Οπλίζονται οι Αθηναίοι για τους λαθρομετανάστες!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 33 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #299509

    Παραθεση
    ……αλλά οι άδειες για όπλα δίνονται με μεγάλη φειδώ και προσοχή από την αστυνομία

    :blink: :D :lol: καλο κι αυτο!!!!

    Περστε αυριο απο το γραφειο μου 9.00-13.00 υπογραφω αδειες ;)

    οσο παει το πραγμα θα δυσκολευει πλεον…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #299508

    οσο παει το πραγμα θα δυσκολευει πλεον…

    Γιατι σου εδιναν χθες οπλοφοριας και ανησυχεις για το αυριο;;;; :blink:
    Ο Βαρδινιογγιανης εισαι;;;;; :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #299506

    Γιατι σου εδιναν χθες οπλοφοριας και ανησυχεις για το αυριο;;;; :blink:
    Ο Βαρδινιογγιανης εισαι;;;;; :D

    μα μιλαει για λειοκανα ωρε σωτεεεερ. δεν μας προσεχεις , δεν μας προσεχεις :lol:
    εκτος αν αναφερεσαι εσυ στις αιτησεις οπλοφοριας για πιστολια…παντα ελαχιστες εδιναν και ελαχιστες δινουν και σημερα. και προσπαθουν να τις ελατωσουν στο σχεδον μηδεν…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #174075

    Ε όχι και ελάχιστες βρε Κώστα.
    Για τον γνωστό κύριο της Ζούγκλας, έχει ειπωθεί (χωρίς να διαψευστεί από πουθενά) ότι είχε άδεια και όπλο και όταν δήλωσε ότι το ΕΧΑΣΕ, του έδωσαν και άλλη άδεια!!!
    Εκεί που ήθελαν έδιναν άδειες.
    Τώρα αν θες όπλο για προστασία… δεν θα ζητήσεις και άδεια, αφού δεν θα την πάρεις. Το πέρνεις σχέτο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    ChrysKane στις #299365

    Ε όχι και ελάχιστες βρε Κώστα.
    Για τον γνωστό κύριο της Ζούγκλας, έχει ειπωθεί (χωρίς να διαψευστεί από πουθενά) ότι είχε άδεια και όπλο και όταν δήλωσε ότι το ΕΧΑΣΕ, του έδωσαν και άλλη άδεια!!!
    Εκεί που ήθελαν έδιναν άδειες.
    Τώρα αν θες όπλο για προστασία… δεν θα ζητήσεις και άδεια, αφού δεν θα την πάρεις. Το πέρνεις σχέτο.

    Παιδιά τα οπλα για αυτοπροστασία ειναι σοβαρό ζητημα. Δεν ειναι όπως στις ταινίες και τα βιντεο games. Ενας κυνηγός που ξερει τι κανει ενα όπλο μεσα σε ενα δωματιο δεν σκεφτεται τετοια πραγματα…. (μπορεί να βληθεί ή να τυφλωθεί κι ο ίδιος απο εξοστρακισμό). Κανείς δεν ειναι προετοιμασμενος ψυχολογικά να το χρησιμοποιήσει. Αυτά ανηκουν στην σφαιρα των φαντασιωσεων, το έχω ξαναπεί , και μονον οι κυνηγοί μπορουν να καλμαρουν την κοινωνία που τρεχει για ΜΑβερικ.

    Χ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #299363

    Παιδιά τα οπλα για αυτοπροστασία ειναι σοβαρό ζητημα. Δεν ειναι όπως στις ταινίες και τα βιντεο games. Ενας κυνηγός που ξερει τι κανει ενα όπλο μεσα σε ενα δωματιο δεν σκεφτεται τετοια πραγματα…. (μπορεί να βληθεί ή να τυφλωθεί κι ο ίδιος απο εξοστρακισμό). Κανείς δεν ειναι προετοιμασμενος ψυχολογικά να το χρησιμοποιήσει. Αυτά ανηκουν στην σφαιρα των φαντασιωσεων, το έχω ξαναπεί , και μονον οι κυνηγοί μπορουν να καλμαρουν την κοινωνία που τρεχει για ΜΑβερικ.

    Χ

    Μπράβο φίλε ωραίο θέμα έθιξες……Δηλαδή υποθέτουμε ότι είναι νύχτα και έχεις ακούσει θορύβους στο διπλανό δωμάτιο και καταλαβαίνεις ότι κάποιος είναι μέσα.Δίπλα σου μέσα στην ντουλάπα έχεις το τουφέκι και μερικά φυσίγγια.Το βουτάς το γεμίζεις και πας δίπλα και βλέπεις ενα τύπο που σε κλέβει κρατάει μαχαίρι και δεν είναι διατεθειμένος να παραδωθεί τι κάνεις?

    Του λες να αφήσει τα κλεμένα και να φύγει χωρίς να τον πειράξεις?Και αν δεν αφήνει τα κλεμένα ?και αν σου την πέσει?Του ρίχνεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #299360

    [size=3]Μπράβο φίλε ωραίο θέμα έθιξες……

    [color=”#ff0000″]Του λες να αφήσει τα κλεμένα και να φύγει χωρίς να τον πειράξεις?Και αν δεν αφήνει τα κλεμένα ?και αν σου την πέσει?Του ρίχνεις?[/color][/size]

    Καλημερα σας, κι' αν τα καταφερεις και του ριξεις πρωτος???
    Αντε & τον εφαγες…μετα…τι χαμπαρια??? Κορυδαλλο??? (εαν εχει χωρο)

    Κυριοι.."Η Πολις Εαλω"..& οχι μονον η Πολις αλλα & η Χωρα, δυστηχως!!!!!


    [/color]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1158
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #299332

    συμφωνω με τον κυριο βασιλη. η χωρα εαλω:blink:

    οσο για τα προηγουμενα που ειπατε, δεν θα παρω θεση, αν και εχω παρει στο παρελθον και εχω γνωμη οπως ολοι…
    ενα θα σας πω μονο. η συγκεκριμενη συζητηση κανει περισσοτερο κακο σε εμας απο οσο φανταζεστε. γιαυτο καλυτερα να μην συνεχιστει :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #174085

    http://hellenicrevenge.blogspot.com/2011/0…-post_8922.html

    !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    367
    alekasas στις #174086

    sorry αν το εβαλα σε λαθος θεμα.. καθε μερα ακους πλεον και για ενα τετοιο συμβαν. Τ Ο Μ Α Ρ Ι Α

    http://nyxtobaths.blogspot.com/2011/05/14.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #299326

    [size=3]Καλημερα σας, κι' αν τα καταφερεις και του ριξεις πρωτος???
    Αντε & τον εφαγες…μετα…τι χαμπαρια??? Κορυδαλλο??? (εαν εχει χωρο)

    Κυριοι.."[color=”#0000ff”]Η Πολις Εαλω"..& οχι μονον η Πολις αλλα & η Χωρα, δυστηχως!![color=”#ffffff”]!!!
    [/color]
    [color=”#ffffff”]
    [/color][/color][/size]

    ΣΑΚΙ-ΦΤΥΑΡΙ-ΚΗΠΟΣ-ΟΜΕΡΤΑ :blink:

    Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ<<ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΟΦΥΛΑΚΑΣ,ΠΑΡΑ ΠΑΠΑΣ>> ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΧΩΡΟΦΥΛΑΚΗ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΑΝΕ ΟΙ ΨΕΥΤΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΕΣ……..ΒΟΛΕΥΕΙ Ο ΚΗΠΟΣ,ΧΑΡΑΔΡΑ,ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΕΝΕΚΕΣ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ,<<ΑΜΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ,ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ,ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ>>.ΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΡΑΤΟ,ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΑΓΚΥΡΑ.ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #299320

    sorry αν το εβαλα σε λαθος θεμα.. καθε μερα ακους πλεον και για ενα τετοιο συμβαν. Τ Ο Μ Α Ρ Ι Α

    [url=”http://nyxtobaths.blogspot.com/2011/05/14.html”]http://nyxtobaths.blogspot.com/2011/05/14.html[/url]

    αδερφε, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ, τους τελευταιους 2 μηνες δεν εχει περασει βδομαδα που να μην διαβασω ενα τετοιο περιστατικο!!

    γινεται χαμος. βγαινω στο ιντερνετ πχ να γραψω για ενα βιασμο 16χρονης απο 8 πακιστανους και βλεπω οτι οι αλλοι μιλανε για τον βιασμο 19χρονης απο 2 αλβανους και ρωταω ποτε εγινε και πεταγεται ο αλλος και λεει για τον βιασμο 14χρονης απο πακιστανους και ενας αλλος για βιασμο 13χρονης απο αλβανους…

    γινεται της πουτανας. εχουν πεσει πανω στα ανηλικα κοριτσακια οι γαμημενοι οι πιθηκοι και ξεσπανε τις ορεξεις τους!!

    κατα τα αλλα, δωστε τους δουλειες, βαλτε τους σπιτι σας, αγοραστε cd οταν σας χαμογελανε στο δρομο και σας πριζουν τα @@ !!!!

    δωστε τους λεφτα και θαρρος να παραμεινουν εδω και να συνεχιζουν να πηδανε και να ξυλοκοπουν τις κορες σας!!

    λαος-προβατο=μελοθανατος λαος.

    αλλα ο βιασμος ειναι χειροτερος απο θανατο. ουτε καν αυτο δεν μας αφησαν. πρωτα θα μας βιασουν ολους και μετα θα μας γενοκτονησουν. ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #299318

    [url=”http://hellenicrevenge.blogspot.com/2011/05/blog-post_4479.html”]http://hellenicrevenge.blogspot.com/2011/0…-post_4479.html[/url]


    Γ@μω τη φαρα της ρε πουστη.
    Ελληνιδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #299307

    [b][size=7]
    Γ@μω τη φαρα της ρε πουστη.
    Ελληνιδα.[/size][/b]

    αν ειναι η αλ σαλεχ ελληνιδα, τοτε εγω ειμαι μογγολος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 33 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων