Σεγκουτσι

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kostas27 στις #296278

    Ενδιαφερομαι για κουταβι ,γνωριζετε καποιον εκτροφεα? Εαν εχει και καποιος κυνηγος ?
    Μηπως γνωριζετε το εκτροφειο αυτο
    http://www.segugi-dimitri.gr/about-us.asp

    ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΘΥΛΗΚΟ
    ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ
    ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΛΛΗΣ
    ΕΚΤΡΟΦΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΥΛΗΚΟ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #175270

    Το θυλικο βγαινει ποιο γρηγορα απο το αρσενικο, και η καθημερινη βολτα ειναι οτι πρεπει ετσι βγαινουν τα σκυλια,θα μιλησω αυριο μαζι του να δω πως θα γινει να παρω το κουταβι βλεπεις ειμαι και στην αλλη μερια της χωρας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1007
    reload79 στις #296235

    Το θυλικο βγαινει ποιο γρηγορα απο το αρσενικο, και η καθημερινη βολτα ειναι οτι πρεπει ετσι βγαινουν τα σκυλια,θα μιλησω αυριο μαζι του να δω πως θα γινει να παρω το κουταβι βλεπεις ειμαι και στην αλλη μερια της χωρας.

    ta skylia apo to sygkekrimeno ektrofeio xekinane para poly grhgora apo 6-7 minon alla paramenoyn stasima kai einai skylia amyala den shkonoyn lago eykola ton xeimona kai exon polla pisogirismata stin
    dioxi parlaroun poli
    exo dei mexri tora 5 kai olla eixan ayta ta kousouria

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #175308

    Απο το να ξεκινησει μεχρι να σηκωνει λαγο το νεο σκυλι υπαρχει μεγαλη αποσταση και δουλεια στην μεση μην νομιζουμε οτι ειναι τοσο απλο τυχαινει τα σκυλια μας να συκωνουν λαγο ολο των χρονο και την εποχη της ανθοφοριας να μην μπορουν να ξεκοψουν την σκαρμη(ντορο) Εαν το σκυλι δεν ωριμασει και κατασταλαξη δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλη συμπερασματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #296174

    ta skylia apo to sygkekrimeno ektrofeio xekinane para poly grhgora apo 6-7 minon alla paramenoyn stasima kai einai skylia amyala den shkonoyn lago eykola ton xeimona kai exon polla pisogirismata stin
    dioxi parlaroun poli
    exo dei mexri tora 5 kai olla eixan ayta ta kousouria

    Ποσο μηνων ειναι αυτα τα 5ντε ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1007
    reload79 στις #296030

    Ποσο μηνων ειναι αυτα τα 5ντε ??

    ta skylia einai tora 3+4 xronon

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #175352

    ………………….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #175353

    Με προβληματιζει διοτι αλλο να μην ξεκινησει καθολου,και αλλο να ξεκινησει και μετα να μην προχωρησει εκει δεν ειναι γνωμη μου λαθος του σκυλιου

    Εαν ειναι ευκολο να τραβηξεις ενα βιντεο να δουμε τα σκυλια πως δουλευουν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1007
    reload79 στις #295905

    Με προβληματιζει διοτι αλλο να μην ξεκινησει καθολου,και αλλο να ξεκινησει και μετα να μην προχωρησει εκει δεν ειναι γνωμη μου λαθος του σκυλιου

    Εαν ειναι ευκολο να τραβηξεις ενα βιντεο να δουμε τα σκυλια πως δουλευουν

    file eipa oti ta skylia den einai dika moy eina apo dyo gnostous moy
    ti sxesi exei to pos douleuon polla skylia douleuoun kala ston ntoro alla lago den bgazoun

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων