Club 81

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 81 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #168404

    Γιώργη καλορίζικο το 32αρι και καλοντούφεκο. Μακάρι να συνεχίσεις τις επιτυχίες σου και να σου δώσει το 1+ που ψάχνεις. Στήσε το γρήγορα να καπνίσεις όλη τη Ρόδο.
    χχμμμ… κανει και για trap εε??? χαχχαααα….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #314534

    Γιώργη καλορίζικο το 32αρι και καλοντούφεκο. Μακάρι να συνεχίσεις τις επιτυχίες σου και να σου δώσει το 1+ που ψάχνεις. Στήσε το γρήγορα να καπνίσεις όλη τη Ρόδο.
    χχμμμ… κανει και για trap εε??? χαχχαααα….

    ναι ρε ψυχασθενη κανει χαχα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #314533

    [font=”Comic Sans MS”]Γιώργαρε καλοντούφεκο και από εμένα , πάντα επιτυχίες!!! :ph34r: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #314521

    Γιώργη καλορίζικο το εργαλείο και σου εύχωμε πάντα δόξες.

    ΥΓ
    Of topic αλλά σκέψου ότι αν του βάλεις και ένα μηχανάκι με ψιλή πετονιά κάνεις Bolognese στα βραχάκια της Ραφήνας άνετα
    :ph34r:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #168413

    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΩ ΓΙΩΡΓΗ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΛΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΝΙΚΕΣ….ε ε και τη θα έπερνες browning τί άλλο.!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #314515

    Αντε και σε ανωτερα φιλε Γιωργη,αντε να λαμψεις και συ σε ανωτερες κατηγοριες(μην το παρεις πανω σου ε ?) γιατι οχι και πρωταθλητης… :ph34r:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #168565

    Καπου διάβασα ότι μπορεί ο σκοπευτής να ενεργοποιεί και να απενεργοποιεί τους εξολκείς σε αυτόματους και μη, με την χρήση ενός εργαλείου που συνοδευεται με το όπλο. Ισχύει αυτό ή αφορά μοντέλο του εξωτερικού;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #314234

    Καπου διάβασα ότι μπορεί ο σκοπευτής να ενεργοποιεί και να απενεργοποιεί τους εξολκείς σε αυτόματους και μη, με την χρήση ενός εργαλείου που συνοδευεται με το όπλο. Ισχύει αυτό ή αφορά μοντέλο του εξωτερικού;

    Ισχύει για όλα τα Grand Prix.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #314222

    Ισχύει για όλα τα Grand Prix.

    Άλλοι κατασκευαστές προσφέρουν την επιλογή αυτή;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    TAKIS στις #314215

    ευχαριστω φιλε τι λες? ;) κανει για παπια η θα βγαλει καντιλες

    Πέρασμα των καννών με λεπτο brasso. Αν το κάνεις δύο φορές θα σταματήσει να βγάζει μουντζούρες σκουριάς στο πανάκι που το σκουπίζεις, θα γίνει αδρανοποίηση της εξωτερικής βαφής και δεν θα έχεις πρόβλημα σκουρίας ακόμα και αν περάσουν αρκετές ώρες μετά από βροχή. Ενοείται πάντα ένα λεπτό στρώμα break free στις κάννες.
    Ολα αυτά τα έχω δοκιμάσει στο GTS και λειτουργούν άψογα.
    Φιλικά
    Τάκις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #314213

    Πέρασμα των καννών με λεπτο brasso. Αν το κάνεις δύο φορές θα σταματήσει να βγάζει μουντζούρες σκουριάς στο πανάκι που το σκουπίζεις, θα γίνει αδρανοποίηση της εξωτερικής βαφής και δεν θα έχεις πρόβλημα σκουρίας ακόμα και αν περάσουν αρκετές ώρες μετά από βροχή. Ενοείται πάντα ένα λεπτό στρώμα break free στις κάννες.
    Ολα αυτά τα έχω δοκιμάσει στο GTS και λειτουργούν άψογα.
    Φιλικά
    Τάκις

    ναι φιλε μου τακη τα ξερω αλωστε κυνηγαω πολλα χρονια βαλτο αυτα πλακα εκανα στον dimar ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #313901

    Χθες έφερε ο Γιώργος το νέο απόκτημα στο σκοπευτήριο. Δεν ξέρω τι είδε αυτός, αφού δεν τον παρακολούθησα σε όλες του τις πούλες, αλλά εγώ έχω τις καλύτερες εντυπώσεις. Το πρώτο πράγμα που προσέχει κανείς μόλις το ρίξει, είναι η πλήρης έλλειψη λακτίσματος!!! Κυριολεκτικά, λάκτισμα αεροβόλου! Τέτοιο πράγμα δεν το 'χω ξαναδεί. Οι κατανομές του εξαιρετικές, οι πιο ομοιόμορφες και ισομερείς που έχω δει ποτέ. Η Browning έχει κάνει εξαιρετική δουλειά στη σχεδίαση των νέων κώνων προσαρμογής. Επίσης πολύ καλές σκανδάλες και πολύ σβέλτη συμπεριφορά από ένα όπλο τόσο μακρύκαννο.

    Πραγματικά εντυπωσιάστηκα. Κρίμα που το έχει στραβώσει τόσο πολύ αριστερά ο George και δεν θα μπορώ να το ευχαριστιέμαι κι εγώ. ;) Πάντως δεν είχα πρόβλημα και έτσι όπως είναι να καπνίσω κάτι ντουμπλέδες στο skeet. B)

    Μεγειά Γιώργο, το gun ine poli kalo! ;) Μόνο χαρές φίλε. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #313892

    Α και που 'σαι… Η νέα σου υπογραφή:

    ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    395
    gp106 στις #168703

    Γιώργο καλορίζικο κι από μένα!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #313882

    Κρίμα που το έχει στραβώσει τόσο πολύ αριστερά ο George και δεν θα μπορώ να το ευχαριστιέμαι κι εγώ. ;)

    Οι καλοί μπαλαδόροι παίζουν μπάλα και με τα δυο πόδια… ;)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 81 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων