BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,431 έως 2,445 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/03/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    kostaspngt στις #457978

    Καλησπερα σε ολους.Ειμαι απο χθες ευτυχης κατοχος μιας benelli montefeltro extra light.Πολυ καιρο τωρα εψαχνα για οπλο και τελικα λογο τιμης αλλα και επειδη καθεται πολυ καλα πανω μου κατεληξα σε αυτο.Ελπιζω να δικαιωθω για την επιλογη μου.Θα ηθελα να σας ρωτησω επειδη τοσα χρονια κυνηγαω με δικαννο και πρωτη φορα αγοραζω καινουργια καραμπινα αν θελει ¨στρωσιμο¨ το οπλο ή καποια ιδιαιτερη μεταχειριση τωρα που ειναι καινουργιο. Ευχαριστω.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #457981

    Κώστα καλορίζικη, δεν χρειάζεται τίποτα απολύτως!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/05/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    19
    biil στις #457982

    Καλοριζικη,να την χαρης με υγεια,και καλα κυνηγια,ειναι πολυ ομορφη,και με ωραιο ζυγισμα,και λεπτη παπια,η μεταχηριση που θελει ειναι να ριχνει φυσηγκια””’.Για αρχη ριξε 2 κουτια οπως λεει και το προσπεκτους της εταιριας,και παλη καλοριζικη.””’

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    fountou στις #457983

    Καλησπερα σε ολους.Ειμαι απο χθες ευτυχης κατοχος μιας benelli montefeltro extra light.Πολυ καιρο τωρα εψαχνα για οπλο και τελικα λογο τιμης αλλα και επειδη καθεται πολυ καλα πανω μου κατεληξα σε αυτο.Ελπιζω να δικαιωθω για την επιλογη μου.Θα ηθελα να σας ρωτησω επειδη τοσα χρονια κυνηγαω με δικαννο και πρωτη φορα αγοραζω καινουργια καραμπινα αν θελει ¨στρωσιμο¨ το οπλο ή καποια ιδιαιτερη μεταχειριση τωρα που ειναι καινουργιο. Ευχαριστω.

    Καλησπερα και καλοριζικη . Εαν τη δοκιμασεις πες μου εντυπωσεις γιατι ψαχνομαι για αγορα καραμπινας και μου την εχουν προτεινει. Ειδικα για την ανακρουση .. ειναι υποφερτη …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/03/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    kostaspngt στις #457988

    Σας ευχαριστω.Πολυ ευχαριστως να σου πω την αποψη μου μολις τη δοκιμασω αλλα επειδη κι εγω ημουν στην ιδια διαδικασια με σενα και κοιταξα πολλα οπλα το τελευταιο που ειχα στο μυαλο μου ηταν αν ειναι υποφερτη η ανακρουση.Ειμαι της αποψης οτι αν επωμιζεις σωστα και κρατας καλα το οπλο δεν υπαρχει ανυποφορη ανακρουση. Βεβαια αυτη ειναι προσωπικη αποψη.Πιο πολυ με ενδιεφερε ενα αξιοπιστο οπλο σε καλη τιμη και πιστευω οτι αυτο προσφερει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #458245

    απο σημερα μεσα κ εγω στο κλαμπ με μια supersport 71π καννη…ελα να τρελενομαστε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #458247

    απο σημερα μεσα κ εγω στο κλαμπ με μια supersport 71π καννη…ελα να τρελενομαστε…<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    <br>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!<br>
    ΒΕΝΕLLI SUPERSPORT!!!!!!!

    </div>

    καλοριζικο το εργαλειο , και καλα κυνηγια να εχεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #458252

    καμια αποψη θελω για την καινουργια BENELLI RAFAELLO ROWER BORE,ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #458255

    απο σημερα μεσα κ εγω στο κλαμπ με μια supersport 71π καννη…ελα να τρελενομαστε…<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    <br>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!<br>
    ΒΕΝΕLLI SUPERSPORT!!!!!!!

    </div>

    Καλοριζικο !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #458256

    καλησπέρα και καλη Μεγαλη Εβδομαδα σε ολους! Ακη καλοριζικο το οπλο! φοβερη επιλογή κατά την γνωμη μου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #458257

    απο σημερα μεσα κ εγω στο κλαμπ με μια supersport 71π καννη…ελα να τρελενομαστε…<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    <br>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!<br>
    ΒΕΝΕLLI SUPERSPORT!!!!!!!

    </div>

    Καλοριζικη Ακη,εκανες παλι τη διαφορα,απλα η τελεια επιλογη οπλου!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #458269

    Welcome to the club.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Sargentis στις #458273

    Κι εγω παιδια κατοχος μιας Benelli Raffaello Special. Πρωτο μου οπλο, οποτε δεν ξερω ισως να το εκτιμω οσο ενας εμπειρος. Ευχομαι να το μαθω γρηγορα.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #458286

    Έρωτας, καλορίζικο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Sargentis στις #458310

    Φιλε Twist, για το δικο μου το λες? να σου πω την αληθεια δεν το εχω ξαναδει αλου και προβληματιστικα λιγο. Στα αρχεια της benelli στο site το δειχνει μονο cal.20. δεν ξερω καν ποια χρονια ειναι φτιαγμενο. εχει κατι διακριτικα. Αλλα οπως και να εχει η απλοτητα στο design του με ενθουσιασε με το που το ειδα. Το πηγα σε οπλουργο να το ελεγξουμε, ηταν τζαμι. Μου ειπε οτι θα χρειαστε σε καποια στιγμη ελατηριο επαναφορας και τελος. Αγοραστηκε.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,431 έως 2,445 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων