Αγώνας Fitasc Sporting 50 δίσκων

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 46 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #294475

    Φυσικα, αλλα μη τα λες ετσι ξερα, γιατι μου βγηκε ο καφες απο τη μυτη!!!!! :D

    Ρόμπα γίναμε ……………. δεν ξανακάθομαι κοντά σας :D

    Μα να μαντέψει ο ΚΟυτσούκ τόσο καλά?

    Βουλωμένο γράμμα διαβάζει :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #294471

    Ρόμπα γίναμε ……………. δεν ξανακάθομαι κοντά σας :D

    Μα να μαντέψει ο ΚΟυτσούκ τόσο καλά?

    Βουλωμένο γράμμα διαβάζει :D

    Θα παιζει κληρονομικο χαρισμα! :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #176161

    Βάλτε ωρέ κανένα αποτέλεσμα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #294412

    Καλ'ηπέρα στα παιδάκια ,αν και καθυστερημένα βέβαια από ότι διάβασα σ'ε όλους μας άρεσε αυτός ο αγώνας ,άσχετα απο τα αποτελέσματα φαντάζομαι ,όντωσ ήτανε κατι εντελώς καινούργιο και τέλειω έυχομαι να ξαναδιοργανωθεί λείαν συντόμως ..καλα είχαμε και απίστευτω γέλοιω ο geo benneli εδωσε ρεσιτάλ…. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #176181

    Α Α Α είμαι ασυγχώρητος καλός όρισες δάσκαλε απο τις διακοπές φαντάζομαι θα περασες τέλεια ,αλλα ……..μήπως σου έλειψε λίγω το σκοπευτήριο???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #294411

    απορω ρε φιλαρακι πως και θυμασε ατομο με μπενελι!!!! :D :) :P :P

    δέν γίνετε να ξεχάσει φίλε και αλλο έναν με μπενελι που στο πρώτο γήπεδιο του[πρώτη πούλα] έκανε κλικ κλικ :D :D :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #294410

    1. Δεν γύρισα ακόμα, γυρνάω σε μία εβδομάδα.
    2. Δεν είμαι διακοπές.
    3. Κάθε μέρα στο Σκοπευτήριο είμαι.

    Κατά τ´ άλλα, τα βρήκες όλα!!! :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #294409

    1. Δεν γύρισα ακόμα, γυρνάω σε μία εβδομάδα.
    2. Δεν είμαι διακοπές.
    3. Κάθε μέρα στο Σκοπευτήριο είμαι.

    Κατά τ´ άλλα, τα βρήκες όλα!!! :D

    Δεν πιστέυω τίποτα ……………….

    στείλε φώτο …………………. :D

    Στείλε τίποτα "μικρές αγγελίες" τοπικές …………………………. αχρείαστες να 'ναι αλλά …….. που ξέρεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #294408

    1. Δεν γύρισα ακόμα, γυρνάω σε μία εβδομάδα.
    2. Δεν είμαι διακοπές.
    3. Κάθε μέρα στο Σκοπευτήριο είμαι.

    Κατά τ´ άλλα, τα βρήκες όλα!!! :D

    Δέν πειράζει ας μην τα βρήκα έυχομαι να περνάς τέλεια αλλα τί λέω τώρα ,τι σου είναι η τεχνολογία ε ε εε :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #294407

    Oχι όμωs τυχαίο benelli μιλάμε για την super sport.
    Συνδιάζει και κυνήγι και sporting. Άλωστε είμαι fun του ημιαυτόματου όπλου και πιστεύω ότι για την χρήση που το προόρίζω αποτελεί μια καλή επιλογή.
    Δεν ξέρω πια είναι οι γνώμη σας?

    Με όλλο το σεβασμό παρολο που είναι η σουπερ σπορτ στην πρωτη πουλα έκανε ένα κλικ κλικ έάν δέν απατώμαι… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    ledgeras στις #294397

    Με όλλο το σεβασμό παρολο που είναι η σουπερ σπορτ στην πρωτη πουλα έκανε ένα κλικ κλικ έάν δέν απατώμαι… :lol:

    Κανένα πρόβλημα. Αλλά για να αποκαταστήσουμε την αλήθεια δεν έφταιγε το όπλο παρόλο που λέει στο MANUAL να κατεβαίνει το κλείστρο πατώντας το κουμπί χωρίς καμία επιβράνδυση από το χέρι μας εγώ έχω την <<κακιά>> συνήθεια να μην το εφαρμόζω. Τέλος πάντων ευτηχώς που έγινε και αυτό γιατί αλλιώς δεν θα θυμώσουν πιος είμαι.
    Αλλά στο δεύτερο τερέν όταν έβαλα τα ** πήρα κάποιες οριακές βολές και τις ευχαριστήθηκα.

    Πάντως άσχετα με όλα αυτά πρέπει να το επαναλάβουμε ήταν κάτι το διαφορετικό δεν ξέρω αν συμφωνείτε?
    Επίσης υπήρχε φανταστικό κλίμα μεταξύ των αθλητών ήταν όλοι πρόθυμοι να βοηθήσουν (φανταστείτε ήταν ο πρώτος μου αγώνας) και πραγματικά χαιρόσουν να αισθάνεσαι μέλος αυτής της ομάδας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #294391

    Κανένα πρόβλημα. Αλλά για να αποκαταστήσουμε την αλήθεια δεν έφταιγε το όπλο παρόλο που λέει στο MANUAL να κατεβαίνει το κλείστρο πατώντας το κουμπί χωρίς καμία επιβράνδυση από το χέρι μας εγώ έχω την <<κακιά>> συνήθεια να μην το εφαρμόζω. Τέλος πάντων ευτηχώς που έγινε και αυτό γιατί αλλιώς δεν θα θυμώσουν πιος είμαι.
    Αλλά στο δεύτερο τερέν όταν έβαλα τα ** πήρα κάποιες οριακές βολές και τις ευχαριστήθηκα.

    Πάντως άσχετα με όλα αυτά πρέπει να το επαναλάβουμε ήταν κάτι το διαφορετικό δεν ξέρω αν συμφωνείτε?
    Επίσης υπήρχε φανταστικό κλίμα μεταξύ των αθλητών ήταν όλοι πρόθυμοι να βοηθήσουν (φανταστείτε ήταν ο πρώτος μου αγώνας) και πραγματικά χαιρόσουν να αισθάνεσαι μέλος αυτής της ομάδας.

    φιλε μου μη δινεις σημασια στα παιδια!!ειναι μικρα και δεν ξερουν….(τουλαχιστον εκανε 1 φορα κλικ αλλεεεεες δεν εχουν σταματιμο)!! :lol: :lol: :P
    παντως σημασια εχει αυτο που ειπες το κλιμα μεταξυ μας πανω απο ολα. :D καλος ηρθες στο κλαπ!!!!!
    φανταζομε οτι θα σε βλεπουμε συχνα ετσι?? :lol: :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    ledgeras στις #294387

    φιλε μου μη δινεις σημασια στα παιδια!!ειναι μικρα και δεν ξερουν….(τουλαχιστον εκανε 1 φορα κλικ αλλεεεεες δεν εχουν σταματιμο)!! :lol: :lol: :P
    παντως σημασια εχει αυτο που ειπες το κλιμα μεταξυ μας πανω απο ολα. :D καλος ηρθες στο κλαπ!!!!!
    φανταζομε οτι θα σε βλεπουμε συχνα ετσι?? :lol: :D

    Εννοείτε είναι κάτι που λειτουργεί σαν βαλβίδα αποσυμπίεσης.
    Ξεφεύγεις πραγματικά από την ρουτίνα της πόλης και το άγχος της δουλειάς.
    Επίσης όταν δεν έχεις πολύ χρόνο διαθέσιμο για κυνήγι λειτουργεί σαν εναλλακτική λύση και υποκαταστά κατα κάποιο τρόπο το αγαπημένο μας χόμπι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #294371

    Κανένα πρόβλημα. Αλλά για να αποκαταστήσουμε την αλήθεια δεν έφταιγε το όπλο παρόλο που λέει στο MANUAL να κατεβαίνει το κλείστρο πατώντας το κουμπί χωρίς καμία επιβράνδυση από το χέρι μας εγώ έχω την <<κακιά>> συνήθεια να μην το εφαρμόζω. Τέλος πάντων ευτηχώς που έγινε και αυτό γιατί αλλιώς δεν θα θυμώσουν πιος είμαι.
    Αλλά στο δεύτερο τερέν όταν έβαλα τα ** πήρα κάποιες οριακές βολές και τις ευχαριστήθηκα.

    Πάντως άσχετα με όλα αυτά πρέπει να το επαναλάβουμε ήταν κάτι το διαφορετικό δεν ξέρω αν συμφωνείτε?
    Επίσης υπήρχε φανταστικό κλίμα μεταξύ των αθλητών ήταν όλοι πρόθυμοι να βοηθήσουν (φανταστείτε ήταν ο πρώτος μου αγώνας) και πραγματικά χαιρόσουν να αισθάνεσαι μέλος αυτής της ομάδας.

    Να έρθεις και σε άλλους αγώνες γενικά όποτε μπορεις να έρχεσαι έχουμε γέλοιο όσω για το αν σε θυμάμε ,μόλις έκανε το κλικ κλικ ωχ λεω μπενέλλι έχει το παληκάρι θα χωρτάσουμε κλικ κλικ πάλι :lol: :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    billys_benelli στις #294298

    Να έρθεις και σε άλλους αγώνες γενικά όποτε μπορεις να έρχεσαι έχουμε γέλοιο όσω για το αν σε θυμάμε ,μόλις έκανε το κλικ κλικ ωχ λεω μπενέλλι έχει το παληκάρι θα χωρτάσουμε κλικ κλικ πάλι :lol: :D

    Γιωργακη ζηλευουμε????πεστα ρε κουτσουκκκκ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 46 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων