Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,656 έως 20,670 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #427801

    καλησπέρα καταπληκτικΑΚΟΙ φιλαρΑΚΟΙ

    βουλιάξαν οι παραλίες σήμερα και γέμισαν κορμιά θανατηφόρα

    δεν είδα…..από τους γιούς μου το άκουσα 😀


    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    293
    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ στις #427811

    test

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #427829

    καλημέρα παρεΑΚΟΙ

    καλή εβδομάδα και καλές τελευταίες βουτιές στους κοπανατζήδες του τριημέρου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #427831

    καλημερα δροσουλα σημερα και απολαυμβανω το καφεδακι στο μπαλκονι!!!καλες βουτιες αλιμονο σε εμας που ειμαστε μακρυα απο την παραλια!!!αντε να δω ποτε θα κανω αφθαμολουτρο που εχω και ενα προβληματακι στο ματι χαχαχαχ!!!Big Smile

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #427833

    Καλημέρα  στους λεβεντάκους, παιχτάκους και στον αγαπητό φίλο μου Mαικ Browning!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #427872

    αγορίνες μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #427891

    καλησπέρα καταπληκτικΑΚΟΙ φιλαρΑΚΟΙ βουλιάξαν οι παραλίες σήμερα και γέμισαν κορμιά θανατηφόρα δεν είδα…..από τους γιούς μου το άκουσα :D

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας</div>

    Καλησπερα στην παρεα,Μακη αυτο το καλοκαιρι προβλεπεται δυσκολο……πολυ δυσκολο με θερμοκρασιες που θα πιανουν κοκκινα!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #427901

    Χαιρετώ όλη την παρέα….

    Επιστροφή απο την πανέμορφη ¨Κοκκινιά¨ στην Ευβοια που φέτος μου φάνηκε ακόμα πιο όμορφη .

    Ευχαριστήθηκα την θάλασσα αφου η πρώτη βουτιά γίνεται 6 και μισή το πρωί με το άνοιγμα της σκηνής και η τελευταία  όταν έχει πέσει ο ήλιος.

    Εικόνες καταπληκτικές που θες να σταματήσει ο χρόνος για να τις απολαύσεις περισσότερο…

    Ηλιοβασίλεμα ….

    [/URL]

    Ενα μέρος της παραλίας στην  οποία φέτος μετά απο τις καταρακτώδεις βροχές του χειμώνα η πρόσβαση είναι εξαιρετικά δύσκολη αφου τα νεροφαγώματα στον δρόμο είναι τεράστια..

    [/URL]

    Ευτυχώς είχα πάρει αρκετές προμήθειες  σε τρόφιμα  σε μπύρες και ρακές και έκανα το τραπέζι  σε κάτι μουρλούς γείτονες οι οποίοι εχαν έρθει για τριήμερο στο πουθενά μόνο  με σαντουιτς.

    [/URL]

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #427903

    Mπραβο ρε φιλε βλεπω οτι περασες ωραια,αντε και στην επομενη εξοδο να ερθεις νοτια.

    ΥΓ Εσυ καθεσαι και η τυχη σου δουλευει!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #427904

    Χαιρετώ όλη την παρέα…. Επιστροφή απο την πανέμορφη ¨Κοκκινιά¨ στην Ευβοια που φέτος μου φάνηκε ακόμα πιο όμορφη . Ευχαριστήθηκα την θάλασσα αφου η πρώτη βουτιά γίνεται 6 και μισή το πρωί με το άνοιγμα της σκηνής και η τελευταία όταν έχει πέσει ο ήλιος. Εικόνες καταπληκτικές που θες να σταματήσει ο χρόνος για να τις απολαύσεις περισσότερο… Ηλιοβασίλεμα …. [/URL] Ενα μέρος της παραλίας στην οποία φέτος μετά απο τις καταρακτώδεις βροχές του χειμώνα η πρόσβαση είναι εξαιρετικά δύσκολη αφου τα νεροφαγώματα στον δρόμο είναι τεράστια.. [/URL] Ευτυχώς είχα πάρει αρκετές προμήθειες σε τρόφιμα σε μπύρες και ρακές και έκανα το τραπέζι σε κάτι μουρλούς γείτονες οι οποίοι εχαν έρθει για τριήμερο στο πουθενά μόνο με σαντουιτς. [/URL]

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;</div>

    αυτα ειναι γουστα!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #427905

    Mπραβο ρε φιλε βλεπω οτι περασες ωραια,αντε και στην επομενη εξοδο να ερθεις νοτια. ΥΓ Εσυ καθεσαι και η τυχη σου δουλευει!!!!!!!!

    Η επόμενη εξόρμηση είναι στα μέρη σου . Μένει μόνο να ορίσουμε την ημερομηνία….

    υγ Εμαθα ότι η σκύλος του αλουνού δεν είναι ¨τζούφιος¨ όπως νόμιζα.Με το που έγινε η δουλειά άρχισε και έλεγε το στομα του διάφορα φοβερά και τρομερά για τον γαμίκο τον σκύλο του.Μου φάνηκε ότι κάποια στιγμή μου είπε ότι ήθελε να σε παρει τηλέφωνο να μαζέψεις τις κατσίκες και τα πρόβατα γιατί άμα πάρει φόρα ο σκύλος του δεν σταματά πουθενά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #427907

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>GERONIMO wrote:</div>
    Mπραβο ρε φιλε βλεπω οτι περασες ωραια,αντε και στην επομενη εξοδο να ερθεις νοτια. ΥΓ Εσυ καθεσαι και η τυχη σου δουλευει!!!!!!!!

    Η επόμενη εξόρμηση είναι στα μέρη σου . Μένει μόνο να ορίσουμε την ημερομηνία…. υγ Εμαθα ότι η σκύλος του αλουνού δεν είναι ¨τζούφιος¨ όπως νόμιζα.Με το που έγινε η δουλειά άρχισε και έλεγε το στομα του διάφορα φοβερά και τρομερά για τον γαμίκο τον σκύλο του.Μου φάνηκε ότι κάποια στιγμή μου είπε ότι ήθελε να σε παρει τηλέφωνο να μαζέψεις τις κατσίκες και τα πρόβατα γιατί άμα πάρει φόρα ο σκύλος του δεν σταματά πουθενά.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;</div>

    Φιλε νομιζει οτι ο σκυλος ειναι δικος του!!!! η Λενα σημερα ασκεισαι ΒΕΤΟ και μου ειπε Πεπελ, Blanco και ολη η γεννα εκτος απο το δικο σου και ενος φιλου μενουν στο σπιτι και δεν πανε πουθενα……..αντε βρες ακρη……… Μακη την πατησες!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #427926

    πανικός στο Μπούρο

    ακούνε blanco και τρέμουνε

    πηδηχταρά μου 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #427929

    έκανα το τραπέζι σε κάτι μουρλούς γείτονες οι οποίοι εχαν έρθει για τριήμερο στο πουθενά μόνο με σαντουιτς. [/URL]
    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    πας να κανεις ενα τριημερο ¨πνευματικο¨και διαιτης, με τα σαντουιτσ με γαλοπουλα λαιτ, και εχεις τον αλλον διπλα να ψηνει κρεατικα μεσα στην μουρη σου και να σου κανει το γουικ εντ μαρτυριο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #427930

    έκανα το τραπέζι σε κάτι μουρλούς γείτονες οι οποίοι εχαν έρθει για τριήμερο στο πουθενά μόνο με σαντουιτς. [/URL]
    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    πας να κανεις ενα τριημερο ¨πνευματικο¨και διαιτης, με τα σαντουιτσακια σου με γαλοπουλα λαιτ, και εχεις τον αλλον διπλα να ψηνει κρεατικα και να σου κανει το γουικ εντ μαρτυριο…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,656 έως 20,670 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων