το καλυτερο souper poze βλητικα

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 31 έως 41 (από 41 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #306510

    Παιδια μια ερωτηση σχετικα με τους διευρυμενους κωνους που γινεται πολυς λογος τελευταια. Απο οσο γνωριζω μειωνει την ανακρουση αλλα δεν γνωριζω ουτε κατα ποσο (σε επισημες μετρησεις οχι μου πες σου πα) αλλα και τον μηχανισμο που αυτο επιτυνχανεται ουτε τι αλλες ιδιοτητες εχει αν εχει.

    Οι φωτισταδες ας λαβουν θεση :rolleyes:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #306509

    Παιδια μια ερωτηση σχετικα με τους διευρυμενους κωνους που γινεται πολυς λογος τελευταια. Απο οσο γνωριζω μειωνει την ανακρουση αλλα δεν γνωριζω ουτε κατα ποσο (σε επισημες μετρησεις οχι μου πες σου πα) αλλα και τον μηχανισμο που αυτο επιτυνχανεται ουτε τι αλλες ιδιοτητες εχει αν εχει.

    Οι φωτισταδες ας λαβουν θεση :rolleyes:

    Το ποσοστο που μειωνει το λακτισμα ο αυλος δεν συγκρινεται με αυτο που οφειλεται σε ενα καλοσχεδιασμενο κοντακι και ενα καλο πελμα,αρα μαλλον θα σε απογοητευσω. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #171103

    Φιλε μου το γνωριζω αυτο.Για το φιτ συμφωνο το πελμα ειναι αλλη ιστορια. Εγω ρωτησα η συγκεκριμενη διευρηνση των κονων ποσο βοηθαει και αν υπαρχει συγκεκριμενη ερευνα η μιλαμε στον αερα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #306491

    [size=3][url=”http://www.fair.it/eng/fucile_racing.jsp”%5DVisit My Website[/url][/size]

    [size=3][url=”http://www.fair.it/eng/fucile_srl_802.jsp”%5DVisit My Website[/url][/size]

    [size=3][url=”http://opla.verikakis.gr/?page=content&id=home”%5DVisit My Website[/url][/size]

    [font=”Arial Black”][size=3]Και από 1600 ευρώ αρχική τιμή στα 1400 ευρώ παρακαλώ στην έκθεση δια στόματος βερυκακη……. να Ένας πάρα πολύ καλός λόγος και όχι μόνο για όσους ενδιαφέρονται [/size][/font]

    Πολύ όμορφα τα fair απο εμφάνιση τουλάχιστον.Απο αξιοπιστία και τέτοια δε ξέρω όμως.Για πες ρε Γιώργη γιατί νομίζω με ενδιαφέρουν.Και επίσης αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να τα βρω σε κατάστημα στη Θεσσαλονίκη για να επωμίσω…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #306448

    σιγα μην εχεις απαιτηση να δεις και fair στην βορεια Ελλαδα σε μαγαζι
    χα χα εδω browning δεν εχουμε να δουμε
    μαλλον θα βολευτουμε με κανενα lamber,betinsolli,fabarm
    και φυσικα beretta
    Aπο καραμπινες παντως δεν μπορεις να πεις εεεεεεε :rolleyes:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #306446

    [size=2][font=”Arial Black”]Γιώργο άσχετου μοντέλου θεωρώ ότι είναι αρκετά καλή τιμή και τίμια όπλα σε σχέση πάντα με κάποια πιο φανταχτερά όπλα.[/font][/size]

    Να φανταστείς πήγα να το ανοίξω και δεν άνοιγε τελείως. Πήγα να βάλω το γόνατο για να το ανοίξω καλά :rolleyes: . Εμ τι το πέρασες μου λέει, χρηματοκιβώτιο σκέτο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #306442

    Πολύ όμορφα τα fair απο εμφάνιση τουλάχιστον.Απο αξιοπιστία και τέτοια δε ξέρω όμως.Για πες ρε Γιώργη γιατί νομίζω με ενδιαφέρουν.Και επίσης αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να τα βρω σε κατάστημα στη Θεσσαλονίκη για να επωμίσω…..

    [font=”Arial Black”]Τα είδαμε και χθες στην έκθεση και όντως είναι καλά όπλα τα επωμισαμε τα ανοίξαμε και γενικά τα επεξεργαστήκαμε…………. Παντός ασχέτου κώνων που όντος έχει αυτό που μου έκανε πολύ ευχάριστη εκπλήξει ήταν το ζύγιζα του και το ότι σε σχέση με αλλά ποζε αυτό ήταν παναλαφρο αν και sporting……….. έχει πορτινγκ έχει εναλλάξιμους πειρους έχει ματ κάννες και βγαίνει σε 71 και 76 cm και έχει και 1900 ευρώ νομίζω ότι είναι μια πρώτης τάξεως όπλο για σκοπευτήριο άλλα και για κυνήγι……………….ξέχασα έχει και ρυθμιζόμενη σκανδάλη
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #171147

    το racing sporting υπαρχει ετοιμοπαραδοτο ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #306428

    το racing sporting υπαρχει ετοιμοπαραδοτο ?

    [font=”Arial Black”]Από όσο κατάλαβα ναι παραδοτέο μετά την έκθεση……….. τώρα αν θες έξτρα μπιχλιμπίδια μάλλον θα πάρει κάποιο καιρό[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #306420

    [size=2][font=”Arial Black”]Από όσο κατάλαβα ναι παραδοτέο μετά την έκθεση……….. τώρα αν θες έξτρα μπιχλιμπίδια μάλλον θα πάρει κάποιο καιρό[/font][/size]

    Και μένα αυτό μου γιάλυσε.Φοβερό.Τουλάχιστον εξωτερικά.Αμα ισχύουν και αυτά που λες Γιώργο πέρι αξιοπιστίας και εργονομίας, τότε απλά μένει να κάθεται στην επώμιση.Κρίμα να μην έχει κανείς εδώ πάνω, να το δοκίμαζα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #306419

    Και μένα αυτό μου γιάλυσε.Φοβερό.Τουλάχιστον εξωτερικά.Αμα ισχύουν και αυτά που λες Γιώργο πέρι αξιοπιστίας και εργονομίας, τότε απλά μένει να κάθεται στην επώμιση.Κρίμα να μην έχει κανείς εδώ πάνω, να το δοκίμαζα.

    Ισχύουν Νίκο,
    Ο Γιώργος το πέρασε απο ακτίνες Χ το εργαλείο!!

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 31 έως 41 (από 41 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων