60 Μέρες στην Κόλαση.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 89 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #310141

    και λέει και το βαρετό παραμύθι περί υποκινούμενων απο το ΣΥΡΙΖΑ…
    πάντως τα γιαούρτια πέρασαν σύριζα αλλά δεν ήταν του ΣΥΡΙΖΑ ,ήταν λευκά όπως είναι και τα αισθήματα όσων απειλούνται απο τους επικίνδυνους ανίδεους
    τιμονιέρηδες ;)


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #310123

    [i][b]και λέει και το βαρετό παραμύθι περί υποκινούμενων απο το ΣΥΡΙΖΑ…
    πάντως τα γιαούρτια πέρασαν σύριζα αλλά δεν ήταν του ΣΥΡΙΖΑ ,ήταν λευκά όπως είναι και τα αισθήματα όσων απειλούνται απο τους επικίνδυνους ανίδεους
    τιμονιέρηδες ;) [/b][/i]

    Για όλα ο ΣΥΡΙΖΑ τα φταίει τρέμουν τον ΤΣΙΠΡΑ για αυτά που λέει .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #310075

    [size=4]Για όλα ο ΣΥΡΙΖΑ τα φταίει τρέμουν τον ΤΣΙΠΡΑ για αυτά που λέει .[/size]

    Μακάρι να ήταν έτσι τα πράματα κυρ-θόδωρα. Κι αυτός αρχιλαμόγιο του κερατά είναι δυστυχώς.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #310005

    Μακάρι να ήταν έτσι τα πράματα κυρ-θόδωρα. Κι αυτός αρχιλαμόγιο του κερατά είναι δυστυχώς.

    Και ποιος δεν είναι ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #309922

    ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ ΜΕ ΤΟ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΜΠΟ ΤΩΝ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ.

    ΑΛΛΑ

    ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ-ΑΛΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΤΟΤΕ……

    ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ-ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΔΕΗ

    ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ.

    ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΗ ΧΩΜΑΤΕΡΗ

    ΟΙ ΛΑΥΡΙΩΤΕΣ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΗ

    ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ ΤΗ ΨΙΤΑΛΕΙΑ.

    ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΩΝ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΟΛΑ

    ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΖΩΝΗ κτλ κτλ κτλ

    Η ΚΑΘΕ ΧΩΡΑ ΟΣΟ ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ,…ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΓΑΘΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΜΕΝΑ ΜΕΡΗ, ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΦΙΚΤΟ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ.
    ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΤΟΥ ΥΔΟΦΟΡΟΥ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠΟ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 'Η ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΑΜΠΟ ΑΠΟ ΤΑ ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΧΝΟΤΕΡΗ ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ?
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ :)

    ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΩΜΑΤΕΡΕΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΡΕΜΟΥΛΕΣ-ΜΕΓΑΛΟΕΡΓΟΛΑΒΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΙΑ.

    ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ…ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΜΑΤΕΡΕΣ, ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΛΥΜΑΤΩΝ, ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΝΟΧΛΟΥΝ.

    ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΒΕΙΟ ΝΟΜΠΕΛ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #170047
    Σωστός ο Βίκτορας.
    Σωστότατη και η λογική του.
    Στις ήδη υπάρχουσες υποβαθμισμένες περιοχές ας προσθέσουμε μία ακόμα.
    Και τι έγινε;
    Ας σκύψουμε λίγο ακόμα και ας απλώσουμε και βαζελίνη για να τους διευκολύνουμε.
    Μη μας κουραστούν.
    Το ότι η περιοχή είναι ιστορικός και αρχαιολογικός χώρος ας το ξεχάσουμε.
    Και τι έγινε;
    Το ότι σε δύο χρόνια ΚΑΙ τα Χ..Υ.Τ.Υ. θα είναι παράνομα και θα πληρώνουμε και πάλι πρόστιμα ας μη το λάβουμε υπ' όψιν μας.
    Και τι έγινε; Σιγά , “λεφτά υπάρχουν”.
    Και βέβαια να μην λάβουμε καθόλου υπόψιν μας την σωστή διαχείριση.
    Α πα πα. Αυτή κοστίζει.
    Όχι Βίκτορα. Και πάλι όχι.
    Η λογική της εξίσωσις είναι η εύκολη λύση.
    Αφού τρώω εγώ σκατά θα φας κι εσύ.
    Λυπάμαι που θα σε πικράνω, αλλά ……….
    [/size]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #309803

    [center][color=”#FF0000″][size=4][font=”Georgia”][i]Σωστός ο Βίκτορας.
    Σωστότατη και η λογική του.
    Στις ήδη υπάρχουσες υποβαθμισμένες περιοχές ας προσθέσουμε μία ακόμα.
    Και τι έγινε;
    Ας σκύψουμε λίγο ακόμα και ας απλώσουμε και βαζελίνη για να τους διευκολύνουμε.
    Μη μας κουραστούν.
    Το ότι η περιοχή είναι ιστορικός και αρχαιολογικός χώρος ας το ξεχάσουμε.
    Και τι έγινε;
    Το ότι σε δύο χρόνια ΚΑΙ τα Χ..Υ.Τ.Υ. θα είναι παράνομα και θα πληρώνουμε και πάλι πρόστιμα ας μη το λάβουμε υπ' όψιν μας.
    Και τι έγινε; Σιγά , “λεφτά υπάρχουν”.
    Και βέβαια να μην λάβουμε καθόλου υπόψιν μας την σωστή διαχείριση.
    Α πα πα. Αυτή κοστίζει.
    Όχι Βίκτορα. Και πάλι όχι.
    Η λογική της εξίσωσις είναι η εύκολη λύση.
    Αφού τρώω εγώ σκατά θα φας κι εσύ.
    Λυπάμαι που θα σε πικράνω, αλλά ……….[/i][/font][/size][/color][/center]

    ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΠΟΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ή ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΞΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ..ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ…ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑΜΕ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΤΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΟΣΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΤΙΣΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΕΡΙ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΜΑΣ. :)

    ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ "Στις ήδη υπάρχουσες υποβαθμισμένες περιοχές ας προσθέσουμε μία ακόμα. " ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #170747

    Η ΕΛ.ΑΣ. φοβάται… βομβαρδισμό στην Κερατέα
    Απόρρητη έκθεση αποδίδει ευθύνες για τα επεισόδια σε… κυνηγούς, άνδρες των Ειδικών Δυνάμεων, πρώην αστυνομικούς και Αλβανούς

    http://www.tovima.gr/society/article/?aid=392318

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #307401

    ΝΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΙΝ ΛΑΝΤΕΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΤΑΦΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΕΤΩΠΟ ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΑ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ. :P :D :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #307389

    Δεν θα εκφέρω την άποψη για το αν οι κάτοικοι της Κερατέας έχουν δίκιο ή άδικο για να μη δώσω τροφή σε κανέναν.
    Το μόνο που θα πώ είναι αυτό που είχε πεί ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου το 1982 ΦΟΒΑΜΑΙ

    ΥΓ
    Ρε παιδιά για αυτό που έγραψε το Βήμα http://www.tovima.gr/society/article/?aid=392318 μήπως επηρεάστηκαν οι άνθρωποι που υπάρχει ένα topic σε κυνηγετικό forum :P και τα σαΐνια ξεψάχνισαν τα προφίλ αυτών που γράφουν βγάζοντας συμπεράσματα μπάς και κονομήσουν καμιά επιδότηση τώρα που δεν υπάρχουν λεφτά γιατί μαζί τα φάγαμε :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #307379

    ΛΕΣ ΒΡΕ ΚΩΣΤΑ;ΑΝ ΕΨΑΞΑΝ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ,ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΟΥΑΝΤΑΝΟΜΟ ΜΕ ΕΧΟΥΝ :D ,ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ. :P :lol:
    ΚΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΙΧΑ ΕΙΧΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ; :)
    ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ; :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #307377

    ΛΕΣ ΒΡΕ ΚΩΣΤΑ;ΑΝ ΕΨΑΞΑΝ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ,ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΟΥΑΝΤΑΝΟΜΟ ΜΕ ΕΧΟΥΝ :D ,ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ. :P :lol:
    ΚΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΙΧΑ ΕΙΧΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ; :)
    ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ; :P

    Δημήτρη λυπάμαι που θα το πω αλλά ΕΚΔΗΛΩΘΗΚΕΣ :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #170776
    Το αστείο, για να μη πω γελοίο, της υπόθεσης , είναι ότι, όλα αυτά είναι γραμμένα στο ΒΗΜΑ. Μια εφημερίδα που ελέγχετε για την αντικειμενικότητά της.
    Θα θυμάστε πολλοί από εσάς τα άρθρα της για τους κυνηγούς, και μάλιστα από τον ίδιο “αμερόληπτο” δημοσιογράφο. Ο οποίος και τώρα, αν δεν διάβασα λάθος, κάνει μιά αναφορά στους κυνηγούς.
    Είδα, διάβασα, επίσης πολλές από τις τηλεφωνικές κουβέντες που έχω με κάποιο μέλος του site.
    Κάνω δε αναφορά σε αυτό, για να δείτε κάποιοι, σε πόσο δημοκρατικό και ελεύθερο καθεστώς ζούμε.
    Δυστυχώς δεν μπορεί κανείς να κάνει κάτι, όλα όσα έγραψε αυτή η “δημοκρατική” και “ανεξάρτητη” εφημερίδα πέρασαν σε πολύ κόσμο.
    [/size]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #307287

    [center][color=”#FF0000″][size=4][font=”Georgia”][i]Το αστείο, για να μη πω γελοίο, της υπόθεσης , είναι ότι, όλα αυτά είναι γραμμένα στο ΒΗΜΑ. Μια εφημερίδα που ελέγχετε για την αντικειμενικότητά της.
    Θα θυμάστε πολλοί από εσάς τα άρθρα της για τους κυνηγούς, και μάλιστα από τον ίδιο “αμερόληπτο” δημοσιογράφο. Ο οποίος και τώρα, αν δεν διάβασα λάθος, κάνει μιά αναφορά στους κυνηγούς.
    Είδα, διάβασα, επίσης πολλές από τις τηλεφωνικές κουβέντες που έχω με κάποιο μέλος του site.
    Κάνω δε αναφορά σε αυτό, για να δείτε κάποιοι, σε πόσο δημοκρατικό και ελεύθερο καθεστώς ζούμε.
    Δυστυχώς δεν μπορεί κανείς να κάνει κάτι, όλα όσα έγραψε αυτή η “δημοκρατική” και “ανεξάρτητη” εφημερίδα πέρασαν σε πολύ κόσμο.[/i][/font][/size][/color][/center]

    Σταύρο δεν σε είδα δεν σε ξέρω και κομμένα τα τηλέφωνα :D
    Η επικοινωνία θα γίνετε με ταχυδρομική μπεκάτσα :P (να έχει τουλάχιστον βάση η αναφορά στους κυνηγούς) το μεσημέρι (για να γλιτώνει και τα καρτέρια) :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #307251

    ΤΟ <<ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΟΜΕΝ>> ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Α…. ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΕΞΟΥΣΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΑ ΤΡΩΕΙ. :P
    ΤΩΡΑ ΣΕ <<ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΕΣ>> ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;

    ΓΙΑΤΙ <<ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ>>ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΚΙ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ.ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ 3 ΔΗΜΩΝ ΤΗΣ Ν.Α. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΥΤΟΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ.ΓΙΑΤΙ;;;;
    ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΕΞΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΣΕΙ ΘΥΣΙΑ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΜΠΕΛΛΑ;
    ΑΦΟΥ <<ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ>>.
    ΠΟΣΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ Ή ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ,ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ Ή ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ Ή ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΤΟΥ ΧΥΤΑ;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 89 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων