Αγώνας Fitasc Sporting 50 δίσκων

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 46 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #294545

    Ναι σωστά. Έρχομαι Σαββατοκύριακα στο σκοπευτήριο και πιστεύω κάποια στιγμή να τα πούμε από κοντά.
    Τα αποτελέσματα θα τα δημοσιεύσεις στο e-artemis γιατί έφυγα αμέσως μετά το τέλος των βολών και δεν πρόλαβα να δω την συνολική κατάταξη.

    θα τα βαλει ο νικος απο το σκοπευτιριο σημερα αυριο λογικα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    ledgeras στις #176098

    οκ Γιώργο ευχαριστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #176103

    Καλησπέρα από το καυτό Ντουμπάι. Μόλις τώρα απέκτησα πρόσβαση στο Internet και ενημερώνομαι για τα καθέκαστα. Συγχαρητήρια για τον επιτυχημένο αγώνα, σε νικητές και χαμένους. Δυστυχώς έχασα έναν αγώνα που ήθελα πάρα πολύ να συμμετάσχω, αλλά πρώτα η δουλειά και ύστερα τα υπόλοιπα. Ευτυχώς θα προλάβω οριακά τον τελικό του πρωταθλήματος στο Σχιστό. Αύριο θα πάω σε ένα ολοκαίνουριο σκοπευτήριο στο Αμπού Νταμπί, που απ´ ότι μου είπαν, το sporting του είναι απλά απίστευτο! Λεπτομέρειες και φωτό όταν γυρίσω.

    Όταν γυρίσω, σας έχω καινούριο παιχνίδι που θα σας αρέσει πολύ. Συνδυάζει γερά νεύρα και πολύ διασκέδαση. Το επχω ολοκληρώσει στο μυαλό μου και είναι πολύ πιο κοντινό στο κυνήγι από όσα παίζουμε έως τώρα και το σημαντικότερο, μπορούμε να το παίξουμε στα υπάρχοντα γήπεδα του sporting. Το όνομα αυτού "Crazy Sporting".

    Λεπτομέρειες σύντομα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #294538

    Καλησπέρα από το καυτό Ντουμπάι. Μόλις τώρα απέκτησα πρόσβαση στο Internet και ενημερώνομαι για τα καθέκαστα. Συγχαρητήρια για τον επιτυχημένο αγώνα, σε νικητές και χαμένους. Δυστυχώς έχασα έναν αγώνα που ήθελα πάρα πολύ να συμμετάσχω, αλλά πρώτα η δουλειά και ύστερα τα υπόλοιπα. Ευτυχώς θα προλάβω οριακά τον τελικό του πρωταθλήματος στο Σχιστό. Αύριο θα πάω σε ένα ολοκαίνουριο σκοπευτήριο στο Αμπού Νταμπί, που απ´ ότι μου είπαν, το sporting του είναι απλά απίστευτο! Λεπτομέρειες και φωτό όταν γυρίσω.

    Όταν γυρίσω, σας έχω καινούριο παιχνίδι που θα σας αρέσει πολύ. Συνδυάζει γερά νεύρα και πολύ διασκέδαση. Το επχω ολοκληρώσει στο μυαλό μου και είναι πολύ πιο κοντινό στο κυνήγι από όσα παίζουμε έως τώρα και το σημαντικότερο, μπορούμε να το παίξουμε στα υπάρχοντα γήπεδα του sporting. Το όνομα αυτού "Crazy Sporting".

    Λεπτομέρειες σύντομα.

    Γεια σου φιλε μου!

    Ειλικρινα, τουλαχιστον για εμενα, η απουσια σου ηταν αισθητη. Το πρωι που πηγα ειδα το σημειο που καθεσαι συνηθως αδειο και οντως κατι ελειπε απο εκει! Σα να πας Σχιστο ας πουμε και να λειπει το Μark…. :D

    Tελος παντων θα τα πουμε απο κοντα. Καλα να περνας εκει και οσο για το Crazy Sporting να ξερεις οτι υπαρχουν crazy shooters!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #294537

    Καλησπέρα από το καυτό Ντουμπάι. Μόλις τώρα απέκτησα πρόσβαση στο Internet και ενημερώνομαι για τα καθέκαστα. Συγχαρητήρια για τον επιτυχημένο αγώνα, σε νικητές και χαμένους. Δυστυχώς έχασα έναν αγώνα που ήθελα πάρα πολύ να συμμετάσχω, αλλά πρώτα η δουλειά και ύστερα τα υπόλοιπα. Ευτυχώς θα προλάβω οριακά τον τελικό του πρωταθλήματος στο Σχιστό. Αύριο θα πάω σε ένα ολοκαίνουριο σκοπευτήριο στο Αμπού Νταμπί, που απ´ ότι μου είπαν, το sporting του είναι απλά απίστευτο! Λεπτομέρειες και φωτό όταν γυρίσω.

    Όταν γυρίσω, σας έχω καινούριο παιχνίδι που θα σας αρέσει πολύ. Συνδυάζει γερά νεύρα και πολύ διασκέδαση. Το επχω ολοκληρώσει στο μυαλό μου και είναι πολύ πιο κοντινό στο κυνήγι από όσα παίζουμε έως τώρα και το σημαντικότερο, μπορούμε να το παίξουμε στα υπάρχοντα γήπεδα του sporting. Το όνομα αυτού "Crazy Sporting".

    Λεπτομέρειες σύντομα.

    Nα μαντέψω ας πούμε ότι θα παίρνουμε και 10 κάμψεις από πιάτο σε πιάτο στον βατήρα ή θα λικνίζονται αιθέριες υπάρξεις δίπλα μας όταν θα ρίχνουμε και άντε να συγκεντρωθείς στο πιάτο ?
    Ιδέες λέω εγώ τώρα :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #294529

    Γεια σου φιλε μου!

    Ειλικρινα, τουλαχιστον για εμενα, η απουσια σου ηταν αισθητη. Το πρωι που πηγα ειδα το σημειο που καθεσαι συνηθως αδειο και οντως κατι ελειπε απο εκει! Σα να πας Σχιστο ας πουμε και να λειπει το Μark…. :D

    Tελος παντων θα τα πουμε απο κοντα. Καλα να περνας εκει και οσο για το Crazy Sporting να ξερεις οτι υπαρχουν crazy shooters!!!!!!!!!

    Α ρε μπαγάσηδες και μένα μου λείπετε… 22 Ιουνίου θα τα πούμε από κοντά, πρώτα ο Θεός.

    Υ.γ. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για crazy shooters! :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #294526

    [size=3]Nα μαντέψω ας πούμε ότι θα παίρνουμε και 10 κάμψεις από πιάτο σε πιάτο στον βατήρα ή θα λικνίζονται αιθέριες υπάρξεις δίπλα μας όταν θα ρίχνουμε και άντε να συγκεντρωθείς στο πιάτο ?
    Ιδέες λέω εγώ τώρα :D [/size]

    Υπομονή Γιάννη και θα σου λυθεί η απορία σύντομα. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #294523

    Εμενα το CRAZY δεν με εμπνεει, εγω θελω INSANE και να ναι και τρισδιαστατο σε γιγαντοοθονη! :) :D :D :D

    Φιλικα Νικος :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #294495

    καλησπερα σε ολους τους φιλους!!!!
    χθες εγινε ενας πολυ καλος αγωνας που ξεφυγε απο τα καθιερωμενα που παιζουμε στο σχιστο και που νομιζω οτι χρειαζεται και αυτη η αλαγη που και που!!!
    οι συμετοχες νομιζω οτι ειταν αρκετες και αυτο ειναι καλο γιατι βλεπω ανθρωπους που τους αρεση η σκοποβολη και οχι απλα να πυροβολουν σε οτι πεταει!!! και πανω απο ολα βεβαια μετραει η παρεα και το γελιο που ριχνουμε………ετσι ψιλε!!! :D :D :D :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #294493

    :D

    Α ρε μπαγάσηδες και μένα μου λείπετε… 22 Ιουνίου θα τα πούμε από κοντά, πρώτα ο Θεός.

    Υ.γ. Είναι [u]ειδικά[/u] σχεδιασμένο για crazy shooters! :)

    αντε να δω τι ετοιμαζεις παλι …..εκει στην αραπια που εχεις παει :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #294492

    Α!!!μαλιστα ναι πως δε σε θημαμαι σου εκανα και διαιτησια

    απορω ρε φιλαρακι πως και θυμασε ατομο με μπενελι!!!! :D :D :D :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #294484

    απορω ρε φιλαρακι πως και θυμασε ατομο με μπενελι!!!! :D :D :) :)

    γιαυτο τον θημαμαι επειδη ηταν το μονο μπενελι :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    ledgeras στις #294482

    γιαυτο τον θημαμαι επειδη ηταν το μονο μπενελι :D

    Oχι όμωs τυχαίο benelli μιλάμε για την super sport.
    Συνδιάζει και κυνήγι και sporting. Άλωστε είμαι fun του ημιαυτόματου όπλου και πιστεύω ότι για την χρήση που το προόρίζω αποτελεί μια καλή επιλογή.
    Δεν ξέρω πια είναι οι γνώμη σας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #294480

    Oχι όμωs τυχαίο benelli μιλάμε για την super sport.
    Συνδιάζει και κυνήγι και sporting. Άλωστε είμαι fun του ημιαυτόματου όπλου και πιστεύω ότι για την χρήση που το προόρίζω αποτελεί μια καλή επιλογή.
    Δεν ξέρω πια είναι οι γνώμη σας?

    ο κουτσουκος ξερει οτι δεν ειμαι φαν της μπενελι γιαυτο :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #294477

    και πανω απο ολα βεβαια μετραει η παρεα και το γελιο που ριχνουμε………ετσι ψιλε!!! :D :D :D :)

    Φυσικα, αλλα μη τα λες ετσι ξερα, γιατι μου βγηκε ο καφες απο τη μυτη!!!!! :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 46 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων