Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 19,081 έως 19,095 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #414619

    Αυτό όμως που κυριαρχεί είναι ένα μεγάλο ΓΙΑΤΙ

     

    http://www.youtube.com/watch?v=Rw0GVOIrkHg


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #414620

    Καλησπερα παληκαρια……οσο κραταμε,κρατατε καντε χαβαλε το γελιο φερνει μακροζωια,και σπαζονται οι κομπλεξικοι!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    56
    Johny pigeon στις #414621

    Με διέγραψαν απο φίλο…. ο νταλκάς είναι πολύ μεγάλος (το μαύρισμα είναι απο την στεναχώρια) http://www.youtube.com/watch?v=ee925OTFBCA

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    Καλά σου κάνανε .χιχιχιχιχχιχι εμενα δε με ήθελες να σε έχω κωρωνα στο κεφάλι μου

     

    Ερώτηση, τις φατσούλες πως τις βάζεται?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #414623

    Καλησπερα παληκαρια……οσο κραταμε,κρατατε καντε χαβαλε το γελιο φερνει μακροζωια,και σπαζονται οι κομπλεξικοι!!!!!

    Εσυ να κοιτάξεις να ταϊζεις το κατσικάκι!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #414624

    GERONIMO wrote:
    Καλησπερα παληκαρια……οσο κραταμε,κρατατε καντε χαβαλε το γελιο φερνει μακροζωια,και σπαζονται οι κομπλεξικοι!!!!!

    Εσυ να κοιτάξεις να ταϊζεις το κατσικάκι!!!!

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    Μην με πιεζεις γιατι θα σε διαγραψω απο φιλο!!!!!!

    ΥΓ Το κατσικακι μεχρι να ερθετε θα ειναι ετοιμο, το γουρουνακι μετα τον Δεκαπενταυγουστο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #414625

    Μην με πιεζεις γιατι θα σε διαγραψω απο φιλο!!!!!! ΥΓ Το κατσικακι μεχρι να ερθετε θα ειναι ετοιμο, το γουρουνακι μετα τον Δεκαπενταυγουστο

    Εντάξει δεν σε ξαναπιέζω.Απλά να μην σε ψήσει το άλλο το λαμόγιο απο τον Μαραθώνα ( τον οποίο θα τον διαγράψω στα σίγουρα) και σφάξεις πιο νωρίς το κατσικάκι.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #414626

    καλησπέρα στην παρέα 🙂

    http://www.youtube.com/watch?v=WvnnBp-4Dlc

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #414627

    GERONIMO wrote:
    Μην με πιεζεις γιατι θα σε διαγραψω απο φιλο!!!!!! ΥΓ Το κατσικακι μεχρι να ερθετε θα ειναι ετοιμο, το γουρουνακι μετα τον Δεκαπενταυγουστο

    Εντάξει δεν σε ξαναπιέζω.Απλά να μην σε ψήσει το άλλο το λαμόγιο απο τον Μαραθώνα ( τον οποίο θα τον διαγράψω στα σίγουρα) και σφάξεις πιο νωρίς το κατσικάκι.

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    Φιλε εχει ειδη ξεκινησει το ψησιμο…..εγω κραταω αμυνα….στοπ, αλλλα δεν ξερω για ποσο ακομα….στοπ…… κανε γρηγορα…….στοπ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #414628

    καλησπέρα στην παρέα http://www.youtube.com/watch?v=WvnnBp-4Dlc

    Εσύ να αφήσεις το κατσικάκι του GERONIMO  ήσυχο.Ακουσες?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #414629

    καλησπέρα στην παρέα http://www.youtube.com/watch?v=WvnnBp-4Dlc

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Καλησπερα Μακη και καληνυχτα σε ολους η ωρα περασε και αποχωρω

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #414632

    The sound of silence lads….

    🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #414633

    ένα καταπληκτικό μεσημεροαπόγευμα πέρασα σήμερα στη Μαλακάσα ρίχνωντας 2 πούλες σπόρτινγκ με κάτω του μετρίου αποτελέσματα αλλά αυτό είναι το λιγότερο

    κουβεντούλα με τον καλό φίλο Νίκο Μαυρομάτη και τον ομοσπονδιακό προπονητή σκοποβολής κο Γιάννη Λοβέρδο που είχα πάνω από 3 χρόνια να δώ τον φίλο μου Γιώργο Ελευθερίου τον Θανάση Σίμο και 3 άλλους σκοπευτές του σκήτ πέρασε η ώρα ευχάριστα αλλά γρήγορα

    στο γυρισμό με τον Γιώργο κάναμε και μιά σύντομη στάση μιας ώρας στα ΠΕΥΚΑ και χτυπήσαμε 1 κιλό προβατίνα φιλέτο και 1 τηγανόψωμο στα κάρβουνα κι έτσι γρήγορη ήταν και η επιστροφή 😀

     

     

     

     

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #414639

    ένα καταπληκτικό μεσημεροαπόγευμα πέρασα σήμερα στη Μαλακάσα ρίχνωντας 2 πούλες σπόρτινγκ με κάτω του μετρίου αποτελέσματα αλλά αυτό είναι το λιγότερο κουβεντούλα με τον καλό φίλο Νίκο Μαυρομάτη και τον ομοσπονδιακό προπονητή σκοποβολής κο Γιάννη Λοβέρδο που είχα πάνω από 3 χρόνια να δώ τον φίλο μου Γιώργο Ελευθερίου τον Θανάση Σίμο και 3 άλλους σκοπευτές του σκήτ πέρασε η ώρα ευχάριστα αλλά γρήγορα στο γυρισμό με τον Γιώργο κάναμε και μιά σύντομη στάση μιας ώρας στα ΠΕΥΚΑ και χτυπήσαμε 1 κιλό προβατίνα φιλέτο και 1 τηγανόψωμο στα κάρβουνα κι έτσι γρήγορη ήταν και η επιστροφή

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    είπα και εγώ πέρασες εξω και δεν θα εμπενες τουλάχιστον έχεις πρώτη άποψη εαν διατηρητε στο εν λόγω μαγαζί η α ποιότητα σε προβατίνα

    μήπως δοκίμασες και κανα όπλο στο σκοπευτήριο;

    ο Γιώργος ο ινδιάνος το εχει δηλώσει για το κατσικάκι και δεν θα περιμένει να  γίνει γίδα οπότε όποιος προλάβει κύριοι και μην πείτε ότι δεν σας είχα πει τίποτα 🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #414640

    είπα και εγώ πέρασες εξω και δεν θα εμπενες τουλάχιστον έχεις πρώτη άποψη εαν διατηρητε στο εν λόγω μαγαζί η α ποιότητα σε προβατίνα

    η ποιότητα παραμένει σε ψηλά επίπεδα 🙂

    μήπως δοκίμασες και κανα όπλο στο σκοπευτήριο;

    όχι,όταν τελείωσα εγώ από το σπορτινγκ οι σκοπευτές στο σκητ είχαν μαζέψει τα όπλα τους

    ο Γιώργος ο ινδιάνος το εχει δηλώσει για το κατσικάκι και δεν θα περιμένει να γίνει γίδα οπότε όποιος προλάβει κύριοι και μην πείτε ότι δεν σας είχα πει τίποτα

    εγώ έχω βγάλει κιόλας εισιτήρια για Εύβοια και έστειλα 5 μπάλλες τριφύλλι και 10 κιλά κριθάρι στο Γιώργο για να το ταίζει 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #414641

    blanco wrote:
    ένα καταπληκτικό μεσημεροαπόγευμα πέρασα σήμερα στη Μαλακάσα ρίχνωντας 2 πούλες σπόρτινγκ με κάτω του μετρίου αποτελέσματα αλλά αυτό είναι το λιγότερο κουβεντούλα με τον καλό φίλο Νίκο Μαυρομάτη και τον ομοσπονδιακό προπονητή σκοποβολής κο Γιάννη Λοβέρδο που είχα πάνω από 3 χρόνια να δώ τον φίλο μου Γιώργο Ελευθερίου τον Θανάση Σίμο και 3 άλλους σκοπευτές του σκήτ πέρασε η ώρα ευχάριστα αλλά γρήγορα στο γυρισμό με τον Γιώργο κάναμε και μιά σύντομη στάση μιας ώρας στα ΠΕΥΚΑ και χτυπήσαμε 1 κιλό προβατίνα φιλέτο και 1 τηγανόψωμο στα κάρβουνα κι έτσι γρήγορη ήταν και η επιστροφή ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    είπα και εγώ πέρασες εξω και δεν θα εμπενες τουλάχιστον έχεις πρώτη άποψη εαν διατηρητε στο εν λόγω μαγαζί η α ποιότητα σε προβατίνα μήπως δοκίμασες και κανα όπλο στο σκοπευτήριο; ο Γιώργος ο ινδιάνος το εχει δηλώσει για το κατσικάκι και δεν θα περιμένει να γίνει γίδα οπότε όποιος προλάβει κύριοι και μην πείτε ότι δεν σας είχα πει τίποτα

    * Εκεί που ισιώνει ο Αετός οι Γλάροι δεν πετάνε! *
    * Πίσω από το Ψέμα κρύβεται με δόλο η Αλήθεια *

    Που σαι ρε Μιχαλιό

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 19,081 έως 19,095 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων