Οπλίζονται οι Αθηναίοι για τους λαθρομετανάστες!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 31 έως 33 (από 33 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #299293

    Μπράβο φίλε ωραίο θέμα έθιξες……Δηλαδή υποθέτουμε ότι είναι νύχτα και έχεις ακούσει θορύβους στο διπλανό δωμάτιο και καταλαβαίνεις ότι κάποιος είναι μέσα.Δίπλα σου μέσα στην ντουλάπα έχεις το τουφέκι και μερικά φυσίγγια.Το βουτάς το γεμίζεις και πας δίπλα και βλέπεις ενα τύπο που σε κλέβει κρατάει μαχαίρι και δεν είναι διατεθειμένος να παραδωθεί τι κάνεις?

    Του λες να αφήσει τα κλεμένα και να φύγει χωρίς να τον πειράξεις?Και αν δεν αφήνει τα κλεμένα ?και αν σου την πέσει?Του ρίχνεις?

    Αν προλάβω θα του γαμήσω τα μάτια. Ακόμα και με τα δόντια θα τον ξεσκίσω. Αν προλάβω. Και σίγουρα δεν θα ανοίξω κουβέντα μαζί του. Όπως είπε κι ο ΛΕΩΝ, καλύτερα χωροφύλακας παρά παπάς.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #299286

    Αν προλάβω θα του γαμήσω τα μάτια. Ακόμα και με τα δόντια θα τον ξεσκίσω. Αν προλάβω. Και σίγουρα δεν θα ανοίξω κουβέντα μαζί του. Όπως είπε κι ο ΛΕΩΝ, καλύτερα χωροφύλακας παρά παπάς.

    καλα τα λετε αλλα σας παρακαλω, ας μην συνεχισουμε αυτη τη κουβεντα. οπως ειπα, μας κανουμε κακο αθελα μας. ισως μεγαλυτερο απο οσο νομιζουμε! :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #299248

    ΣΑΚΙ-ΦΤΥΑΡΙ-ΚΗΠΟΣ-ΟΜΕΡΤΑ :blink:

    Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ<<ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΟΦΥΛΑΚΑΣ,ΠΑΡΑ ΠΑΠΑΣ>> ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΧΩΡΟΦΥΛΑΚΗ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΑΝΕ ΟΙ ΨΕΥΤΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΕΣ……..ΒΟΛΕΥΕΙ Ο ΚΗΠΟΣ,ΧΑΡΑΔΡΑ,ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΕΝΕΚΕΣ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ,<<ΑΜΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ,ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ,ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ>>.ΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΡΑΤΟ,ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΑΓΚΥΡΑ.ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΕ.

    Καπως ετσι την 'κοβω' τη δουλεια κι' εγω, 'ΛΕΩΝ' :D

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 31 έως 33 (από 33 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων