ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 75 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    GONOUSAS2 στις #171789

    ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ ,ΝΑ ΤΗΝ ……ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #304438

    Αφιερωμενο στον φιλο NIKFRA με αγαπη :(

    http://www.youtube.com/watch?v=6H0tQeXCtAA…feature=related

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #304429

    Αφιερωμενο στον φιλο NIKFRA με αγαπη :(

    [url=”http://www.youtube.com/watch?v=6H0tQeXCtAA&feature=related”]http://www.youtube.com/watch?v=6H0tQeXCtAA…feature=related[/url]

    Σε ευχαριστω φιλε μου :) αν και πολιο πεγμενω με διαφωρες παραλαγες .Καλη η TV αλλα η πολυ αποβλακονει :P Και διστιχος ο Ελληνας λιγο διαβαζει και πολυ TV βλαπει :P

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #304427

    [color=”#ff0000″]Ο κόσμος έχει την εντύπωση πως ο λαός μας έχει την τάση να φυλακίζει εθνάρχες και ευεργέτες, όπως με τον αείμνηστο Γεώργιο Παπαδόπουλο. Όποιος δεν το έχει καταλάβει ή χαζός είναι ή ανίδεος. Ήρθε η ώρα, όπως και το '21, να ξεκινήσουμε ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ. Ξυπνήστε ρεεεεεεεεε. ΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΗΝΩΝ – ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ άνευ βουλής και εκλογών.

    [/color]

    [color=”#ff0000″]Ο εμφυλιος ειναι κοντα ,θα "ριξουν " καποιοι την 1η φωτια ,και ο κοσμος θα ακολουθησει ,…το παρελθον δεν εχει φυγει ανεπιστρεπτει!

    [/color]

    Οταν μιλάμε δημόσια οφείλουμε να είμαστε πιο ξεκάθαροι για να μπορούν να μας καταλαβαίνουν όλοι.
    Αναλύστε λίγο σας παρακαλώ τις συγκεκριμένες απόψεις σας γιατί σας καταλαβαίνουμε στο περίπου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    GONOUSAS2 στις #172022

    οσον αναφορα σε αυτο που αναφαιρεται στο "δικο μου "πιστευω οτι δεν θελει και πολυ να καταλαβει καποιος ,που οδηγουμαστε ,(αγωμεθα,συρρομεθα),…μια αναζητηση στο youtube με λεξεις πχ Αργεντινη,και θα καταλαβετε
    Πιστευω δεν υπαρχει πιο μεγαλος ξεπεσμος για ενα εθνος ,να πεσει -για μια ακομη φορα-σε ΕΜΦΥΛΙΟ!!!!!!!!!!!!!
    Τι πιο κατανοητο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #303731

    οσον αναφορα σε αυτο που αναφαιρεται στο "δικο μου "πιστευω οτι δεν θελει και πολυ να καταλαβει καποιος ,που οδηγουμαστε ,(αγωμεθα,συρρομεθα),…μια αναζητηση στο youtube με λεξεις πχ Αργεντινη,και θα καταλαβετε
    Πιστευω δεν υπαρχει πιο μεγαλος ξεπεσμος για ενα εθνος ,να πεσει -για μια ακομη φορα-σε ΕΜΦΥΛΙΟ!!!!!!!!!!!!!
    Τι πιο κατανοητο?

    Για το μονο πραγμα που μπωρει να μας κανουν μαθημα οι Αργεντινοι ειναι το ποδοσφερο .Ζω στην αρχαιοτερη ηπιρο που ολα ξεκηνισαν απο εδω και σηνεχιζουν να ξεκηνουν και θα περνω παραδηγματα απο τρειτοκοσμηκαις χωραις οχι δεν θα παρω εχει πολυ σωβαροτεραις χωραις αυτη η ηπιρος να παραδηγατιστο .Τι εγηναι τους χουντικους τους καταλαβενουμαι και τους δικεωλογουμαι και δεν παρερμηνευουμαι τα λογια τους κακοπροερετα ?Καλλα θα κανουν ορισμενοι να προσεχουν τι γραφου και τις επαναστατικαις ιδεαις να τις κρατουν για τον εαυτο τους γιατι υπαρχουν και πραγματικοι πατριοται που τα σημαδια στο κορμη τους απο εκεινες τις εποχες δεν εχουν σβησει ακωμα .Σεβασμος κυριοι , σεβασμος στους μεγαλητερους και τις επαναστασοις σας εκει που πρεπι .Μα απο ψευτο επανασταταις και ψευτο πατριοταις εχουμαι φλομοσει .Πηγενεται να φαται καλοδιο και κλοπ απο εσατζη στα αρχ…ια πρωτα και μετα να γραφεται τετοιες μαλ…κιες .Αλλα ετσι ηταν αυτος ο λαος παντα απο το 21 ,οποιος των απελευθεροναι τον εστελναι φυλακη .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    GONOUSAS2 στις #172082

    Ποσο εχει παει τωρα ο μισθος ,να υποστηριζεις την κυβερνηση?ο Ιουδας πηρε 30 αργυρια ,απο τοτε εχει αλλαξει το μισθολογιο ,και δεν βγαινουν ευκολα στην φορα !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #303683

    Ποσο εχει παει τωρα ο μισθος ,να υποστηριζεις την κυβερνηση?ο Ιουδας πηρε 30 αργυρια ,απο τοτε εχει αλλαξει το μισθολογιο ,και δεν βγαινουν ευκολα στην φορα !

    Περι μισθους και αργυρια στους φιλους σου τους κουκουλοφωρους που ηποστιριζεις ,οχι σ εμενα αντρακι μου .Εισαι πολυ μικρο να μου λες τετοια, απο 15 χρωνο παιδακι ειμαι στη γυρα και δουλευω .Και δε βρεθηκαι αθρωπος να πει οτι του εφαγα ενα φραγγο η οτι εβγαλα λεφτα απο λαμογες .Μπωρει λεφτα να μην εχω αλλα εχω αξια και τιμη λεξοις μαλον αγνωσταις για σενα, οπωται βρες αλλο να τα λες αυτα γιατι μαζι μου να εισαι σηγουρος δε σε περνει Και μαθηματα ηθους και πατριοτησμου εκει που σε περνει .Αντε γιατι πολυ ασχωλιθηκα με τα παιδακια που τους δηνω και αξια . Και αμα ποτες ερθεις στα Χανια μαθε πρωτα ποιος ειμαι και μετα μιλα .Αλλα καλια σου να προσεχεις οντεν ερθει επα τι θα λες , γιατι εχουμαι πηξει απο ξεχασμενους λουομενους στο μπατο τσι θαλασσας μας .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    GONOUSAS2 στις #303679

    O εμφυλιος που ελεγα …ετοιμος ειναι να την μπουμπουνησει :) το …πιστολι λειπει και απο αυτο δοξα τω Θεω ,εχουν κανει προμηθειες…..
    Παιδακι να πεις στα κοπελια σου !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #172085

    Εγω μια ερωτηση μονο εχω να κανω.
    Εκτος απο το εμφανες ξυλο και την μακρονησο, σε τι διαφερει η χουντα του Παπαδοπουλου απο την σημερινη κυβερνηση στα ασχημα χαρακτηριστικα?????????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #303678

    O εμφυλιος που ελεγα …ετοιμος ειναι να την μπουμπουνησει :) το …πιστολι λειπει και απο αυτο δοξα τω Θεω ,εχουν κανει προμηθειες…..
    Παιδακι να πεις στα κοπελια σου !

    Τα κοπελια μου να τ αφησεις απ εξω και να προσεχεις τι θα πεις γι αυτα .Οσο για τα μπιστολια εφτυχως που τα εχουμαι εμεις και κατεμαι να τα διαχιριζωμασται γιατι αλημονω στους κακομιριδες τους φουκαραδες ανε τα βαστουσαται εσεις που τρεμουν τα χερακια σας . Μηνεται στις καραμπινες και τα δυκαννακια αλλα κι αυτα μαλων πρεπει να ξανα εξετασουν σε ποιους βγαζουν αδειες ,πασχαλιατικα και πολυ σας . Αλλα σου ειπα δε φτεται εσεις εγω φτεω που ασχολιθηκα και καθωμαι και χαλιεμαι και καθωμαι και μιλω ετσα που κατηγορω αλλους .Φτανει σου αντρακι μου η σημασια απου σου δοσα αμαι να παιξεις εδα με τ αλλα τα παιδακια και ας εμενα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    35
    <Giannis> στις #303667

    Τα κοπελια μου να τ αφησεις απ εξω και να προσεχεις τι θα πεις γι αυτα .Οσο για τα μπιστολια εφτυχως που τα εχουμαι εμεις και κατεμαι να τα διαχιριζωμασται γιατι αλημονω στους κακομιριδες τους φουκαραδες ανε τα βαστουσαται εσεις που τρεμουν τα χερακια σας . Μηνεται στις καραμπινες και τα δυκαννακια αλλα κι αυτα μαλων πρεπει να ξανα εξετασουν σε ποιους βγαζουν αδειες ,πασχαλιατικα και πολυ σας . Αλλα σου ειπα δε φτεται εσεις εγω φτεω που ασχολιθηκα και καθωμαι και χαλιεμαι και καθωμαι και μιλω ετσα που κατηγορω αλλους .Φτανει σου αντρακι μου η σημασια απου σου δοσα αμαι να παιξεις εδα με τ αλλα τα παιδακια και ας εμενα .

    Μήπως είσαι και υπέρ της ανεξαρτησίας της Κρήτης ρε κοπέλι;;; Πες το μας και αυτό για να καταλάβουμε περί τίνος ανθρώπου ομιλούμε… Παρακαλώ τον υπεύθυνο να την κλείσει αυτήν την συζήτηση για να μην τσακωνόμαστε σαν παιδάκια… Ο ΕΧΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΣ !!! και δεν κυλάει μέσα του τιμημένο Ελληνικό αίμα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #303657

    Μήπως είσαι και υπέρ της ανεξαρτησίας της Κρήτης ρε κοπέλι;;; Πες το μας και αυτό για να καταλάβουμε περί τίνος ανθρώπου ομιλούμε… Παρακαλώ τον υπεύθυνο να την κλείσει αυτήν την συζήτηση για να μην τσακωνόμαστε σαν παιδάκια… Ο ΕΧΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΣ !!! και δεν κυλάει μέσα του τιμημένο Ελληνικό αίμα…

    Λογια που δεν εχω πει και δεν τα ηποστιριζω και ουται προκιται ποτε , να μη βαζεται στο στωμα μου και οπως ειπα αρκετα ασχωλιθικα Γιατι τωρα τρεις μεραις επεσα στην παγηδα ορισμανων και καθωμαι ασχωλουμαι μαζι τους και ειναι και κανα δυο αθρωποι εδω που μ εχουν γνωρισει και γηνωμαι ρομπα στα ματια τους , λιπον τελιοσαι ,βρηται αλλον .Και να βγαζεται αποψεις για αυτους που μιλουν για χουντα και εμφυλιο .Εκτος αν εισται υποστηρικτες τους και δεν μιλαται εκει .

    Α τωρα ειδα οτι το ενα πουλακι εισουν εσει ,καλα θα κανεις να πας να ψαξεις το δικο σου αιμα .Και αμα δεν σου αρεσει η φωνη μου σου λεω οτι η εποχη σας εχει περασει ανεπιστρεπτη .Και θα την ακους οπως και πλων αλλων για παρα πολα χρωνια, σας αρεσει δεν σας αρεσει και πηγενεται να τρωγεσται με τους εφιαλτες σας γιατι εχουμαι δημοκρατια αν δεν το εχεις καταλαβει .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #303647

    Λογια που δεν εχω πει και δεν τα ηποστιριζω και ουται προκιται ποτε , να μη βαζεται στο στωμα μου και οπως ειπα αρκετα ασχωλιθικα Γιατι τωρα τρεις μεραις επεσα στην παγηδα ορισμανων και καθωμαι ασχωλουμαι μαζι τους και ειναι και κανα δυο αθρωποι εδω που μ εχουν γνωρισει και γηνωμαι ρομπα στα ματια τους , λιπον τελιοσαι ,βρηται αλλον .Και να βγαζεται αποψεις για αυτους που μιλουν για χουντα και εμφυλιο .Εκτος αν εισται υποστηρικτες τους και δεν μιλαται εκει .

    Α τωρα ειδα οτι το ενα πουλακι εισουν εσει ,καλα θα κανεις να πας να ψαξεις το δικο σου αιμα .Και αμα δεν σου αρεσει η φωνη μου σου λεω οτι η εποχη σας εχει περασει ανεπιστρεπτη .Και θα την ακους οπως και πλων αλλων για παρα πολα χρωνια, σας αρεσει δεν σας αρεσει και πηγενεται να τρωγεσται με τους εφιαλτες σας γιατι εχουμαι δημοκρατια αν δεν το εχεις καταλαβει .

    [font=”Arial Narrow”]Φιλαράκι συγγνώμη άλλα άλλο είναι δημοκρατία και άλλο κοινοβουλευτική δημοκρατία κάτι το όποιο δυστυχώς πιστεύω ότι ζούμε εδώ και αρκετά χρόνια στην πατρίδα μας[/font]

    Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    35
    <Giannis> στις #303629

    Λογια που δεν εχω πει και δεν τα ηποστιριζω και ουται προκιται ποτε , να μη βαζεται στο στωμα μου και οπως ειπα αρκετα ασχωλιθικα Γιατι τωρα τρεις μεραις επεσα στην παγηδα ορισμανων και καθωμαι ασχωλουμαι μαζι τους και ειναι και κανα δυο αθρωποι εδω που μ εχουν γνωρισει και γηνωμαι ρομπα στα ματια τους , λιπον τελιοσαι ,βρηται αλλον .Και να βγαζεται αποψεις για αυτους που μιλουν για χουντα και εμφυλιο .Εκτος αν εισται υποστηρικτες τους και δεν μιλαται εκει .

    Α τωρα ειδα οτι το ενα πουλακι εισουν εσει ,καλα θα κανεις να πας να ψαξεις το δικο σου αιμα .Και αμα δεν σου αρεσει η φωνη μου σου λεω οτι η εποχη σας εχει περασει ανεπιστρεπτη .Και θα την ακους οπως και πλων αλλων για παρα πολα χρωνια, σας αρεσει δεν σας αρεσει και πηγενεται να τρωγεσται με τους εφιαλτες σας γιατι εχουμαι δημοκρατια αν δεν το εχεις καταλαβει .

    Πιστεύω να κατάλαβες πως όταν λέω εχθρός δεν εννοώ εσένα. Και μην προσβάλλεις. Γραικός γεννήθηκα Γραικός θε να πεθάνω. Φίλε κάπνα συμφωνώ και επαυξάνω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 75 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων