BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,161 έως 2,175 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #406047

    Γνωστός τεχνίτης πριν λίγο μου τηλεφώνησε ,γιατί διάβασε το τοπικ και μου ζήτησε να μεταφέρω οτι αναλαμβάνει να κάνει στις περιγραφόμενες ρακέτες ρύθμιση σκληρότητας χειρολαβής και κώνους .Επίσης αναλαμβάνει στις ακατανόμαστες την αντικατάσταση των κανών τους με πραγματικές νεροσωλήνες ποιοτικού σουηδικού ατσαλιού μπάς και καταφέρουν και σταυρώσουν σκάγι,άμα ρίξουν και δεύτερη! 😆

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #406048

    Ο πραγματικός εχθρός ενός ανθρώπου είναι η αμφιβολία για  αυτό πρωτινό περεταίρω γνώση και υπομονή έξαλλου αυτά είναι που μετρανε για να γίνει κάποιος ιδιαίτερα ικανός αλλά και σώφρων…  ΤΟ νου σας μην εκτίθεστε για ηλίθια πράγματα, έχουμε να κερδίσουμε πολύ περισσότερα απ αυτά που υποτίθεται ότι χωρίζουν πολλούς από εδώ μέσα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406055

    Δεν κατάλαβα δηλαδή..δεν μπορούμε να πούμε την γνώμη μας? Ο καθένας ισχυρίζεται ότι θέλει..η επειδή το τοπικ λέγεται Benelli club απαγορεύεται να γράψουμε? Άλλος ξεκίνησε να μιλάει άσχημα..όχι εγώ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #406056

    Μαικ θα με ξεκουφάνεις παλιάνθρωπα με το skeet…. Πλάκα πλακα θα δουλέψω λίγο το μαμίσιο 4 ή 5 αστρα στο επόμενο κυνήγι που θα κάνω με το «πίου» για να δώ διαφορα και βέβαια και τα ίδια φουσέκια τα PSB 31 gr Φίλε Ρ’ιζός έχεις παρατηρησει έντονο κρότο με το skeet ;

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    οχι πανουτσε τιποτε….μονο ξερα θηραματα παρατηρω ….. :mrgreen:

    ρε μακη μετα απο 2 κιλα προβατινα κοντοσουβλι και 2 κιλα κρασι ροζε απο το διστομο σκεφτομαι να παρω μια veretta……..πως λεμε σοκοφρετα;;;;;;;;;;;;; :mrgreen:

    αντε γεια φιλαρακια …παω για υπνο….ρε σεις ο δανος που χαθηκε ;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #406062

    Η ακατανόμαστη με γεύση σοκολάτα;;!!!Έτσι μπορεί να πιάσει!! :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #406063

    πεσ τα βρε λεων …. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406065

    Η ακατανόμαστη με γεύση σοκολάτα;;!!!Έτσι μπορεί να πιάσει!!

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    Έτι έτσι γλυκιά σαν την τουφεκιά της χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #406066

    εχω και ενα φιλο με καταστημα οπλων στη λιβαδεια ………φανατικος βερετακιας και αντιμπενελακιας ο κωστας (οσοι εχουν περασει απο εδω τον γνωριζουν )……………τις προαλες στον εβρο θερισε κατι παπια και χηναρια …αφου λοιπον μας ζαλισε τον ερωτα με την βερετα και το οτι η μπενελα δεν σκοτωνει στην φωτο με τα πουλια απο εβρο μεσα στα νερα διεκρινε κανεις πεντακαθαρα την souper black eagle benelli …………..στην ερωτηση μου τι  ειναι αυτο το οπλο ρε κωστακη ,κρεμασανε τα αυτια του ….συνεχιστε βρε βερετακηδες …εχετε πλακα ……… :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #406067

    Η ακατανόμαστη με γεύση σοκολάτα;;!!!Έτσι μπορεί να πιάσει!!

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    Αμα ξαναβαλω το Berettoσκυλο να σου βρει τσιχλα,να μου τρυπισεις τη μυτη. 😈

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #406068

    ρε σεις θα με αφησετε να κοιμηθω ;;;;;;;;;;;;;;;ξεποδαριαστηκα σημερα στο περπατητο για τσιχλες …….. :mrgreen:

    λοιπον παιδες εγω το σταματαω εδω το θεμα διοτι αισθανομαι οτι συμμετεχω σε μια κουβεντα για το ποιος εχει μεγαλυτερο πουλι ….και επειδη και εγω δεν νοιωθω καλα με αυτο ,οτι ειχα να πω το ειπα ………..πηγαινω για κυνηγι απο το 1979 ,σε παρα πολυ μικρη ηλικια και θεωρω οτι εχω αποψη για καποια πραγματα ….αν η συγκεκριμενη εταιρεια δεν παρηγαγε αξιοπιστα και καταλληλα λειοκανα δεν θα την κρατουσα τοσα χρονια …οπως δεν κρατησα και την πρωτη καραμπινα βελγικης εταιρειας που εβαλα στα χερια μου πριν 21 χρονια ….το τι κανει η βερεττα δεν το γνωριζω διοτι ποτε δεν την εβαλα στα χερια μου …μεχρι στιγμης δεν χρειαστηκε αυτο διοτι με καλυπτει πληρως η μπενελλα ….αν δεν σκοτωνε θα ειχε φυγει απο το πρωτο 6μηνο….τα καλα στοιχεια του οπλου τα απαριθμησα πιο πανω οπου εγραψα μεσα απο τα ημερολογια μου τον ακριβη αριθμο θηραματων που εχω θηρευσει με αυτη και την απροβληματιστη λειτουργια ολα αυτα τα χρονια ….θα μπορουσα να παραθεσω και αλλες θετικες αποψεις τριτων αλλα δεν θα ειχε νοημα ….ολα τα αλλα ειναι απλα σεναρια επιστημονικης φαντασιας …..

    καλα μας κυνηγια  και πανω απο ολα υγεια και προσοχη στο βουνο ………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #406074

    ασε ρε μακη …το κοντοσουβλι ηταν ψημενο στη γαστρα τελικα λογω βροχης που δεν επετρεψε το ψησιμο στη θρακα ….μεγαλο πληγμα αδερφε ….. :mrgreen:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #406079

    ασε ρε μακη …το κοντοσουβλι ηταν ψημενο στη γαστρα τελικα λογω βροχης που δεν επετρεψε το ψησιμο στη θρακα ….μεγαλο πληγμα αδερφε ….. :mrgreen: Qu

    και δεν έφαγες τίποτα ε;;;;τι κρίμα ρε φίλε τι κρίμα 😛

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #406092

    Θα πουλήσω τις berettes, θα πουλήσω και την benella και θα πάω να αγοράσω μια Cosmi… 😯

    Εξυπακούεται ότι θα κάνω  club  😎

    Πέρα από τα αστεία ότι στραβό βλέπουμε  στα ντουφέκια μας είναι καλό και χρήσιμο να το “μιλάμε”  εδώ…. όπως έγραψε ο Κώστας Zed. Ο τρόπος γραφής καμιά φορά ξενίζει.. Το χουμε  ξαναπεί  τα όπλα δεν είναι η προέκταση του πουλιού μας.. ουτε και η ζωή μας..

    Το κυνήγι όμως είναι μέρος και σημαντικό στη ζωη μας.. κι αυτό μας ενώνει όλους…

     

     

     

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #406129

    http://youtu.be/GoCOg8ZzUfg αφιερωμενο σε ολους τους  τρελαμενους Benellaκηδες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #406169

    http://www.youtube.com/watch?v=U2KM-_zpCno,αφιερωμενο σε ολους τους Βerettoπληκτους !!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,161 έως 2,175 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων