Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 15,061 έως 15,075 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #382768

    ΤΥΡΝΑΒΟΣ26 wrote:
    παιδια τι εγινε γιατι διαλυθηκαν ολα δυο μερες ελειψα και γκρεμιστηκαν ολα!!! και σημερα πηγα σε κατι μαγευτηκα μερη!!! ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.
    που είχες πάει πάλι;;;

    PANOUTSOS wrote:
    Υπομονή φίλοι …. καλή εβδομάδα σε όλους…. http://www.youtube.com/watch?v=yGBfGaOqbgQ Benelli Vinci

    ωραίος ο Γιάννης

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    ημουν για γουρουνια ελληνοβουλγαρικα δεριο ρουσσα γονικο επαθα πλακα ωροχη τα δεντρα αρχιζν να κιτρινιζουν και το θεικο λογω βροχης πηγαμε σε ενα καφενιο για καφε σομπα ξυλινη στην μεση του καφενιου να καιει!!!!υπεροχες στιγμες!!!!το αρνητικο ειναι οτι δεν ειδα πολλες φασσες να παιζουν!!


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #382774

    ημουν για γουρουνια ελληνοβουλγαρικα δεριο ρουσσα γονικο επαθα πλακα ωροχη τα δεντρα αρχιζν να κιτρινιζουν και το θεικο λογω βροχης πηγαμε σε ενα καφενιο για καφε σομπα ξυλινη στην μεση του καφενιου να καιει!!!!υπεροχες στιγμες!!!!το αρνητικο ειναι οτι δεν ειδα πολλες φασσες να παιζουν!!

    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    εικόνες που μένουν φίλε μου 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #382776

    καληνυχτα παιδες και καλη εβδομαδα να εχουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    835
    dimitris_breda στις #382801

    καλημερα και καλη εβδομαδα 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #382806

    καλημέρα καταφυγιώτες και καλη εβδομαδα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #382808

    καλημερα.

    τρελη βροχη αυτη τη στιγμη στην ευβοια

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #382810

    καλημέρα σας 🙂

    επιτέλους φθινόπωρο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #382816

    Καλη εβδομάδα να έχουμε …… 😉

    Με τους νέους νόμους στα εργασιακά μια στρατιά καινούργιων ανέργων ετοιμάζεται , αφου πλέον τους εργοδότες συμφέρει να απολύσουν τους παλιούς και κοστοβόρους εργαζόμενους και να τους αντικαταστήσουν με νέους που θα τους δίνουν μισθούς πείνας.

    Πάλι συγχαρητήρια στον σοφό Ελληνικό λαό γαι τις επιλογές του.

    υγ.Να επιτρέπεται με συνοπτικές διαδικασίες η κατάσχεση της πρώτης κατοικίας είπε ο Βορίδης 😯  Οι ευρωτοκογλύφοι με τους εγχώριους προσκυνημένους γλύφτες έχουν ανοίξει πόλεμο εναντίων των Ελλήνων πολιτών.Εμείς ας κάτσουμε με σταυρωμένα χέρια όπως κάνουμε τον τελευταίο καιρό 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #382819

    Έλα καλημέρες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #382824

    Καλημερα κα η εβδομαδα.οσο μπορει να ειναι καλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #382849

    καλημερα καταφυγιωτες ,μαραθωνα ,καπανδριτι ωροπο ξερουμε αμα το πρωι εβρεχε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #382868

    καλημερα απο τα βροχερα χανια….

     

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #382906

    Καλη εβδομάδα να έχουμε …… Με τους νέους νόμους στα εργασιακά μια στρατιά καινούργιων ανέργων ετοιμάζεται , αφου πλέον τους εργοδότες συμφέρει να απολύσουν τους παλιούς και κοστοβόρους εργαζόμενους και να τους αντικαταστήσουν με νέους που θα τους δίνουν μισθούς πείνας. Πάλι συγχαρητήρια στον σοφό Ελληνικό λαό γαι τις επιλογές του. υγ.Να επιτρέπεται με συνοπτικές διαδικασίες η κατάσχεση της πρώτης κατοικίας είπε ο Βορίδης 😯 Οι ευρωτοκογλύφοι με τους εγχώριους προσκυνημένους γλύφτες έχουν ανοίξει πόλεμο εναντίων των Ελλήνων πολιτών.Εμείς ας κάτσουμε με σταυρωμένα χέρια όπως κάνουμε τον τελευταίο καιρό

    \

    περνουμε οτι μας αξιζει.

    και να σταματησουμε να κανουμε τις παρθενες γιατι εκλογες εχουν γινει πολλες, και καναμε τις επιλογες μας.

    ( αυτο για ολους μας ανεξαρτητα τι ψηφισε ο καθενας μας)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #382913

    καλημερα καταφυγιωτες ,μαραθωνα ,καπανδριτι ωροπο ξερουμε αμα το πρωι εβρεχε?

    391-525

    για σαλιγγάρια θες να πάς 😛

    καλησπέρα σε όλους 🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #382922

    \ περνουμε οτι μας αξιζει. και να σταματησουμε να κανουμε τις παρθενες γιατι εκλογες εχουν γινει πολλες, και καναμε τις επιλογες μας. ( αυτο για ολους μας ανεξαρτητα τι ψηφισε ο καθενας μας)

    Αν το γενικεύσουμε ναι έχεις δίκιο …και εκλογές έγιναν και οι επιλογές έγιναν.

    Αν όμως το αναλύσουμε λίγο τότε θα δούμε ότι δεν είμαστε όλοι συνένοχοι στο έγκλημα.Δεν ψηφίσαμε όλοι  πάλι  τους ίδιους προδότες.Δεν πιστεύω ότι όλοι μας παίρνουμε αυτό που μας αξίζει.Εμένα δεν μου αξίζει να δουλεύω τα τελευταία 25 χρόνια 14 ώρες την ημέρα 7 μέρες την εβδομάδα να έχω πληρώσει ένα σκασμό λεφτά σε φπα , φόρους , ικα , τεβε, περαιώσεις και σε ένα σωρό άλλες φορομπηχτικές παπαριές  χωρίς να έχω ζητήσει ποτέ μου να βολευτώ χωρίς να έχω ¨εξυπηρετηθεί¨ποτέ μου για τίποτα .

    Οχι Παναγιώτη, ούτε σε μένα αλλά ούτε και σε χιλιάδες άλλους σαν και εμένα δεν  αξίζει αυτό που παίρνουμε…..

     

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα…. 😉

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 15,061 έως 15,075 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων