ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ VS ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ

Επισκόπηση 46 δημοσιεύσεων (από 46 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    tth στις #294253

    [font=”Century Gothic”]
    Πριν ξέχασα το "περπατητό" λαγοκυνήγι καβάλα στα σκυλιά εκεί "παίζουν" και ακραίες επιλογές **** #6ή5 και μέχρι * #3 ή και 2…..

    Τάσο, δύο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ πυροδοτικοί μηχανισμοί σε εξασφαλίζουν στην "κακιά την ώρα" ενός τραυματισμένου βούβαλου, λεοπάρδαλης, Λιονταριού κ.α.
    Επίσης έχεις το πλεονέκτημα να έχεις 2 διαφορετικά φυσίγγια ένα soft nose κι ένα Full Metal Jaket ή με διαφορετικά βάρη βλημάτων, άσε που μπορεί να έχεις και κάννες με 2 διαφορετικά διαμετρήματα… :D [/font]

    Μαριε ., η σχεση μου με τα ραβδωτα ξεκινησε και τελειωσε στις ταξεις του Ε.Σ. με G3a3,hk11,m1 κλπ.Και δεν τα χαλβαδιαζω και καθολου(λογω του μονοσκανδαλου βεβαια :lol: )Λεπτομερειες τετοιου ειδους μου διαφευγουν εντελως.Το μονο τζακετ που ξερω ειναι το αμερικανικο που με συνοδευει στο κυνηγι ως ενδυμα…Οσο για τις μυτες ,διαθετω μεγαλη και οξεια (ποντιακη γαρ) :lol:
    Τελος για το περπατητο λαγοκυνηγι ,αυτο ειναι το χομπυ μου (εστω και χωρις σκυλους) με τον Ισταμενο υψηλοτερα σε θεση αδελφο μου στην δευτερη κανη να εχει #2-4 ρεμινγκτον για πιθανη μακρυνη βολη ενω η πρωτη ειναι #6-7 μαλλινοταπο.Φυσικα σε δισκανδαλο s/p baikal.Εγω παντα #6-7 σε 3*-1 *με το ενα διασπορας γιατι συνηθως κανω παρεα με το σκυλο…Λιγο ιδιορυθμο λαγοκυνηγι αλλα ειναι κληρονομικο απο τον πατερα μας …


Επισκόπηση 46 δημοσιεύσεων (από 46 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων