ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 46 έως 49 (από 49 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Ψάρεμα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    konvag75 στις #298701

    ΒΡΕ ΨΑΡΟΥΚΛΑ,ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΕΒΓΑΖΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΒΡΑΧΟΝΗΣΙΔΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΧΤΥ ΣΚΕΠΑΣΜΑ,ΕΣΥ ΕΠΑΙΖΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΚΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΡΙΧΝΑΝ ΜΕ ΤΗ ΦΑΙΟΠΡΑΣΙΝΗ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ ΤΟΥ ΦΟΥΣΚΩΤΟΥ,ΕΣΥ ΦΟΡΑΓΕΣ ΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ,ΤΟ ΣΩΣΙΒΙΟ ΚΑΙ ΒΟΥΤΑΓΕΣ ΣΤΑ ……..ΡΗΧΑ.ΧΟΧΟΧΟΧΟ!!ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ.ΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!! :lol:

    παππουλη μου αρεσει που μου γραφεις οτι εχεις ακουσει απο μενα κατα λεξη.Γιαυτο κρεμμεσαι απο το στομα μου οταν μου λες να σου πω για την εκπεδευση????


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #174275

    ΒΡΕ ΝΙΑΤΟ,ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΕΣΥ ΦΑΙΟΠΡΑΣΙΝΗ;ΠΑΙΞΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΟΓΙΟΤ,ΔΑΓΚΩΝΟΥΝ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #298541

    [color=”#808000″][size=3]παππουλη μου αρεσει που μου γραφεις οτι εχεις ακουσει απο μενα κατα λεξη.Γιαυτο κρεμμεσαι απο το στομα μου οταν μου λες να σου πω για την εκπεδευση????[/size][/color]

    [font=”Georgia”]
    …..μπορεί η επανάληψη να είναι η μητέρα της μάθησης, αλλά στην περίπτωση αυτή είναι κούραση….
    …….τι δουλειά έχει ο βουνίσιος τσοπάνης με την θάλασσα;….
    ……ακόμα και το κουπί το κρατάει σαν γκλίτσα….
    …..το μόνο φουσκωτό που ξέρει είναι η τσαμπούνα…
    ….την πρώτη φορά που είδε μπουκάλες κατάδυσης έψαχνε να βρει πώς ανοίγουν για να βάλει κρασί και τσίπουρο….
    ……άσε που με τίποτα δεν ήθελε να βάλει στολή κατάδυσης, με την δικαιολογία ότι κολάν φοράνε μόνο οι “αδερφές”……
    …….στα δε βατραχοπέδιλα έβαλε φούντα………
    …..την πρώτη φορά που πήγε σε θαλάσσια παραλία έψαχνε να βρει την πηγή του ποταμού……
    [/font]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    konvag75 στις #298480

    [center][color=”#0000FF”][size=4][font=”Georgia”][i]
    …..μπορεί η επανάληψη να είναι η μητέρα της μάθησης, αλλά στην περίπτωση αυτή είναι κούραση….
    …….τι δουλειά έχει ο βουνίσιος τσοπάνης με την θάλασσα;….
    ……ακόμα και το κουπί το κρατάει σαν γκλίτσα….
    …..το μόνο φουσκωτό που ξέρει είναι η τσαμπούνα…
    ….την πρώτη φορά που είδε μπουκάλες κατάδυσης έψαχνε να βρει πώς ανοίγουν για να βάλει κρασί και τσίπουρο….
    ……άσε που με τίποτα δεν ήθελε να βάλει στολή κατάδυσης, με την δικαιολογία ότι κολάν φοράνε μόνο οι “αδερφές”……
    …….στα δε βατραχοπέδιλα έβαλε φούντα………
    …..την πρώτη φορά που πήγε σε θαλάσσια παραλία έψαχνε να βρει την πηγή του ποταμού……[/i][/font][/size][/color][/center]

    Αδερφε μεσα εισαι

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 46 έως 49 (από 49 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων