Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,281 έως 20,295 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #423932

    Ομπρέλα πήρα , αντιλιακό πήρα,  εφημερίδα πήρα , μαγιό δεν χρειάζομαι…… και φεύγω σφαιράτος…

    Καλημέρες ρεμάλια …..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #423938

    Καλημερα σε ολους τους καταφυγιωτες και καλες βουτιες στους λουομενους!!!
    Εγω σημερα μιας και οικονομισα ζηγουρι μαλαμα λεω να αναψω μια φωτια και να κανω μακροβουτι στην ψησταρια !!!!!
    Καλη κυριακη σε ολους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #423952

    Καλημερα σε ολους τους καταφυγιωτες και καλες βουτιες στους λουομενους!!!
    Εγω σημερα μιας και οικονομισα ζηγουρι μαλαμα λεω να αναψω μια φωτια και να κανω μακροβουτι στην ψησταρια !!!!!
    Καλη κυριακη σε ολους

     

    εγώ έφτιαξα φρικασέ κατσικάκι, με μαρούλια και φρέσκα κρεμύδια απο το χωράφι, έχω κοπανήσει περίπου ένα κιλό κρασί για προκαταβολή και σε λίγο δεν θα βλέπω να γράφω. αυτά.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #423962

    …μαγιό δεν χρειάζομαι……

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    Ε ρε Λουκά που σου χρειάζεται, κάτι προοδευτηκάριοι σαν και σένα έχουν κάνει την κοινωνία μας έτσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #423964

    diomilesis wrote:
    …μαγιό δεν χρειάζομαι…… «Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    Ε ρε Λουκά που σου χρειάζεται, κάτι προοδευτηκάριοι σαν και σένα έχουν κάνει την κοινωνία μας έτσι.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    εχεις δίκιο….άκου   στο 0.42  και μετά  και θα καταλάβεις  γιατί φυσάει πολύ τις τελευταίες μέρες ….απο κάτι σατανάδες σαν τον ΝΙΟΝΙΟ..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #423966

    καλησπερα σας …χθεσινη βολτα στον μαραθωνα με την οικογενεια κ προορισμος το σπιτι του μαραθωνιτη εσκομπαρ…..αψογη φιλοξενια φιλικη ατμοσφαιρα ωραια μεζεδια κ εξαιρετικο κρασι παραγωγης μου….(κοπανησαμε εναμιση λιτρο ) πολυ καλο καθαρισμα στην μπερετα μου απο τον μακη που ειχα να την καθαρισω πολυ καιρο.ενα μεγαλο ευχαριστω κ να απολογηθω διοτι καποια στιγμη ειχα πει για το AUDI του μακη οτι εχει μεσα τα παντα….εε η καραμπινα μου μεσα ειχε μεχρι κ αρκουδες…βγαλαμε κατι κομματια ναααα ΠΑΝΟΥΤΣΟ ακους ρε συ ?χαχχχαχαα

    καλησπέρα καταφυγάκοι

    το κρασί όλα τα λεφτά….γειτονΑΚΟ μου 🙂

    και ευτυχώς που δεν έφαγες μόνο τσίμπησες….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #423968

    Εγω σημερα μιας και οικονομισα ζηγουρι μαλαμα λεω να αναψω μια φωτια και να κανω μακροβουτι στην ψησταρια !!!!!

    περίσσεψε κάτι για έρθω για καφέ…τάχα μου τάχα μου…. 😛

    εγώ έφτιαξα φρικασέ κατσικάκι, με μαρούλια και φρέσκα κρεμύδια απο το χωράφι, έχω κοπανήσει περίπου ένα κιλό κρασί για προκαταβολή και σε λίγο δεν θα βλέπω να γράφω. αυτά.

    ωραίο και χωρίς χοληστερίνη

    κρασί θα έχει μείνει αρχές Ιουλίου η θα μείνω στεγνός;;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #423969

    χθεσινη βολτα στον μαραθωνα με την οικογενεια κ προορισμος το σπιτι του μαραθωνιτη εσκομπαρ…..αψογη φιλοξενια φιλικη ατμοσφαιρα ωραια μεζεδια

    Το σπίτι του Μάκη είναι ανοικτό πάντα για τους φίλους..Αμα πας το σίγουρο είναι ότι θα φας και πιείς τα καλύτερα…..Εχει φιλοξενήσει πολλούς απο εμας και ξέρω ότι θα το κάνει ξανά και ξανά.

    Οι σχέσεις Μήτσο έτσι χτίζονται…με πράξεις .

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #423970

    Το σπίτι του Μάκη είναι ανοικτό πάντα για τους φίλους..Αμα πας το σίγουρο είναι ότι θα φας και πιείς τα καλύτερα…..Εχει φιλοξενήσει πολλούς απο εμας και ξέρω ότι θα το κάνει ξανά και ξανά. Οι σχέσεις Μήτσο έτσι χτίζονται…με πράξεις .

    το έπιασα το υπονοούμενο κάτι θα φιαξουμε βρε και μιας κι έχει χτιστεί η σχέση μας να την ολοκληρώσουμε κάποια στιγμή κεφιού 😀 😀

    υ.σ. η μπέμπα του Τζίμη έδωσε ρεσιτάλ γέλιου κοινωνικότητας και δημοσίων σχέσεων σε όλη την γειτονιά 🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #423993

    Καλησπέρα σε όλους..Συγχωρέστε με που δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά έχω μπλέξει με γυναίκες και καταλαβαίνετε..Ειδικά οι τεντυμπόιδες του καταφυγίου με νιώθουν..αχαχα

    ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #423994

    Καλησπέρα σε όλους..Συγχωρέστε με που δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά έχω μπλέξει με γυναίκες και καταλαβαίνετε..Ειδικά οι τεντυμπόιδες του καταφυγίου με νιώθουν..αχαχα

    ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

    πολλές γυναίκες;;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #423999

    BeReT wrote:
    Καλησπέρα σε όλους..Συγχωρέστε με που δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά έχω μπλέξει με γυναίκες και καταλαβαίνετε..Ειδικά οι τεντυμπόιδες του καταφυγίου με νιώθουν..αχαχα ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

    πολλές γυναίκες;;;;

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Τα ξέρεις Μάκη μου..Ή Σου ρχονται όλες μαζί ή δεν σου ρχεται καμία..Ε κράτα το πρώτο..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #424000

    Ε ρε Λουκά που σου χρειάζεται, κάτι προοδευτηκάριοι σαν και σένα έχουν κάνει την κοινωνία μας έτσι.

    απο κάτι σατανάδες σαν τον ΝΙΟΝΙΟ

    Εσεις οι δύο μην μου κολλάτε διότι εχω ξεκινήσει προπόνηση και σύντομα θα είμαι έτσι και δεν θα μασάω ..

    [/URL]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #424001

    Τα ξέρεις Μάκη μου..Ή Σου ρχονται όλες μαζί ή δεν σου ρχεται καμία..Ε κράτα το πρώτο..

    τα ξέρω τα ξέρω και πριν από 25 χρόνια εγώ 😉

    και για μένα το ίδιο….κράτα το δεύτερο χαχαχα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #424002

    BeReT wrote:
    Τα ξέρεις Μάκη μου..Ή Σου ρχονται όλες μαζί ή δεν σου ρχεται καμία..Ε κράτα το πρώτο..

    τα ξέρω τα ξέρω και πριν από 25 χρόνια εγώ και για μένα το ίδιο….κράτα το δεύτερο χαχαχα

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

     

    Αχαχαχαχα!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,281 έως 20,295 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων