρα πολυ καλη παρουσιαση που εκαναν!!!!
    Απ΄οτι ειδα και τα νουμερα σε αθλητες που ασχολουνται ο καθενας με διαφορετικο αθλημα (trap,skeet,sporting),τα πηγαν παρα πολυ καλα απεναντι στα αθληματα που δεν ειναι της αρεσκειας τους.Μπραβο σας,και φυσικα και στην ομαδα σου Λεονιδα που απ΄οτι φαινεται ο "καρπος" που εσπειρες,τωρα την ανοιξη αρχιζει και ανθιζει!!!!!
    Καλη συνεχεια σε ολους,μηδενος εξαιρουμενου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    456
    leatherman στις #306218

    Τήν καλημέρα μου .Να είσται καλά όλοι.Την επόμενη διοργάνωση δεν την χάνω με τίποτα. :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    billys_benelli στις #171238

    Πολυ ωραια !!μπραβο σε ολους τους συμετεχοντες!εγω δεν παρευρεθηκα για προφανεις λογους,, επιτελους ενα ονειρο εγινε πραγματικοτητα!!! μονο shooting academy να υπαρχει

    [attachment=2707:imagesCAZ04G3G.jpg]
    [attachment=2708:imagesCAW7YNM9.jpg]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #306164

    Πολυ ωραια !!μπραβο σε ολους τους συμετεχοντες!εγω δεν παρευρεθηκα για προφανεις λογους,, επιτελους ενα ονειρο εγινε πραγματικοτητα!!! μονο shooting academy να υπαρχει

    [attachment=2707:imagesCAZ04G3G.jpg]
    [attachment=2708:imagesCAW7YNM9.jpg]

    Μου έκλεψες την ιδέα ρε παλιάνθρωπε; :) :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 80 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων