BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 466 έως 480 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #193930

    Πωλείται καραμπίνα Benelli-M1, 12 cal ,8σφαιρη , magnum με 66 cm κάνη ,με 4 εσωτερικά τσοκ. Το όπλο είναι “καινούργιο”…έχει ρίξει περίπου 120 φυσίγγια. Τιμή 800 €.MANOS
    τηλ.6977086172

    <script src='http://img864.imageshack.us/shareable/?i=m1benelli2.jpg&p=tl&#39; type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

    <script src='http://img600.imageshack.us/shareable/?i=mibenelli1.jpg&p=tl&#39; type='text/javascript'></script><noscript></noscript>


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #252338

    παιδια με εχει πιασει να πουλησω την super 90 magnum με 5 εσω τσοκ που τη εχω απο το 1992 και ειναι σαν καινουρια λογω μερικης χρησης και να παρω την premium plus symthetic…τι λετε ;;;;;να το κανω ;;;οποιος γνωριζει ας βοηθησει καθως υπαρχει αμεσα ενδιαφερομενος αγοραστης …ο φιλος που πουλαει τα οπλα μου ειπε ΟΧΙ …

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΔΡΕΑ… ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ Μ2 COMFORT…
    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Κ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ''ΡΙΣΚΟ'' ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ…ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Κ ΣΚΛΗΡΟΤΡΑΧΗΛΟ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    maxus staf στις #193950

    παιδια ενασ φιλοσ μου βρηκε να αγοραση την crio comfort 66cm me tsok.&thn black eagle 71cm me tsok.και τα δυο μεταχηρησμενα σε πολυ καλη κατασταση,κυνηγαη μονο κυχλοκοτσηφα.ποια να προτημηση απο τησ 2 τον βολευουν και η δυο πολυ καλα με μηκρη διαφορα υπερ τησ crio comfort,τη εμπηριεσ εχετε απο τα δυο οπλα [ηχα την crio εγω και δεν ημουνα καθολου ευχαρηστημενοσ],αλλα μια δευτερη γνωμη παντα ειναι καλητερη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #252313

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΔΡΕΑ… ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ Μ2 COMFORT…
    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Κ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ''ΡΙΣΚΟ'' ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ…ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Κ ΣΚΛΗΡΟΤΡΑΧΗΛΟ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ…

    αρη δεν υπαρχει κατι που να μην μου αρεσει στην super 90 ….απλα με εχει πιασει να παρω την symthetic…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #252309

    αρη δεν υπαρχει κατι που να μην μου αρεσει στην super 90 ….απλα με εχει πιασει να παρω την symthetic…

    EΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ….

    παιδια ενασ φιλοσ μου βρηκε να αγοραση την crio comfort 66cm me tsok.&thn black eagle 71cm me tsok.και τα δυο μεταχηρησμενα σε πολυ καλη κατασταση,κυνηγαη μονο κυχλοκοτσηφα.ποια να προτημηση απο τησ 2 τον βολευουν και η δυο πολυ καλα με μηκρη διαφορα υπερ τησ crio comfort,τη εμπηριεσ εχετε απο τα δυο οπλα [ηχα την crio εγω και δεν ημουνα καθολου ευχαρηστημενοσ],αλλα μια δευτερη γνωμη παντα ειναι καλητερη

    ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ BLACK EAGLE…ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ Β.Ε ΤΗΝ ΕΧΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΝ Κ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ…
    ΤΗΝ CRIO COMFORT ΕΤΥΧΕ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΗΣΩ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ Κ ΣΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΤΗΣ…ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΤΥΠΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ…ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ Β.Ε ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ…
    ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ COMFORT ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΑ 35-36 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΠΛΩΝ ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΧΛΑΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #252256

    EΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ….

    ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ BLACK EAGLE…ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ Β.Ε ΤΗΝ ΕΧΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΝ Κ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ…
    ΤΗΝ CRIO COMFORT ΕΤΥΧΕ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΗΣΩ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ Κ ΣΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΤΗΣ…ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΤΥΠΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ…ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ Β.Ε ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ…
    ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ COMFORT ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΑ 35-36 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΠΛΩΝ ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΧΛΑΣ…

    εμενα η γνωμη ,ου παντοσ αν το παρεισ συνθετικο να το παρεις κονφορτ αφου θα τα δωσησ τα λεφτα δωσε λιγα παραπανω και παρε την κονφορτ. παντοσ για οποιων δεν θελει βινσι η κονφορτ η απλη ειναι παρα πολυ καλο οπλο τωρα η μ2 εχει μεγαλη αποθηκη και δεν ξερω αν θα σε βολεψει να την κουβαλας για τσιχλεσ που την θελεισ.παντος το κονφορτ πλας της βινσι με το κονφορτ το απλο εχει μεγαλη διαφορα στην αποσβεση και το λεω γιατι ειχω και τα δυο οπλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #193990

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ 6977086172 MANOS
    BENELLI M1

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #194094

    παιδια το κυνηγεσια και κυνοφιλια στο τευχος ιανουριου 2012 εχει τεστ την premium plus …το εχει δει κανενας το θεμα;;;εχω και δουλεια και δεν μπορω να πεταχτω να παρω το τευχος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    42
    lagopus στις #251955

    παιδια το κυνηγεσια και κυνοφιλια στο τευχος ιανουριου 2012 εχει τεστ την premium plus …το εχει δει κανενας το θεμα;;;εχω και δουλεια και δεν μπορω να πεταχτω να παρω το τευχος…

    Καλά λόγια λέει. Τονίζει ως πλεονέκτημα τα μακρύτερα τσοκ από τη ES100 που είναι δίδυμα όπλα επί της ουσίας..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #251902

    Καλά λόγια λέει. Τονίζει ως πλεονέκτημα τα μακρύτερα τσοκ από τη ES100 που είναι δίδυμα όπλα επί της ουσίας..

    ευχαριστω lagopus …θα το παρω αυριο πρωι – πρωι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    Oskar64 στις #194123

    Παιδια καλησπερα.
    Εχω μια benelli rafaello και εχω προβλημα με το κλωτσημα.Ποιο συγκεκριμενα δεν με ενοχλει στον ωμο αλλα στο ζυγωματικο.Τι λετε να φταιει το pitch ?
    Παρακαλω για την γνωμη σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #251879

    Παιδια καλησπερα.
    Εχω μια benelli rafaello και εχω προβλημα με το κλωτσημα.Ποιο συγκεκριμενα δεν με ενοχλει στον ωμο αλλα στο ζυγωματικο.Τι λετε να φταιει το pitch ?
    Παρακαλω για την γνωμη σας.

    ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ PICH ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #194188

    Ρε παιδιά έχω μια απορία…γιατί υπάρχουν διαφορετικά όπλα στο αμερικάνικο από το ιταλικό site της Benelli ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #251736

    Ρε παιδιά έχω μια απορία…γιατί υπάρχουν διαφορετικά όπλα στο αμερικάνικο από το ιταλικό site της Benelli ???

    ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΛΕΞΙΚΕΡΑΥΝΟ ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΩΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #251713

    ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΛΕΞΙΚΕΡΑΥΝΟ ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΩΝ.

    Mωρέ να το βάλουν το αλεξικέραυνο αλλά γιατί να μην το κρατήσουν κ για πάρτη τους , αφού αυτοί τα φτιάχνουν…?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 466 έως 480 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων