Ρυθμιστική 2011-2012-Πρόσκληση ΥΠΕΚΑ για προτάσεις

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 163 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #290617

    εγω ακουσα για αυξηση 10%!!! αν το κανουν παραπανω θα κυνηγισω χωρης αδεια!!

    Οτι και να κάνουν φέτος πολύς κόσμος θα βγει χωρίς άδεια.. :lol:

    Φαντάσου σε ένα σπίτι ( στην πλειονότητα δηλαδή ) να υπάρχουν προβλήματα βιοποριστικά …να μην μπορεις να πληρώσεις το ρεύμα το νερό κλπ και να πας να βγάλεις αδεια έστω και με το περσινό αντίτημο…ε δεν γίνεται αυτό.Επειδή λοιπόν το κυνήγι είναι καψούρα σίγουρα πολλοί θα μπούν στον πειρασμό να βγούν και θα βγούν χωρίς άδεια.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    panos vouno στις #290615

    [url=”http://www.peppas.eu/content/view/407/42/lang,el/”]http://www.peppas.eu/content/view/407/42/lang,el/[/url]

    οχι φιλε μου! αν αυξισουν πολυ της αδειες εγω φετος δεν θα την βγαλω. γιατι ισως να μην μπορω να ανταπεξελθω στης υποχρεοσεις μου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    641
    εύστοχος στις #290614

    ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΑΔΕΙΩΝ?????????
    ΠΕΡΣΥ ΝΟΜΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ…

    Στον Κυνηγετικό Σύλλογο Χαλκίδας που ρώτησα σήμερα μου είπαν ότι θα ξεκινήσουν από 10 Αυγούστου.
    Εκπληξη μου προξένησε το γεγονός ότι κάμποσοι κυνηγοί δεν είχαν πάει ακόμη να πάρουν πίσω τις άδειες τους από πέρυσι…!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #290613

    οχι φιλε μου! αν αυξισουν πολυ της αδειες εγω φετος δεν θα την βγαλω. γιατι ισως να μην μπορω να ανταπεξελθω στης υποχρεοσεις μου!

    ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ…Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ….
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ 50αρικο ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ….ΜΑΙΟ-ΙΟΥΝ-ΙΟΥΛ.!150 ΕΥΡΩ!
    ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΩΡΑ…ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΙ, ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ…ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΑΝ ΚΟΨΩ Κ ΑΥΤΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #290612

    Στον Κυνηγετικό Σύλλογο Χαλκίδας που ρώτησα σήμερα μου είπαν ότι θα ξεκινήσουν από 10 Αυγούστου.
    Εκπληξη μου προξένησε το γεγονός ότι κάμποσοι κυνηγοί δεν είχαν πάει ακόμη να πάρουν πίσω τις άδειες τους από πέρυσι…!

    ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ….
    ΟΤΙ ΟΙ 5 ΣΤΟΥΣ 10 ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ(ΑΠΟΔΕΙΞΗ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    641
    εύστοχος στις #290609

    ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ….
    ΟΤΙ ΟΙ 5 ΣΤΟΥΣ 10 ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ(ΑΠΟΔΕΙΞΗ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ…

    Είναι σωστό αυτό;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #290608

    Είναι σωστό αυτό;;;

    ΝΟΜΙΖΩ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΟΤΙ,ΥΠΟΤΕΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΑΔΕΙΑ…ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ ΔΗΛΑΔΗ…ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #290605

    Είναι σωστό αυτό;;;

    ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΟΥΝΕ ΑΥΤΟ!

    ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΣΕ ΕΛΕΓΧΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ,ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ,ΕΤΣΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ Κ ΕΔΕΙΞΑ ΕΚΕΙΝΟ…ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΔΙΣΑΝΑΣΧΕΤΗΣΑΝ ΛΙΓΟ….ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΔΕΙΑ Κ ΠΩΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΛΑΒΡΑΚΙ…..ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑ.. :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    panos vouno στις #290602

    ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ…Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ….
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ 50αρικο ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ….ΜΑΙΟ-ΙΟΥΝ-ΙΟΥΛ.!150 ΕΥΡΩ!
    ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΩΡΑ…ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΙ, ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ…ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΑΝ ΚΟΨΩ Κ ΑΥΤΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ….

    αυτο το μηνυμα σου θα μπορουσε να ηταν το δικο μου! και εγω και περσι αυτο εκανα μολης σταματησε το κυνηγι ξεκιναω να μαζευω λευτα για την αδεια! ομως τωρα ειμαι πανι με πανι και δεν ξερω τι θα γινει μεχρη της 15/9!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #290598

    αυτο το μηνυμα σου θα μπορουσε να ηταν το δικο μου! και εγω και περσι αυτο εκανα μολης σταματησε το κυνηγι ξεκιναω να μαζευω λευτα για την αδεια! ομως τωρα ειμαι πανι με πανι και δεν ξερω τι θα γινει μεχρη της 15/9!!!!

    ΕΤΣΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ Κ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ…
    ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ Κ ΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΡΙΜΩΓΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ….ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ,ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΓΛΥΚΟΚΟΙΤΑΖΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΑΔΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΠΟΛΥ ΣΤΡΙΜΩΓΜΑ…. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    641
    εύστοχος στις #290589

    ΝΟΜΙΖΩ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΟΤΙ,ΥΠΟΤΕΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΑΔΕΙΑ…ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ ΔΗΛΑΔΗ…ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ…

    Αραγε το χαρτάκι αυτό το δέχεται και η εφορία;;;; :lol: :lol: :lol:

    Μπας και γλιτωσουμε τιποτα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #290584

    Ευστοχο το ερωτημα σου, αλλα φοβαμαι πως οχι :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    221
    CRAZYHUNTER στις #289802

    ρε παιδια κανα νεο με τη ρυθμιστικη ειχαμε?γιατι τοση βουβα?παλι θα τρεχουμε τελευταια στιγμη :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #289792

    ρε παιδια κανα νεο με τη ρυθμιστικη ειχαμε?γιατι τοση βουβα?παλι θα τρεχουμε τελευταια στιγμη :angry:

    Εχεις δει τιποτα στην ελλαδα να γινετε στην ωρα του…εκτος απο το φαγητο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    horigos στις #289783

    Εχεις δει τιποτα στην ελλαδα να γινετε στην ωρα του…εκτος απο το φαγητο;

    Και πως να παίρνουν φόρους και εισφορές….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 163 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων