BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,146 έως 2,160 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406010

    Ψυχραιμια ωρε παλικαρια,ολα τα οπλα ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ!!!!

    Σωστά, αν ρίξουν, σκοτώνουν … 😆


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #406011

     

    Μαικ θα με ξεκουφάνεις παλιάνθρωπα με το skeet….

    Πλάκα πλακα θα δουλέψω λίγο το μαμίσιο 4 ή 5 αστρα στο επόμενο κυνήγι που θα κάνω με το “πίου” για να δώ διαφορα  και βέβαια και τα ίδια φουσέκια τα PSB 31 gr 🙂

    Φίλε Ρ’ιζός έχεις παρατηρησει έντονο κρότο με το skeet ;

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406012

    Πάντως εγώ έπειτα από 15 χρόνια με Benelli λογά του ότι δεν πετυχαινω καθιστό γάιδαρο στα 10 μέτρα, με έχει πεθάνει στις εμπλοκές κ στο καθάρισμα … φυσίγγια μόνο από 60 γραμμάρια και πάνω ρίχνει …. Σκέπτομαι να την πουλήσω και να πάρω το τελειότερο αυτογενές στο σύμπαν …. Α400 [/url]
    free image hosting[/url] H σπαθα χρειαζεται για μαζεμα χορτων

    Ξέρεις κάτι ή τυχαία το είπες; 😆

    Πάντως έχουμε έναν γνωστό Benelakia που δήλωσε ότι το επόμενο όπλο θα είναι η α400  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #406013

    εγω εχω μια ερωτηση :

    που τα βρισκεται ρε μπαγασες και τα γαζωνετε τα θηραματα?

    πειτε μου να παω με ενα ταπεινο μονοκανο μπαικαλ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #406018

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΟΤΙ ΟΙ BENELLI ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΒΟΛΕΥΕΙ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΜΠΛΕΞ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΣΤΙΣ BENELLI MOY ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ BERETTA MOY

      Αγγελε καλημερα συμφωνω απολυτα μαζι σου ολα τα οπλα ειναι καλα[beretta ,benelli ,winchester κλπ] .Η κουταμαρα οτι τα βenelli δεν σκοτωνουν βγηκε απο την dream team καταστροφης οπλων απο το 2010 και μετα λογω χοντρης κονομας, της ποιας θυματα επεσαν πολλοι. Το θεωρω βλακεια καποια μελοι να τσακωνονται για τετοιες μα,,,,,,,,,,,ς

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #406019

    Φίλε Ρ’ιζός έχεις παρατηρησει έντονο κρότο με το skeet ;

    με το πόρτινγκ θες να πείς 😉

    τέλος πάντων όταν έχει θηράματα τίποτα δε ενοχλεί ούτε η μάρκα ούτε ο θόρυβος ούτε το λάκτισμα ούτε τα φυσίγγια ούτε τίποτα γιατί απλά τα ξεχνάμε

    όταν δεν έχει θηράματα ελάχιστοι ξέρουν ότι αυτό που ενοχλεί είναι αυτός που βρίσκεται πίσω από το κοντάκι 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #406020

    εγω εχω μια ερωτηση : που τα βρισκεται ρε μπαγασες και τα γαζωνετε τα θηραματα? πειτε μου να παω με ενα ταπεινο μονοκανο μπαικαλ.

    😛 😆 Σωστόςςςς..συμφωνω και επαυξάνω.Πουλιά να είχε κι ας τα εβλεπα μονο να χαρώ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #406021

    εγω εχω μια ερωτηση : που τα βρισκεται ρε μπαγασες και τα γαζωνετε τα θηραματα? πειτε μου να παω με ενα ταπεινο μονοκανο μπαικαλ.

    blanco wrote:
    το αν βαράνε τα benelli αφορά αυτόν που τα έχει και μόνο συμφωνώ με τον Αγγελο και στο κυνήγι της τσίχλας που κάνω δεν έχω δεί διαφορές στα benelli και το beretta που έχω συμφωνώ επίσης στον πολιτισμένο διάλογο που είναι το τέλειο διαφωνώ με την ανταλλαγή ύβρεων και προσβλητικών υπονοούμενων που είναι το απαράδεκτο διαφωνώ επίσης με την παράθεση απειλών που είναι ξεφτίλα και κατάντια ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    πεσ τα βρε μακη …και ετοιμαζομαι να παω να φαω ενα κοντοσουβλι προβατινα και φοβαμαι μη μου κοπει η ορεξη …….

    Εσυ κατι χρωστας  lol

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406032

    Έχεις κανείς καμιά benelli πρόχειρη, γιατί με την προτροπή των φίλων σκέφτομαι να αρχίσω το τένις και δεν έχω ρακέτα… :lol::lol::lol::lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406033

    Αν σας τρομαζει η μελανια στο μπρατσο αστο αυτο το σπορ κανετε [[[[[[ τενις]]]]

    ….. [[[ ΤΟ ΣΤΟΛΙΔΙ ΤΗΣ
    ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΝΑΙ
    Η ΗΡΕΜΙΑ..]]]
    ….. ……………

    Είσαι θεός τελικά … [[ ]] !!!  😎

    Το μπαλάκι του τένις να δεις μελανιά που κάνει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406035

    Πάντως ρε παιδιά σοβαρά τώρα γιατί έχουμε φτάσει σε σημείο να κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας, εγώ όταν έχω ένα παράπονο από ένα όπλο αμέσως θα το γράψω στο foroum, θα το κράξω κιόλας, δεν πάει να είναι beretta ή benelli, και perazzi να είναι το ίδιο θα κάνω. Εδώ στο e-artemis τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά όλοι είναι ευχαριστημένοι με τα όπλα τους, κανένας δεν έχει παράπονο και όλα είναι τέλεια.

    Στο παρελθόν υπήρχε και λίγη αντικειμενικότητα στο foroum αλλά γίναμε σαν την κυνηγεσία & κυνοφιλία του 2000.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #406039

    Πάντως στο αντίστοιχο topic των beretta πολλοί συνάδελφοι όπως και εγώ έχουν αναφέρει κάποια προβληματάκια των όπλων τούς εδώ το αντίθετο γίνεται και μην μου πεί κανένας ότι τα benelli δεν βγάζουν ποτέ προβλήματα…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406040

    Πάντως στο αντίστοιχο topic των beretta πολλοί συνάδελφοι όπως και εγώ έχουν αναφέρει κάποια προβληματάκια των όπλων τούς εδώ το αντίθετο γίνεται και μην μου πεί κανένας ότι τα benelli δεν βγάζουν ποτέ προβλήματα…

    ΠΟΤΕ .. 😈

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #406041

    Πάντως ρε παιδιά σοβαρά τώρα γιατί έχουμε φτάσει σε σημείο να κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας, εγώ όταν έχω ένα παράπονο από ένα όπλο αμέσως θα το γράψω στο foroum, θα το κράξω κιόλας, δεν πάει να είναι beretta ή benelli, και perazzi να είναι το ίδιο θα κάνω. Εδώ στο e-artemis τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά όλοι είναι ευχαριστημένοι με τα όπλα τους, κανένας δεν έχει παράπονο και όλα είναι τέλεια. Στο παρελθόν υπήρχε και λίγη αντικειμενικότητα στο foroum αλλά γίναμε σαν την κυνηγεσία & κυνοφιλία του 2000.

    Κωνσταντίνος

    Πολύ σωστά τα λές και έχω παρατηρήσει οτι τα ποσταρίσματα σου ειδικά σε θέματα όπλων ειναι σωστά και πολύ μετρημένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #406042

    ΕΛΑ …..ΕΛΑ  ΜΗΝ  ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ    ΠΑΝΩ ΠΟΥ  ΑΡΧΙΖΑ  ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ .. 😀

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,146 έως 2,160 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων