BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,371 έως 2,385 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    mixalis στις #443867

    Καλημέρα να μπω και εγώ στο club,αν με δέχεστε, με μια m2 66εκ κάνη. Μου παρουσιάστηκε το εξής: το κλείστρο καθώς το ανοίγω για να γεμίσω την πρώτη φορά αν έχω ασφάλεια <<κολάει>> στη μέση της διαδρομής και θέλει πιο πολύ δύναμη για να ανοίξει. Είναι κάτι αυτό η όχι; Το πήγα στο μαγαζί από το οποίο το αγόρασα και μου είπε ότι είναι αδούλευτο γι αυτό το κάνει. Γνωρίζετε κάτι γι αυτό;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #443882

    δημητρη καλημερα …χρονια πολλα για τη γιορτη σου …για να μου βγαζει η μ2 την ιδια τουφεκια που μου βγαζει τωρα με το εργοαστασιακο τσοκ των 3 αστρων ,ποιο τσοκ cαrlson πρεπει να παρω ;;;το modified(αυτο αντιστοιχει σε στενωση 0,50);;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #443888

    δημητρη καλημερα …χρονια πολλα για τη γιορτη σου …για να μου βγαζει η μ2 την ιδια τουφεκια που μου βγαζει τωρα με το εργοαστασιακο τσοκ των 3 αστρων ,ποιο τσοκ cαrlson πρεπει να παρω ;;;το modified(αυτο αντιστοιχει σε στενωση 0,50);;;

    Αντρεα τα sporting clays της carlson[ασημενια]βγαζουν πολυ σφικτη ντουφεκια θελει λιγο προσοχη.τι αυλο εχεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #443890

    καλημερα βαγγο ..αυλος 18,4…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #443893

    καλημερα βαγγο ..αυλος 18,4…

    Ενα 705” θα σου κανει δουλεια αλλα σου ξαναλεω βγαζει σφικτη ντουφεκια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #443897

    sporting clays της carlson[ασημενια] ΓΙΑ BENELLI CRIO ΠΡΙΝ ΤΟ 2006 ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΙΡΩΜΑ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΤΣΟΚ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #443904

    kalhspera . thelw na mou pei kapoios an kserei gia tin benelli super 90 !! to oplo einai sxedon kainourgio me 500 toufekies k pwleitai sta 800 euro ! peite mou an aksizei k ti poiotita einai to oplo !! euxaristw.

    Ήταν το πρώτο μου όπλο το 1995. Καλό είναι όπως όλα τα benelli! Το είχα πάρει τότε σε μικροπροσφορά 210.000 δραχμές (616 ευρώ). Φαίνεται έχουν γίνει συλλεκτικές μαζί με την ανατίμιση των πάντων…Τελευταία μου κάνει αραιά και που καμιά εμπλοκή, μετά από 3-4 χιλιάδες φυσίγγια αλλά ήδη εδώ και 6 χρόνια προτιμώ να βγαίνω με το δικαννάκι μου. Κατά τη γνώμη μου πάρτο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #444002

    δημητρη καλημερα …χρονια πολλα για τη γιορτη σου …για να μου βγαζει η μ2 την ιδια τουφεκια που μου βγαζει τωρα με το εργοαστασιακο τσοκ των 3 αστρων ,ποιο τσοκ cαrlson πρεπει να παρω ;;;το modified(αυτο αντιστοιχει σε στενωση 0,50);;;

    Ανδρεα κανονισε να χασεις παλι λαγο και να αρχισεις να κατηγορεις παλι τα τσοκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #444026

    οχι βρε δημητρη …μια χαρα τους εχω καψει φετος με το εργοστασιακο 3αρι..απλα το after market τσοκ που εξεχει για εφε το θελω ,αλλα να βγαζει την ιδια κατανομη με το εργοστασιακο …εχω ενα gemini porting αλλα ειναι 4αρι και σε μακρυνες τουφεκιες το φοβαμαι λιγο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #444247

    18.3 ο αυλος της μ2 μου…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #446491

    φημες ακουστηκαν οτι εγινε κοντρα μεταξυ Vinci 71 ek , και τρομερου και φοβερου αχρωμιωτου υπερφονικου υπεροπλου Wincester , στα 45 μετρα , με νικητη το ταπεινo και χρωμιωμενο καψερο Benellaki , ασπιρινες και Depon κερναει το Benelli club στον ατυχο ιδιοκτητη του αμερικανικου οπλου , που θα παει , μικρος ειναι θα μεγαλωσει και θα μαθει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #446492

    φημες ακουστηκαν οτι εγινε κοντρα μεταξυ Vinci 71 ek , και τρομερου και φοβερου αχρωμιωτου υπερφονικου υπεροπλου Wincester

    Για λέγε λεπτομέρειες να πάρουμε μεζέ? 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #446632

    φημες ακουστηκαν οτι εγινε κοντρα μεταξυ Vinci 71 ek , και τρομερου και φοβερου αχρωμιωτου υπερφονικου υπεροπλου Wincester , στα 45 μετρα , με νικητη το ταπεινo και χρωμιωμενο καψερο Benellaki , ασπιρινες και Depon κερναει το Benelli club στον ατυχο ιδιοκτητη του αμερικανικου οπλου , που θα παει , μικρος ειναι θα μεγαλωσει και θα μαθει

    Μητσο μηπως ειναι ο τυπος που ηταν ταλεντο και εριχνε σαρανταβολα στο sporting ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #446633

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Δημητρης Benelli wrote:</div>
    φημες ακουστηκαν οτι εγινε κοντρα μεταξυ Vinci 71 ek , και τρομερου και φοβερου αχρωμιωτου υπερφονικου υπεροπλου Wincester , στα 45 μετρα , με νικητη το ταπεινo και χρωμιωμενο καψερο Benellaki , ασπιρινες και Depon κερναει το Benelli club στον ατυχο ιδιοκτητη του αμερικανικου οπλου , που θα παει , μικρος ειναι θα μεγαλωσει και θα μαθει

    Μητσο μηπως ειναι ο τυπος που ηταν ταλεντο και εριχνε σαρανταβολα στο sporting ?<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΣΚΠ

    </div>

    δεν ξερω σε ποιον αναφερεσαι , δεν μπορω να γραψω περισσοτερα για ευνοητους λογους , το μονο που μπορω να γραψω ειναι οτι η δοκιμη εγινε σε τοπικο σκοπευτηριο της πολης μου και παντα σε φιλικο κλιμα , αλλα η φαση η μεγαλη εγινε οταν ο ειδικος κοιταξε το χαρτονι με την τουφεκια της Vinci…………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    43
    xristos στις #451701

    Να μπω και εγω στο club αν γινεται με μια benelli m2 η οποια με εχει τρελανει… εχετε να προτεινεται κανενα καλο φυσιγγι για παπια?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,371 έως 2,385 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων