αγορα οπλου

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 61 έως 71 (από 71 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #314274

    καλημερα πεδια.
    εχω ενα ξαδερφακι οπου ειναι νεος κηνηγος.
    θα ασχοληθει με το κηνηγη της τσηχλας ποιο πολυ
    και θελει να παρει ενα οπλο καραμπινα αδρανιας μεχρι 1500 ευρω.
    πειστευω οτι σε αυτα τα χρηματα εχει πολες επιλογες και θα ηθελα την γνωμησας.
    παντα για κενουριο..

    ευχαριστω πολλυ..

    καλημερα για αδρανια ειναι ψιλο μονοδρομος μπενελι η μπρεντα, στα λεφτα αυτα μπορει να παρει ενα οπλο αεριων κορυφαιο στη κατηγορια των χρηματων που σηζηταμε, οπτιμα 2 μπερετα για το οποιο δεν θα μετανιωση ποτε!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #314270

    καλημερα πεδια.
    εχω ενα ξαδερφακι οπου ειναι νεος κηνηγος.
    θα ασχοληθει με το κηνηγη της τσηχλας ποιο πολυ
    και θελει να παρει ενα οπλο καραμπινα αδρανιας μεχρι 1500 ευρω.
    πειστευω οτι σε αυτα τα χρηματα εχει πολες επιλογες και θα ηθελα την γνωμησας.
    παντα για κενουριο..

    ευχαριστω πολλυ..

    Καλημέρα φίλε herbi..
    Oι μόνες μάρκες που μου έρχονται στο μυαλό είναι benelli kai breda . Aπό benelli comfort , montefeltro , raffaelo , m2
    από breda , echo και xanthos είναι αδρανείας κ παίζουν στα 1500 περίπου .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #168544

    ευχαριστω πολυ κοπελια για της συμβουλες..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #168558

    Na prosthesw thn benelli vinci (autonoito), kai thn es100 pou einai men beretta ala einai adranias safos pio fthninh epilogh

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #168980

    urica 2,,το τελειο οπλο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #313172

    Na prosthesw thn benelli vinci (autonoito), kai thn es100 pou einai men beretta ala einai adranias safos pio fthninh epilogh

    benelli δαγωτο φιλε!
    η vinci φιλε μου ποσο βγαινει?????

    η es 100 ειναι αντιγραφη της sl80 της benelli. οπλαρα. και ειχαμε πει οτι εχει 750 ευρω? τζαμπα ειναι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #313160

    benelli δαγωτο φιλε!
    η vinci φιλε μου ποσο βγαινει?????

    η es 100 ειναι αντιγραφη της sl80 της benelli. οπλαρα. και ειχαμε πει οτι εχει 750 ευρω? τζαμπα ειναι

    Ενταξει οχι και τζαμπα,νομιζω οτι ειναι ομοια αλλα οχι αντιγραφα,μαλλον η μπενελλι ηταν κορυφαια ποιοτικα με την μπερετα να ερχεται δευτερη σε υλικα και ποιοτητα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #313158

    Ενταξει οχι και τζαμπα,νομιζω οτι ειναι ομοια αλλα οχι αντιγραφα,μαλλον η μπενελλι ηταν κορυφαια ποιοτικα με την μπερετα να ερχεται δευτερη σε υλικα και ποιοτητα.

    +1 :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #313156

    Ενταξει οχι και τζαμπα,νομιζω οτι ειναι ομοια αλλα οχι αντιγραφα,μαλλον η μπενελλι ηταν κορυφαια ποιοτικα με την μπερετα να ερχεται δευτερη σε υλικα και ποιοτητα.

    φιλε μου και εγω "οπαδος" της μπενελι ειμαι αλλα για το συγκεκριμενο μοντελο την 100 εχω διαβασει οτι η μπερετα ουσιαστικα την παραγει ως αντιγραφο της sl80! το αν εβαλε ιδιας ποιοτητας υλικα δεν τ γνωριζω. αλλα εαν δεν το εκανε, κακο του κεφαλιου της!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #313153

    φιλε μου και εγω "οπαδος" της μπενελι ειμαι αλλα για το συγκεκριμενο μοντελο την 100 εχω διαβασει οτι η μπερετα ουσιαστικα την παραγει ως αντιγραφο της sl80! το αν εβαλε ιδιας ποιοτητας υλικα δεν τ γνωριζω. αλλα εαν δεν το εκανε, κακο του κεφαλιου της!

    Κώστα στις καραμπίνες καμμία δεν είναι όπως παλιά :D λόγω ανταγωνισμού πέφτει συνεχώς η ποιότητα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #313149

    [size=3]Κώστα στις καραμπίνες καμμία δεν είναι όπως παλιά :D λόγω ανταγωνισμού πέφτει συνεχώς η ποιότητα [/size]

    λογικο! οπως στα περισσοτερα πραγματα πλεον. αν οχι σε ολα! ειδικα στο θεμα των υλικων η του εργατικου δυναμικου που τα κατασκευαζει. δικιο εχεις!

    λοιπον βγαινω. καλο 3ημερο!:D

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 61 έως 71 (από 71 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων