BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,236 έως 2,250 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    fabarmidis. στις #406589

    BeReT wrote:
    Ρίξαν σε ένα παπί στα 20 μέτρα με extra full και με φυσίγγι black cloud και χαρήκανε που έγινε κομμάτια.. Πες τα ρε φίλε. Εδω και 2 χρόνια όλο αυτό για αυτό το σκότωμα έχουν να λένε..

    Άντε ρε που είδες 20 μέτρα, θες να κάνεις και βιντεοσκοπήσεις. Το πολύ να είναι 7 μέτρα από την άκρη της κάννης … .

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Συμφωνώ , το πολύ να ειναι στα 10 μετρα, αν το ειχα τουφεκισει με την 302 μου θα ειχε γινει ετσι. :mrgreen:

    http://img835.imageshack.us/img835/4485/97176408.png


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406590

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    BeReT wrote:
    Ρίξαν σε ένα παπί στα 20 μέτρα με extra full και με φυσίγγι black cloud και χαρήκανε που έγινε κομμάτια.. Πες τα ρε φίλε. Εδω και 2 χρόνια όλο αυτό για αυτό το σκότωμα έχουν να λένε..

    Άντε ρε που είδες 20 μέτρα, θες να κάνεις και βιντεοσκοπήσεις. Το πολύ να είναι 7 μέτρα από την άκρη της κάννης … . http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Συμφωνώ , το πολύ να ειναι στα 10 μετρα, αν το ειχα τουφεκισει με την 302 μου θα ειχε γινει ετσι. http://img835.imageshack.us/img835/4485/97176408.png

    Της χοντρής μπάκας της φταίνε όλα

    Ποιο λίγο από 10 μέτρα είναι …  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406591

    takisgts wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:
    Benellara και τα μυαλα στα καγκελα , τα μοναδικα οπλα που σκοτωνουν τα πουλια , η φαση στο 6.35 αφιερωνεται σε ολες τις αλλες εταιριες νεροπιστολωνhttp://youtu.be/iUvNbm_BLUM

    Ναί στο 6.35 φοβερό σκότωμα !!!!!Ιδίως αν λάβεις υπ’όψη σου και τη φοβερή απόσταση που ήταν το πτηνό. Από όλο το Βίντεο έχω μείνει ΑΛΛΛΛΑΛΛΛΛΟΣ μπορώ να σου πώ, από το πού κόβουν τα όπλα τους. Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίou
    .

    Πόσα μετρα λες οτι ηταν αυτό το πουλι αδερφε?? Και με το πιστολακι για τα μαλλια ……….μαλλια θα το έκανες http://imageshack.us/a/img850/5581/62981061.png

    Της χοντρής μπάκας της φταίνε όλα

    και εγω μαζι σου φιλε!!!

    τι πιστολακι για μαλια??…….εδω σφεντονα να ειχες χειροτερη ζημια θα της εκανες!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #406592

    http://youtu.be/trnP90XKSiM δωρο απο το Benelli club , το καλυτερο topic του Αρτεμις με τα κορυφαια ιταλικα οπλα , σε καποια καλοπαιδα ,  καληνυχτα και ονειρα γλυκα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406593

    νομιζω εχετε προβλημα εκτημισης τις αποστασεως!!! αν δε με γελουν τα ματια μου δεν ειναι πανω απο 5 μετρα!! 😎

    αααα   η αληθεια να λεγετε!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406594

    5 και 10 μέτρα σίγουρα δεν είναι αλλά σε καμιά περίπτωση δεν είναι οριακές τουφεκιές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #406596

    Περαν του 6.35 που ειναι ψιλομακρια κι εγω απο οτι ειδα οι άλλες ειναι κοντινές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #406600

    Benellara και τα μυαλα στα καγκελα , τα μοναδικα οπλα που σκοτωνουν τα πουλια ,  η φαση στο 6.35 αφιερωνεται σε ολες τις αλλες εταιριες

    Ελα βρε Δημητρη,”σταματημενο” πουλι;;;;;

    Ναί στο 6.35 φοβερό σκότωμα !!!!!Ιδίως αν λάβεις υπ’όψη σου και τη φοβερή απόσταση που ήταν το πτηνό.

    Αγαπητε Τακη,δωσε μια εικονα στον φιλτατο Δημητρη για το ποσο “ακαιρεη” ηταν η τσιχλιτσα που επεσε στα ποδαρακια σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #406604

    http://youtu.be/trnP90XKSiM δωρο απο το Benelli club , το καλυτερο topic του Αρτεμις με τα κορυφαια ιταλικα οπλα , σε καποια καλοπαιδα , καληνυχτα και ονειρα γλυκα

    Mε στεναχωρεις βρε Δημητρη,διοτι ενω εισαι “μεσα” σε ολα,στην τεχνολογια ……..  υστερεις.Συγνωμη,οχι εσυ,αλλα το club.

    Μαλλον πρεπει να στειλεις μια επιστολη στο club για την αναβαθμηση των δωρων τους.

    Το clabακι μας βλεπεις συμβαδιζει με τις τεχνολογικες εξελιξεις των σημερινων ετων:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406628

    Ρε παιδιά συγγνώμη..μια ερώτηση μπορώ να κάνω? Τα χθεσινά μυνήματα και συγκεκριμενα τα δικά μου που ούτε έβριζα ουτε πρόσβαλα..που πήγαν? έλεγα την γνώμη μου για ενα video..

     

    Τι γίνετε και άλλη κλίκα?  Παρακαλώ να μου απαντήσει ένας διαχειριστής του forum..Εντάξει είπαμε η αλήθεια πονάει αλλά οχι και ετσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #406680

    το σωστο ειναι να απαγορευτει στους μπερετακιδες να μπαινουν στο μπενελι κλαμπ, και στους μπενελακιδες να μπαινουν στο μπερετα κλαμπ.

    να  παιζει το καθε κλαμπ με τα δικα του πιστολακια και να μη πειραζει τα αλλα παιδακια.

    επισεις, οποιο παιδακι ενοχληθει απο τα αλλα παιδια να το πει στο δασκαλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #406686

    Δεν είμαι διαχειριστής ούτε ιδιοκτήτης του σάιτ.Ίσως κάποια μυνήματα σβήστηκαν είτε γιατί μπορεί να ήταν προσβλητικά είτε γιατί μπορεί να επέμεναν σε σοβαρό τόνο,σε υποκειμενικές προσωπικές απόψεις,τεστ κλπ. που αναφερόντουσαν σε τεχνικά χαρακτηριστικά και ιδιότητες που είναι αντίθετα από ότι επίσημα πρεσβεύουν  οι κατασκευάστριες εταιρίες και αντιπροσωπείες των όπλων.Κι αν εμείς ας πούμε κάνουμε <<την πλάκα μας>> ανέξοδα,σκεφτείτε τους υπεύθυνους του σαιτ,να εισπράξουν καμιά μύνηση για συκοφαντική δυσφήμηση,επειδή το σαιτ το διαβάζουν σας πληροφορώ όλοι οι αντιπρόσωποι των όπλων,για αυτά που υποκειμενικά γράφουμε.Αυτό δεν μπορεί να αποτελεί όπως καταλαβαίνετε ρίσκο,γιατί μπορεί να κοστίσει ακριβά.

    Το αν τα περιγραφόμενα μπορεί να είναι σωστά(τεστ-κριτικές κλπ) είναι άλλο θέμα που ο νόμος ορίζει συγκεκριμένη διαδικασία για τη διαπίστωσή τους,που δυστυχώς ίσως ,είναι πάνω και πέρα από την απλή παράθεση σε ένα φόρουμ ανταλλαγής απόψεων κι εμπειριών.Κι αν θέλετε τη γνώμη μου πίσω από το νόμο αυτό κρύβονται οι ατέλειες λειτουργίας των αντιπρωσωπειών,γιατί στηρίζονται στο <<έλα μωρέ ποιός θα το ψάξει να κινήσει νομική διαδικασία να αποδείξει αυτό>>.

    Ας το ξαναγυρίσουμε στο απλό καλαμπούρι κι ας μην οξύνουμε άλλο το θέμα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #406688

    Ολα καλα αλλα η αληθεια να λεγετε…Μπενελλι και τα μυαλα στα κυκλιδοματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406698

    Ρε παιδιά συγγνώμη..μια ερώτηση μπορώ να κάνω? Τα χθεσινά μυνήματα και συγκεκριμενα τα δικά μου που ούτε έβριζα ουτε πρόσβαλα..που πήγαν? έλεγα την γνώμη μου για ενα video.. Τι γίνετε και άλλη κλίκα? Παρακαλώ να μου απαντήσει ένας διαχειριστής του forum..Εντάξει είπαμε η αλήθεια πονάει αλλά οχι και ετσι.

    γερασιμε για τα μηνυματα δεν ξερω!!

    σε αυτο που συνφωνω ειναι οτι η αληθεια ποναει αλλα…….. πως μπορεις να την κρινεις χωρις να εχεις δοκιμαση??? εχεις τετοιο οπλο η ειχες ποτε και ξερεις????

    η λες μονο αυτα που ακους γυρο-γυρο γενικα!!!

    μηπως το φιλαρακι σας με την vinci σας εχει καπνισει τα ματακια και δεν ξερετε που να κρυφτητε;???(χαχαχααχαχχα) 😆 😛 :mrgreen: :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #406701

    BeReT wrote:
    Ρε παιδιά συγγνώμη..μια ερώτηση μπορώ να κάνω? Τα χθεσινά μυνήματα και συγκεκριμενα τα δικά μου που ούτε έβριζα ουτε πρόσβαλα..που πήγαν? έλεγα την γνώμη μου για ενα video.. Τι γίνετε και άλλη κλίκα? Παρακαλώ να μου απαντήσει ένας διαχειριστής του forum..Εντάξει είπαμε η αλήθεια πονάει αλλά οχι και ετσι.

    γερασιμε για τα μηνυματα δεν ξερω!! σε αυτο που συνφωνω ειναι οτι η αληθεια ποναει αλλα…….. πως μπορεις να την κρινεις χωρις να εχεις δοκιμαση??? εχεις τετοιο οπλο η ειχες ποτε και ξερεις???? η λες μονο αυτα που ακους γυρο-γυρο γενικα!!! μηπως το φιλαρακι σας με την vinci σας εχει καπνισει τα ματακια και δεν ξερετε που να κρυφτητε;???(χαχαχααχαχχα)

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    ψιτ φιλε !!! λιγα τα λογια σου και μην πειραζεις μελλοντικα μελη του Βenelli club , γιατι θα γινουμε μπιλιες !!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,236 έως 2,250 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων