Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,986 έως 21,000 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #466731

    μωρε καλα εκανα και δεν ασχολιομουν τοσα χρονια με ολα αυτα…

    Δεν νομιζω να υπαρχει αλλος εδω μεσα που να τα εχει ακουσει απο τουσ MOD περισσοτερα απο εμενα 11 χρονια τωρα….τους πηρε 3χρονια να σταματησω τα αγγλικα και αλλα 3 τα κεφαλαια..
    το φορουμ ομωςσ παντα το εβλεπα σαν μια ευκαιρια για χαβαλε ,και χαλαρωσης..οποτε με τετοια διαθεση δεν παιζει να στραβωσω με κανεναν..χχααχαχαχ
    τωρα καποιοι σηκωσαν σαν αλλοι κωλοκοτρονιδες το λαβαρο τησ επαναστασης..τι να πω..
    αρχιζω και αναρωτιεμαι και εγω τι ειναι συμαντικο στην ζωη μασ τελικα
    πολλοι αννθρωποι που δεν εχουν τιπτ να πουν απο την ζωη τουσ, βρισκουν να πουν πισω απο ενα pc..
    βρισκουν οχι μονο να πουν αλλα και λογο υπαρξης

    ενοειτε ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει και να λεει οτι θελει..
    απλα ρε μαγκες..υπαρχουν πολυ πιο σημαντικα πραγματα στην ζωη..
    και ειμαι σιγουρος οτι στα σημαντικα πεφτει βουβα..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #470957

    https://www.youtube.com/watch?v=yXorp8mKTms :scratch: :scratch:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    254
    .G.A.D. στις #477755

    Οι ανθρωποι μισουν αυτον που καποτε φοβοντουσαν !

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490368

    Ας ακουλουθήσουμε τη συμβουλή του mod2,να συνεχίσουμε το <<κινητό καρτέρι>> εδώ με την ησυχία μας.Το φτιαξε καλό το καταφύγιο ο Θοδωρής το ανανέωσε και προσφέρεται για την κουβεντούλα μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490370

    Λοιπόν εσύ κοκκινότσιχλα άντε φτιάξε κανά φυσίγγι που μου πιασες την υπεράσπιση του κοκκινομπαρμπα Σταύρου. :yahoo:  B-)  :heart:

    Σταύρο εγώ δεν τον πείραξα το Μίμη,αντιθέτως του απένειμα τα εύσημα ……..ότι σου έμοιασε…….ολίγον……..αναλογικά της περίπτωσης. :unsure:  😉  :rose:

    Αλήθεια το φοράς ακόμη το γιλέκο με τόσα φυσίγγια…….γιατί ο Πέρι μεγάλωσε πλέον και μπορεί από τότε ………που ήταν ακόμη παιδί.Πήγε φαντάρος,δυνάμωσε,γύρισε……

    Αλλά αυτό με το ποδήλατο δεν το κατάλαβα…..κάνεις ποδήλατο και ντουφεκάς κιόλας;

    Νέα εξέλιξη μετά το κινητό καρτέρι :good:  :good:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #490395

    Μπαρμπασταυρο

    μπορω να σηκωσω και τα δικα μου και τα δικα σου…αλλα ελα πες αληθεια ..

    εχεις μπαστουνακι μαζι ??????????? :wacko:  :yahoo:  :yahoo:

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490437

    ‘Οχι και μπαστουνάκι βρε Περικλή ο μπαρμπα Σταύρος……. :bye:  😉

    Αυτός κάνει ορεινό ποδήλατο και κινητό καρτέρι :good: οπότε……..

    Τι; α! έκανε……..last year…….καλά θα δείξει :yahoo:  :bye:  :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #490495

    Μπαρμπασταυρο μπορω να σηκωσω και τα δικα μου και τα δικα σου…αλλα ελα πες αληθεια .. εχεις μπαστουνακι μαζι ??????????? :wacko: :yahoo: :yahoo:

    <hr />

    AEK AEK AEK AEK AEK

    ….μπαρμπαριά και Τούνεζι απολειφάδι, και σου μιλάω ευγενικά, καθότι είμαι ήρεμος….
    ….είσαι τυχερός που “έφυγε” ο Άρης, και δεν θα είναι μαζί μου να σε κατουρήσει πάλι, χαμένο, α χαμένο… :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490584

    Γνωστό κυνηγομάγαζο της Ν.Ιωνίας εκτός από γνωστα φυσίγγια,πουλάει και γαλότσες που απορτάρουν τσίχλες…….. :good:  B-)  😉  Νααααιιιι το είδα κι αυτό σήμερα στην Αμφίκλεια….Γνωστό παλαιό κι αρτι ανακάμψας μέλος του φόρουμ,σήμερα,με καινούρια φυσίγγια καινούργιες γαλότσες ,ξανα εμφανίσθηκε στο κυνήγι.Μπαμ κι η τσίχλα κοψόφτερη….Τρέχει να ψάξει…..τίποτα.<<φέρε τη σκύλα εδώωωω>>μου κάνει.Πάω κι εγώ δίπλα του….η σκύλα να ψάχνει γύρω μας…κάποια στιγμή ακούω την τσίχλα να σκούζει….την πάταγε η γαλότσα του τόσην ώρα στην ουρά κι αυτός χαμπάρι :bye:  :wacko:  :yahoo:  :yes:  :unsure: .

    Ποιο να ναι αυτό το μέλος; Ο ευρών ας πρόσεχε…..Πάντως mod2,όντως κάνει κινητό καρτέρι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490596

    Ξέχασα να σας πω ……παίχθηκε το στοίχημα κινητό καρτέρι….Από τη μια μεριά της ρεματιάς ο <<παλιός>> με τη γαλότσα που απορτάρει….κι από την άλλη ο νέος……Πάει το ντέρμπυ……δηλαδή ποιο ντέρμπυ….το καθάρισε ο παλιός με συνοπτικές διαδικασίες…Αφού σε μια στιγμή είχε κάτσει κι έστριβε τσιγάρο και περίμενε το νέο να ανεβαίνει ασθμαίνωντας……αφήστε λέω.<<Που ΄ναι ο mod2>> έλεγε ο παλιός, να με δει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #490603

    ναι  ναι…..ο   κομαντο   αναβαση  ..απο  το  δρομο…ο  παππους  στην  ακρη  του  οργωμενου……..και  εγω…..στη  μεση…μεσα  στα  αγκαθια  τις  αγριοτριανταφυλιες

    και  να  ψαχνω  και  τσιχλες…….και  με  θελατε  και   στην ιδια  γραμμη με  εσας…..περιπατητες…….την  αλλη  φορα εσεις  στη  μεση….και  αν  δεν  εχω  φαει  σαν σαντουιτσακι   τη  φρατζολα   που  πηρες    μεχρι  να  ανεβεις  να …………..

    κανατε  500μ  και  εκανα  χιλιομετρο  και  μιλατε……ΓΑΤΑΚΙΑ :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :bye:  :bye:  :bye:  :bye:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490612

    Το θέμα δεν είναι αν και πόσο και πως περπατάω εγώ…Αυτό το έχουν διαπιστώσει πολλοί εδώ μέσα.Το θέμα είναι ότι ο μπαρμπα Σταύρος αν και μεγαλύτερός μας ,σε περίμενε στρίβωντας τσιγάρο και καπνίζοντας το κιόλας……..δηλαδή χρόνο αμέτρητο που λέει ο λόγος……εκτός αν έκρυβε προπονήσεις τόσον καιρό …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #490614

    Ξέχασα να σας πω ……παίχθηκε το στοίχημα κινητό καρτέρι….Από τη μια μεριά της ρεματιάς ο <<παλιός>> με τη γαλότσα που απορτάρει….κι από την άλλη ο νέος……Πάει το ντέρμπυ……δηλαδή ποιο ντέρμπυ….το καθάρισε ο παλιός με συνοπτικές διαδικασίες…Αφού σε μια στιγμή είχε κάτσει κι έστριβε τσιγάρο και περίμενε το νέο να ανεβαίνει ασθμαίνωντας……αφήστε λέω.<<Που ΄ναι ο mod2>> έλεγε ο παλιός, να με δει.

    <hr />

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:
    ….πρώτον συμπέθερε, είσαι ψεύτης, δεν αναφέρθηκα καθόλου εγώ στον mod2, δεν ασχολούμαι καν με ανώνυμους άγνωστους και απρόσωπους, από παλιά, αντίθετα εσύ έψαχνες να βρεις ποιος είναι… B-)  B-)  B-)
    …..δεύτερον, δεν έκανα καθόλου περπατητό καρτέρι χθες, εκεί που έκατσα στην περιοχή που έκατσα το πρωί ήμουν μέχρι να αρχίσουμε το περπατητό στο ρέμα, ούτε καν πόλη άλλαξα….  😥 😥 😥
    …..και τρίτον, δεν μπορεί δεν γίνετε να υπάρξει συναγωνισμός στο θέμα περπατήματος, είναι άδικο , το δίκαιο θα ήταν να κάνω εγώ την πορεία γονατιστός… :wacko: :wacko: :wacko:
    ….κοίτα τώρα εσύ να φροντίσεις να μάθεις αν μπορεί να φτιαχτεί το τσοκάκι για τον “ρώσο” που παρά την εγκληματική από μέρους μου κακομεταχείριση  και πάλι με έβγαλε ασπροπρόσωπο…. 😉 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #490621

    XAXA….

    Oτι  και  αν λετε  η  αληθεια  ειναι μια……..

    Ως  γνωστον  …..οι  τσιχλες  οτι και  να πειτε  …..εχουν  μια  αδυναμια…στο προσωπο  μου……..(απο χτες  και  τα  ψαρονια)…..πραγμα  που  καθιστα  αδυνατο το  συναγωνισμο  στο περπατημα  καθως  εγω  εχω  και  ψαξιμο…βεβαιως  βεβαιως……… :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  B-)

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #490624

    Η …<<αδυναμία στο πρόσωπό σου>> κάπως αλλιώς τη λέμε στο χωριό μου,το ίδιο όμως και στο χωριό του Αντώνη που γνώρισα την προηγούμενη βδομάδα.Κι οι δύο χωρίς να γνωριζόμαστε μεταξύ μας από πριν,το ίδιο συμφωνήσαμε για σένα….. 😉  B-)

    ΜπαρμπαΣταύρο πως λέγεται πως περιγράφεται το γεγονός ότι ξεκίνησες 80μ πίσω μου αριστερά και κατέληξες 150μ μπροστά μου αριστερά μετά τα κυπαρίσσια,πριν αρχίσει το περπατητό; :unsure:

    Δώστου ότι όνομα θες εσύ; 😉  :bye:

    Καλά mod2, ο Σταύρος δεν είπε κακό λόγο για σένα,εγώ φαγώθηκα να σε βρω,ποιος είσαι…….Πολλά καλοσορίσματα στον μπαρμπαΣτραύρο είδα και αναρωτήθηκα…….πόσο καλά τον ξέρεις…….κακό είναι;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,986 έως 21,000 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων