ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟΣ !!! ΜΠΙΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙ

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173371

    φιλε μου και εμενα με λειπει αυτο το γεγονοσ το οτι ολοι βγαινουν για κυνηγι μονο και μονο για αυτο το λογο
    δηλαδη για το σακο..γιατι και εγω που θα θελησω να βγω εξω μετα οπως και εσυ και καθε αλλος
    συνηδειτοποιημενος κυνηγος να σε μαγεψει ο σκυλαρας σου με μια φερμα να σηκωσεις εστω και 10
    πουλια τα οποια θα ειναι πιο βαρια πιστεψε απο 30 και 40 του παρανομου που θα φωναζει στο καφενειο
    το τιτλο του καλυτερου κυνηγου μετα απο μπυρες


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #173381

    ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΡΤΥΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΑ 18 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΜΠΕΛΙΑ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΕΤΥΧΑ ΕΝΑΝ ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΑΝΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΑΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΑΦΤΙΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΕΥΤΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #173396

    ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙ ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.Ο,ΤΙ ΠΕΤΑΕΙ & ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΝΑΠΑΡΑΧΘΟΥΝ ΤΑ ΘΥΡΑΜΑΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #173415

    ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΠΟΣ ΠΑΜΕ ΘΑ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΣΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ. ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΗ ΕΞΥΠΝΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΣ ΜΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #300784

    ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΠΟΣ ΠΑΜΕ ΘΑ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΣΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ. ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΗ ΕΞΥΠΝΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΣ ΜΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ….

    ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΗ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #173479

    ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #300569

    ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ.
    ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ
    ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΣΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΟΥΛΙΑ
    ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ..

    Και εκεί πατάνε οι οικολόγοι και μας χτυπάνε αλύπητα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #173532

    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ Η ΚΥΝΗΓΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΘΕ ΤΡΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΟΥΝΕ ΜΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173592

    παιδια μασ εχουν αφησει μετεωρουσ εμασ τουσ κυνηγους.εδω βουλιαξαν ολοκληρη ελλαδα
    θα κολλοναν να τραβηξουν την σκανδαλη σε καμποσους χιλιαδες κυνηγους. μας αφηνουν στο ελεος
    τιποτα δεν γινεται σωστα.εδω που μενω εγω το υδροβιο το υδροβιο ευδοκιμει καθε χρονο
    διοτι ειναι και το δελτα του αραχθου και ολο το χειμωνα κραταει χιλιαδες παπια και αλλα
    αλλα εδω και λιγα χρονια το απαγορευσαν που ομωσ στα χαρτια ολη την νυχτα γινεται πανικοσ
    απο τουφεκιες και το ξερουν και οι θηροφυλακες αυτο καλα με απατελεσμα τα πουλια να φευγουν
    και να μεταναστευουν.και αντε αυτο να το δεχτουμε λεω εγω.οταν ομως ατομα που σχετιζονται με
    το δασαρχειο ειναι μεσα και κυνηγανε φαλαριδες με κουκουλες ποιος θα τουσ ποιασει αυτους μου
    λετε τι γινετε τοτε ειναι ολοι τους ψευτικοι..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #173718

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #300104

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ…

    συμφωνω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #173802

    ΕΥΤΥΧΩΣ Π0Υ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΝΟΥΝ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #174059

    .

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων