Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 18,466 έως 18,480 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #410529

    DIM.ZOLOTAS wrote:
    Γιατί ρε φίλε τι υπονοείς ;;; Με τετοια και με άλλα ,όπως τα …τουρκοσήριαλ η Ελλάδα ξεπερνάει την κρίση και οι νεοέλληνες την μιζέρια ατενίζοντας το μέλλον με αισιοδοξία αφού οι μέρες άρχισαν να γίνονται καλύτερες για όλους μας .

    φίλε δεν σηκώνω κουβέντα για τα τούρκικα σε 3 λεπτά μ έχουν κοιμίσει η γιουροβίζιον με παίδεψε χθες με πήρε 10λεπτο

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Μάλλον η κατάστασή σου  είναι πιο σοβαρή   απ’ ότι   υπολόγιζα , να το κοιτάξεις.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #410530

    Εγω τα βιντεοσκοπώ-ηχογραφώ και τα βλέπω όποτε γουστάρω..Τα δέιχνω και σε ”φίλους” μου αν τύχει..

    Υ.Γ:Λύνω ένα σταυρόλεξο και λέει κατινιά-γυναικούλα..Έχει κανείς καμιά ιδέα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #410533

    Εγω τα βιντεοσκοπώ-ηχογραφώ και τα βλέπω όποτε γουστάρω..Τα δέιχνω και σε »φίλους» μου αν τύχει.. Υ.Γ:Λύνω ένα σταυρόλεξο και λέει κατινιά-γυναικούλα..Έχει κανείς καμιά ιδέα?

    Διάλεξε ένα από τα ονόματα της προηγούμενης  σελίδας , κάποιο θα ταιριάζει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #410534

    καλησπερααααααααααααα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #410536

    καλησπερα ωρε ζαγαρια!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #410542

    Έφυγε  και ο  Γάλλος  πρόεδρος  Ολάντ   αφού απ’ ότι  φαίνεται  ψώνισε  λίγο από  φρεγάτες, λίγο από  τρένα , λίγο απο …νερά  και διάφορα  άλλα που  ξεπουλιούνται αυτόν τον καιρό  σε τιμές  ευκαιρίας .

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410541

    καλησπερααααααααααααα

    που είσαι βρεεεεεε μη μου πείς ότι και σήμερα ψήνεις θα μ αρρωστήσεις 😀

    καλησπερα ωρε ζαγαρια!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=8xNqjVLaTls

    γι αυτό σε χαίρομαι

    λάδωσες το όπλο τέλος το κυνήγι και το έριξες στα μπουζούκια 🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410545

    Έφυγε και ο Γάλλος πρόεδρος Ολάντ αφού απ” ότι φαίνεται ψώνισε λίγο από φρεγάτες, λίγο από τρένα , λίγο απο …νερά και διάφορα άλλα που ξεπουλιούνται αυτόν τον καιρό σε τιμές ευκαιρίας .

    έτσι είναι αγαπητέ

    οι εκ Κατάρ εκ Ρωσίας κ.λ.π. θα πάρουν δευτεράτζα(αν πάρουν)

    το πρώτο πράμα το παίρνουν οι δανειστές μας (οι σωτήρες)που έχουν και το πρώτο λόγο και έχουν και υπαλλήλους εδώ που τους ανεβοκατεβάζουν στην εξουσία κατά πως πρέπει και τους βολεύει……θα έρχονται συνέχεια τώρα δανειστές,λάθος,επενδυτές ήθελα να πω

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #410546

    Έφυγε και ο Γάλλος πρόεδρος Ολάντ αφού απ” ότι φαίνεται ψώνισε λίγο από φρεγάτες, λίγο από τρένα , λίγο απο …νερά και διάφορα άλλα που ξεπουλιούνται αυτόν τον καιρό σε τιμές ευκαιρίας .

    Ξέρεις πόσος κόσμος κοίταγε σήμερα χαζοκούτι και θαύμαζε αυτόν τον υπέροχο πρωθυπουργό μας και τα μεγαλεία μας και έλεγε ¨είδες τελικά ο σαμαράς!!!πρωθυπουργός με κύρος ,τον βλέπουν οι ξένοι ισότιμα ¨¨  .Είναι τόσο χαζός ο Ελληνας που πίστεψε ότι οι Γαλλικές επενδύσεις θα φέρουν δουλειά και ευημερία.Ουτε θα περάσει απο το μυαλό τους η λέξη ¨ξεπούλημα-χάρισμα¨ της περιουσίας των Ελλήνων.

    Είπαμε με τα μυαλά που κουβαλάμε δεν σωνώμαστε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #410547

    herbi wrote:
    καλησπερααααααααααααα

    που είσαι βρεεεεεε μη μου πείς ότι και σήμερα ψήνεις θα μ αρρωστήσεις

    TIRNAVOS26 wrote:

    καλησπερα ωρε ζαγαρια!!!! http://www.youtube.com/watch?v=8xNqjVLaTls/quote γι αυτό σε χαίρομαι λάδωσες το όπλο τέλος το κυνήγι και το έριξες στα μπουζούκια

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    εγω το λαδωσα αλλα με βλεπω να ξαναβγαινω το παει για χιονακι αποψε οποτε θα παρουμε τις θεσεις μαχης παλι!!!!

    η παροιμια λεει αν δεν παει ο μωαμεθ στο βουνο παει το βουνο στον μωαμεθ!!!!!και επειδη δεν υπαρχουν ευροπουλα για μπουζουκια βαζουμε το youtube να βαραει ασματα και πινουμε κρασο παραγωγης απο μπαρμπα μου!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410549

    εγω το λαδωσα αλλα με βλεπω να ξαναβγαινω το παει για χιονακι αποψε οποτε θα παρουμε τις θεσεις μαχης παλι!!!! η παροιμια λεει αν δεν παει ο μωαμεθ στο βουνο παει το βουνο στον μωαμεθ!!!!!και επειδη δεν υπαρχουν ευροπουλα για μπουζουκια βαζουμε το youtube να βαραει ασματα και πινουμε κρασο παραγωγης απο μπαρμπα μου!!!!!!

    διάβασα στις φάσσες ότι το λάδωσες αλλά αν χιονίσει….ξελάδωτο ξελάδωτο 😀

    όσο για το κρασί του μπάρμπα καλόπιοτο και σε ζηλεύω εγώ με τη σειρά μου 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #410554

    DIM.ZOLOTAS wrote:
    Έφυγε και ο Γάλλος πρόεδρος Ολάντ αφού απ” ότι φαίνεται ψώνισε λίγο από φρεγάτες, λίγο από τρένα , λίγο απο …νερά και διάφορα άλλα που ξεπουλιούνται αυτόν τον καιρό σε τιμές ευκαιρίας .

    Ξέρεις πόσος κόσμος κοίταγε σήμερα χαζοκούτι και θαύμαζε αυτόν τον υπέροχο πρωθυπουργό μας και τα μεγαλεία μας και έλεγε ¨είδες τελικά ο σαμαράς!!!πρωθυπουργός με κύρος ,τον βλέπουν οι ξένοι ισότιμα ¨¨ .Είναι τόσο χαζός ο Ελληνας που πίστεψε ότι οι Γαλλικές επενδύσεις θα φέρουν δουλειά και ευημερία.Ουτε θα περάσει απο το μυαλό τους η λέξη ¨ξεπούλημα-χάρισμα¨ της περιουσίας των Ελλήνων. Είπαμε με τα μυαλά που κουβαλάμε δεν σωνώμαστε.

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    παντως ειναι μεγαλη υποθεση να μην παρακολουθεις ειδησεις εχω ενα μηνα που το εφαρμοζω και ειμαι αλλος ανθρωπος βλεπω τα νεα στο νετ και ειμαι κομπλε !!!!οσο για τον αντωνακη οτι και να κανει δεν γυρναει το ματσακι!!!!!η χωρα ειναι σαν να παιζει ο παναθηναικος μεσα στο μπερναμπεου και χανει 3-0!!!!!γυριζει αυτο το ματς???οταν θα γινω εγω πρωθηπουργος τοτε θα κανει και την περιβοητη αναπτυξη ο ΣΑΜΑΡΑΣ!!!!!

    Υ.Γ το τελευταιο μην το δινετε σημασια λεμε και καμια μακακια να περναει η ωρα!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410556

    Υ.Γ το τελευταιο μην το δινετε σημασια λεμε και καμια μακακια να περναει η ωρα!!!!

    έγραψες 😀

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410559

    α Ζολό ξέχασα….διαλέγω το

    31)κήπος

    λόγω επαγγέλματος 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #410560

    Εγω τα βιντεοσκοπώ-ηχογραφώ και τα βλέπω όποτε γουστάρω..Τα δέιχνω και σε »φίλους» μου αν τύχει.. Υ.Γ:Λύνω ένα σταυρόλεξο και λέει κατινιά-γυναικούλα..Έχει κανείς καμιά ιδέα?

    Νever mind …..  στα πεπέλια σου ρε

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 18,466 έως 18,480 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων