Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 15,541 έως 15,555 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #387064

    Καλημέρα σε όλα τα φιλαράκια…. 😉

    Είμουν σίγουρος ότι όλοι μας θα είμασταν εξαιρετικά ευαίσθητοι σε αυτό το θέμα… 😉

     Βλέπω λοιπόν ότι συμφωνούμε οπότε  στην επόμενη μάζωξη θα πούμε  να έρθουν και τα ¨παιδιά¨. 😉 Τους οποίους εννοείται ότι θα τους κεράσουμε.. 😀


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #387065

    Καλημέρα σε όλα τα φιλαράκια…. Είμουν σίγουρος ότι όλοι μας θα είμασταν εξαιρετικά ευαίσθητοι σε αυτό το θέμα… Βλέπω λοιπόν ότι συμφωνούμε οπότε στην επόμενη μάζωξη θα πούμε και να έρθουν και τα ¨παιδιά¨. Τους οποίους εννοείται ότι θα τους κεράσουμε..

     

    Μεσα κι’ εγω, σιγουρα μια και θα υπαρχουν και “συνομηλικοι” μου…οσο για το κερασμα…εννοειται!!! 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #387068

    diomilesis wrote:
    Καλημέρα σε όλα τα φιλαράκια…. Είμουν σίγουρος ότι όλοι μας θα είμασταν εξαιρετικά ευαίσθητοι σε αυτό το θέμα… Βλέπω λοιπόν ότι συμφωνούμε οπότε στην επόμενη μάζωξη θα πούμε και να έρθουν και τα ¨παιδιά¨. Τους οποίους εννοείται ότι θα τους κεράσουμε..

    Μεσα κι” εγω, σιγουρα μια και θα υπαρχουν και »συνομηλικοι» μου…οσο για το κερασμα…εννοειται!!!

    Billy
    (Scripta manent)

    καλημερα εσυ να φερεις την πεθερα σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #387076

    καλημερα  στα ΚΑΠΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    kostask στις #387079

    Ήταν 4 φίλοι, που πήγαιναν για κυνήγι, για πολλά χρόνια.
    Φέτος, δύο μέρες πριν αναχωρήσουν, η γυναίκα του ενός, του Γιάννη, πατάει πόδι και του λέει ότι: “δεν θα πάς!”
    Οι άλλοι τρεις θύμωσαν, απογοητεύτηκαν, αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν και τίποτα.
    Σε δύο μέρες, που έφθασαν στον προορισμό τους, βλέπουν τον Γιάννη (!) να έχει στήσει σκηνή, είχε μαζέψει ξύλα και ανάψει φωτιά, και είχε έτοιμο και το φαγητό !
    – Καλά ρε φίλε, του λέει ο Κώστας, πόση ώρα είσαι εδώ?
    – Για να σας πω την αλήθεια, λέει ο Γιάννης, ήρθα χθες το βραδάκι.
    – Και πως έγινε αυτό; του λένε.
    – Να, χθες το απογευματάκι, καθόμουν στην πολυθρόνα και έβλεπα τηλεόραση, όταν ήρθε η γυναίκα μου από πίσω, μου κάλυψε τα μάτια με τα χέρια της και με ρώτησε:
    — “Μάντεψε, ποιος είναι;”
    Της τράβηξα τα χέρια και φορούσε ένα ολοκαίνουριο σέξι νεγκλιζέ!. Με τράβηξε στο υπνοδωμάτιο, το οποίο είχε στολίσει με ροδοπέταλα και είχε ανάψει κεριά! Στο κρεβάτι, είχε χειροπέδες και σχοινιά. Μου είπε να την δέσω στο κρεβάτι, και όταν το έκανα μου είπε:
    — Κάνε ότι γουστάρεις!

    Να ‘μαι κι εγώ εδώ!! Ήρθα!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #387081

    Ήταν 4 φίλοι, που πήγαιναν για κυνήγι, για πολλά χρόνια……………………………….

    Καλό….. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #387086

    Καλημερα κιαπο εμε στους κυριους.Αληθεια αναρωτουμε πως δε γραφει στο φορουμ καποια κυρια ,δεσποινιδα κυνηγος,? ξερω οτι υπαρχουν αρκετες . Εκτος αν γραφει με ψευδονυμο 🙄  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #387088

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    528
    thomy στις #387094

    καλημερα καλημερα. μιας και σχεδον τα παντα απεργουν ειπα να κατσω σπιτι κι εγω σημερα. 

    κι απο μενα ενα ανεκδοτο αφιερομενο στους ψευτες κυνηγους 

    Ήταν ένας ψεύτης κυνηγός ο οποίος πάντα καφιότανε για τα δήθεν επιτεύγματα του.
    Έτσι σε μια παρέα άρχισε να εξιστορεί: “Ήμουν που λέτε για κυνήγι, και πετυχαίνω ένα αγριογούρουνο, 200 κιλά!…
    σημαδεύω, το σκοτώνω, το πιάνο από τα πόδια και το σηκώνω στους ώμους μου για να το κουβαλήσω.
    Προχωράω παρακάτω και τι να δώ; Ένα ακόμη αγριογούρουνο, το σημαδεύω και αυτό, το σκοτώνω το πιάνω απο τα μπούτια και το βάζω στους ώμους μου και αυτό…”

    Εκείνη την στιγμή που μιλούσε, κτυπάει το τηλέφωνο του κυνηγού, και ενώ οι φίλοι αναμένουν την συνέχεια της ιστορίας με αγωνία.

    Μιλάει κανα 5′ και αφού κλείσει το τηλέφωνω κάνει την κλασσική ερώτηση αφηρημάδας:
    -“Που είχα μείνει ρε παιδιά;”
    -“Στο σημείο που είχες τα μπούτια στους ώμους, άντε πες μας τι έγινε τελικα;” λένε οι φίλοι του.

    Κυνηγός: “Και που λέτε της ρίχνω ένα πο**σο της γκόμενος, όλο το βράδυ κράτησε, χαμός μιλάμε της πέταξα τα μάτια έξω!   😆 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    398
    vebarbar στις #387153

    Καλησπέρα στην παρέα! Θωμά παλιό αλλά καλό το ανεκδοτάκι σου! Τι θα γίνει ρε παιδιά, θα κατέβουν οι τσίχλες να βρεθούμε στο βουνό καμία μέρα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #387197

    καλησπερα σε ολη την τρελοπαρεα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #387199

    γεια χαραντάν!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #387202

    σαλαμαλεκουμ…. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #387214

    αλλε ρετουρ, κομιτατερ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #387224

    αλλε ρετουρ, κομιτατερ….

    χαχαχαχχα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 15,541 έως 15,555 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων