Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,851 έως 17,865 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #407468

    Κώστα πήγες καμιά βόλτα;;;

    Καλημερα Μακη ναι πηγα στο κλειδι..

    Ειχε πολλα πουλια και αν ειχα και παρεα θα καναμε καλη δουλεια


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407469

    Καλημερα Μακη ναι πηγα στο κλειδι.. Ειχε πολλα πουλια και αν ειχα και παρεα θα καναμε καλη δουλεια

    ναι διάβασα στις τσίχλες το διασκέδασες μπράβο ρε φιλαράκο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #407471

    καλημερα επιστροφη απο την περιηγηση με τον εσκομπαρ του μαραθωνα…ωραια ηταν ειδα μερη που δεν ειχα ξαναδει..μου εδειξε τις τεραστιες εκτασεις που εχει με μαρουλια..και τις ορδες πακιστανων που δουλευουν στα χωραφια του…για 8 ευρω την μερα….ολοι στο δρομο και στο χωριο τον χαιρετουσαν με μεγαλο θαυμασμο…και φοβο θα ελεγα βλεπωντας το μπλε AUDI να περναει μεσα απο τα χωρια.πραγματι φοβερη εμπειρια και ειμαι υπερηφανος που τον εχω φιλο…..ο δε μπλανκο πιστος και υπακουος στο αφεντικο του

     

    χαχαχχα Ρε τον μεγαλοκτηματία μαρουλιων κσι λοιπών φυτών.Ο φόβος και ο τρόμος της περιοχής έχει γίνει λέμε….

    Ναι αυτό με το μπλέ audi το έχω παρατηρήσει και εγω.Μόλις το βλέπουν να σκαει μύτη κάθονται ολοι προσοχή…

    Πάντως στην Ολανδία τα καλύτερα μαρούλια είναι τα μαρουλια Μαραθώνος.Λες να τα κάνει εξαγωγή ο δικός μας?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #407472

    Φίλοι όπως τα λέει ο  Μήτσος είναι..

    Ο τύπος εμπνεει  σεβασμό και το μπλέ μοτόρι του είναι πράγματι  σήμα κατατεθέν.. αλλά και μια πραγματική ρεζέρβα άγριων θηραμάτων 😛

    Διονύση το Escobar το σημειώνουμε… Τσάπουρας πολύ καλό …

    Χαίρομαι που έχουμε τέτοιον φίλο ταπεινό και σεμνό… και κρυφο ροκαμπιλι

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407483

    Καλημέρα στη παρέα.

    καλώς τον

    εσύ μαρούλια τρως ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #407484

    καλημέρα σας πρωινή βόλτα Μαραθώνα Γραμματικό παρέα με Τσάπουρα και blanco είδαμε 6-7 πουλιά πήραμε 1 και μπόλικο καθαρό αέρα,καφεδάκι μετά και όλα καλά

    AYTO  TO …ENA ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ  EIXE   ΦΤΕΡΑ  ; Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ   4  ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ , ΚΟΝΤΗ ΟΥΡΑ  KAI EKANE ….MPEEEEEE  MPEEEEEEE          EEEE;;;;;;;;;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407486

    AYTO TO …ENA ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ EIXE ΦΤΕΡΑ ; Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ 4 ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ , ΚΟΝΤΗ ΟΥΡΑ KAI EKANE ….MPEEEEEE MPEEEEEEE EEEE;;;;;;;;;;;

    μην γελάσεις την έβαψες

    είμαι σε δίαιτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #407487

    Τα τρώω Μάκη μου τα μαρουλάκια!!!!

    Αλλά δέ κατάλαβα γιατί έχουν τόσο μεγάλη προσφορά.

    Είναι η χρονιά τους φέτος….Τα ευνόησε ο καιρός;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407488

    Είναι η χρονιά τους φέτος….Τα ευνόησε ο καιρός;

    ναι ο καιρός ιδανικός φέτος για λαχανικά

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407493

    ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ [ ΤΟ ΚΟΥΤΣΙ ΝΑ ΦΤΥΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΛΙ…

    μα το κουκούτσι έχει την γλύκα [ ούλη [

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407507

    doctor misrer gad οπως και αν σε λενε τελος παντων….ελα σε καμια συναντηση να σε γνωρισουμε…..και θα σε φτιαξουμε καλα……..εχουμε τα παντααααα

    έφαγες παραπάνω μαρούλια σήμερα…τ ομολογώ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #407508

    καλησπερα και απο εμενα χτες και σημερα ειχε κυνηγι φασσας με κουλουρακι σουσαμενιο ομως λιγο οτι το φιλαρακι μου δεν ειχε υπομονη και ειχε φαγωθει να παμε για τσιπουρα λιγο η αστοχια λιγο το κυνηγημα που εφαγαν τα πουλια την εβδομαδα συνεβαλαν στο γνωστο κουλουρι δεν πειραζει ομως τα δρομολογια που καναμε να τις βρουμε μεσα στα χιονια και τις λασπες η αναμονη να περασουν απο το καρτερι μας και το ακουσμα των τουφεκιων που ακουγαμε και ακουγαμε πολλες επειδη μαζευτηκε πολυς κοσμος με εκαναν να περασω πολυ ωραια!!!τωρα που τελειωνει αν μεινουν το αλλο σαββατοκυριακο κατι θα κανουμε!!!

    κατι ασχετο βρηκα αυτο το site ξερει κανενας  πληροφοριες???και βασικα με πως καταφεραν να το κανουν αυτο σε δημοσια περιοχη!!

    Homepage

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407509

    κατι ασχετο βρηκα αυτο το site ξερει κανενας πληροφοριες???και βασικα με πως καταφεραν να το κανουν αυτο σε δημοσια περιοχη!!

    δεν το γνωρίζω Θεολόγη

    τπάρχει τόπικ νομίζω για κυνήγι σε ρεζέρβα οπότε αν το μεταφέρεις εκεί μήπως βοηθήσουν άλλοι συνάδελφοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #407510

    TIRNAVOS26 wrote:
    κατι ασχετο βρηκα αυτο το site ξερει κανενας πληροφοριες???και βασικα με πως καταφεραν να το κανουν αυτο σε δημοσια περιοχη!!

    δεν το γνωρίζω Θεολόγη τπάρχει τόπικ νομίζω για κυνήγι σε ρεζέρβα οπότε αν το μεταφέρεις εκεί μήπως βοηθήσουν άλλοι συνάδελφοι

    κατσε να το βρω Μακη και να το συζητησουμε εκει  γιατι ενδιαφερον αλλα και ταυτοχρονα υποπτο πολυ μου φαινεται ειδα κατι κελεμπιες κατι αραβες και λεω τι γινεται ρε φουστη μου!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407521

    tsapouras wrote:
    doctor misrer gad οπως και αν σε λενε τελος παντων….ελα σε καμια συναντηση να σε γνωρισουμε…..και θα σε φτιαξουμε καλα……..εχουμε τα παντααααα

    έφαγες παραπάνω μαρούλια σήμερα…τ ομολογώ

    γιατι κυριε μακη?δεν ειπα τιποτα κακο στον μιστερ gad

    όχι ίσα ίσα η πρόσκληση καλή αλλά μηντον αγριεύεις τον άνθρωπο θα σε φιάξουμε κ.λ.π. θα τον τρομάξουμε χαχαχαχα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,851 έως 17,865 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων