60 Μέρες στην Κόλαση.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 89 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #170797

    http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a…84036&cid=4


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #307197

    ΠΟΣΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΓΕΡΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΜΩΡΩΝ ΑΝΤΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΙ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΑΠΟΨΕ;ΟΙ <<ΠΡΑΙΤΩΡΙΑΝΟΙ>> ΤΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΡΙΧΝΟΥΝ ΔΑΚΡΥΓΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ,ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΑΜΕΣΑ,ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #307187

    ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΑΠΟΨΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΑΦΙΟΖΩΝ,ΡΙΣΚΑΡΟΝΤΑΣ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΝΤΑΣ ΤΗ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥΣ.ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΟΛΗ,ΑΠΟΨΕ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΠΑΙΔΙΑ,ΓΕΡΟΝΤΟΥΣ ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΔΑΚΡΥΓΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΗΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΜΠΛΟΚΑ ΔΕΝ <<ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ>> ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ. :D :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #307171

    ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΑΠΟΨΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΑΦΙΟΖΩΝ,ΡΙΣΚΑΡΟΝΤΑΣ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΝΤΑΣ ΤΗ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥΣ.ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΟΛΗ,ΑΠΟΨΕ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΠΑΙΔΙΑ,ΓΕΡΟΝΤΟΥΣ ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΔΑΚΡΥΓΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΗΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΜΠΛΟΚΑ ΔΕΝ <<ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ>> ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ. :D :P

    Δεν φταίνε οι αστυνομικοί ρε Δημήτρη. Ναι! έχουν μερίδιο ευθύνης για την συμπεριφορά μερικών συναδέλφων τους αλλά…… και πάλι διαταγές εκτελούν (για να μην πω τίποτ' άλλο)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #170807

    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω θέλουμε αστυνομία ναι η όχι , εντολές εκτελούν πάει τέλειωσε .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #170809

    Κε Θοδωρή,
    αν η αυλή σου γέμιζε με δακρυγόνα,τοτε ίσως είχες άλλη άποψη για την αστυνομία!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #170811

    ΟΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΔΑΚΡΥΓΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ;
    ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΡΧΙΑ.ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΣΚΟΤΛΑΝΤ ΓΙΑΡΝΤ Ή ΤΟ FBI ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ <<ΑΝΑΡΧΙΚΟΥΣ>> ΤΩΝ ΔΑΚΡΥΓΟΝΩΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #307147

    ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΠΡΑΙΤΩΡΙΑΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΡΟΥ,ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΑΦΙΟΝΙΣΤΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΕΡΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ Ο <<ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ>> ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΡΟΥ. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #307088

    ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΠΡΑΙΤΩΡΙΑΝΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΡΟΥ,ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΑΦΙΟΝΙΣΤΕΙ[color=”#FF0000″] [b][size=3](Έκοψαν καπίστρι λένε στο χωριό μου :D )[/size][/b] [/color]ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΕΡΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ Ο <<ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ>> ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΡΟΥ. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #170855

    ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ![/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #170856

    Ρε μέσα στα σχολεία??
    Μέσα στα νηπιαγωγεία?
    Μεσα στις παιδικές χαρές δακρυγόνα??

    ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ???

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #307086

    Ρε μέσα στα σχολεία??
    Μέσα στα νηπιαγωγεία?
    Μεσα στις παιδικές χαρές δακρυγόνα??

    ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ???

    Παναγιώτη μην σου κάνει καθόλου εντύπωση .Για τα συμφέροντα είναι ικανοί και να σκοτώσουν.

    Εγω θέλω να ρωτήσω όμως κάτι.Είναι κάποιος ματατζής και παίρνει εντολές για χρήση χημικών.Θα ρίξει με ελαφριά την καρδιά του μέσα σε σχολεία και νηπιαγωγεία?

    Το ρωτάω αυτό γιατί μέχρι πρότινος τους δικαιολογούσαμε γιατί λέγαμε ότι κάνουν απλά την δουλειά τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #307085

    [size=3]Παναγιώτη μην σου κάνει καθόλου εντύπωση .Για τα συμφέροντα είναι ικανοί και να σκοτώσουν.

    Εγω θέλω να ρωτήσω όμως κάτι.Είναι κάποιος ματατζής και παίρνει εντολές για χρήση χημικών.Θα ρίξει με ελαφριά την καρδιά του μέσα σε σχολεία και νηπιαγωγεία?

    Το ρωτάω αυτό γιατί μέχρι πρότινος τους δικαιολογούσαμε γιατί λέγαμε ότι κάνουν απλά την δουλειά τους.[/size]

    Διονύση,
    Δεν ξερω με τι "συναισθήματα"λειτουργούν οι άνδρες των ΜΑΤ,
    αλλά δυστυχώς χθες το πρωι γέμισαν τις αυλές των νηπιαγωγείων και παιδικών σταθμών δακρυγόνα!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #307083

    Διονύση,
    Δεν ξερω με τι "συναισθήματα"λειτουργούν οι άνδρες των ΜΑΤ,
    αλλά δυστυχώς χθες το πρωι γέμισαν τις [color=”#ff0000″]αυλές των νηπιαγωγείων και παιδικών σταθμών δακρυγόνα!!
    [/color]

    Παναγιώτη η ερώτηση μου έχει πολύ μεγάλη σημασία.Το κράτος είναι κάτι απρόσωπο κατι μη συγκεκριμένο.Ο ματατζής ο αστυνομικός όμως είναι συγκεκριμένος άνθρωπος με ονοματεπωνυμο ίσως και γείτονας και φίλος.Ποιοί είναι λοιπόν αυτοί που σκοτώνουν αγέννητα παιδάκια και ποιοί είναι αυτοί που ρίχνουν χημικά στα παιδάκια μας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #307081

    [size=3]Παναγιώτη η ερώτηση μου έχει πολύ μεγάλη σημασία.Το κράτος είναι κάτι απρόσωπο κατι μη συγκεκριμένο.Ο ματατζής ο αστυνομικός όμως είναι συγκεκριμένος άνθρωπος με ονοματεπωνυμο ίσως και γείτονας και φίλος.Ποιοί είναι λοιπόν αυτοί που σκοτώνουν αγέννητα παιδάκια και ποιοί είναι αυτοί που ρίχνουν χημικά στα παιδάκια μας?[/size]

    Δεν εχω απάντηση στο πραγματικά καυτό ερώτημά σου Διονύση!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 89 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων