KAIROS

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 4,159 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #46494

    ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΠΑΛΙ ΝΟΤΙΑΔΕΣ??????????????????????ΟΥΤΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ…………..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    111
    ΤΣΕΡΓΙΩΤΗΣ στις #46589

    ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΣΚ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΠΑΛΙ.ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΝΟΤΙΑΔΕΣ.ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΚΑΡΓΑ ΝΟΤΙΑ ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ 28-30 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΛΑΘΟΣ!!!

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    Θόλος στις #46595

     

    Ελπίζω δημήτρη μου γιατί εδώ στις κυκλάδες έχει να βρέξει από το Φεβρουάριο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #46604

    kalimera magites..re paidia as iremisoyme ligo me ton kairo..oi pio asfaleis problepseis einai mexri treis meres..apo ekei kai meta tipota den einai sigoyra..opote iremiaaa…

    pantws kai oi broxoyles kales einai…eytixws messinia anoixan oi oyranoi dio meres twra..ante mpas kai meinei kanena poylaki.,..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #46647

    Από το site της EMY προβλέπεται ότι από την Τετάρτη, οι άνεμοι γυρνάνε σε βόρειους μέτριους. Προβλέπω ότι και με την συγκυρία της ημερομηνίας, (20/10) θα έχουμε την αρχή πολύ δυναμικών μπασιμάτων με κορύφωση το 3ήμερο 26-28/10 όπου παραδοσιακά μπαίνουν πάρα πολλά πουλιά.

    Υπομονή.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #46716

     

    Ζέστη αρκετή και αυξημένη υγρασία. Ομίχλη το πρώι στα ηπειρωτικά και μετά συννεφιά τοπικά στη δυτική και τη βόρεια Ελλάδα. Σταδιακά θα επικρατήσουν μέτριοι βοριάδες (3-5 Μποφόρ).

    ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΛΕΟ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΕΞΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΟΥΣ…….Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΕΙΝΑΙ…..ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ,ΧΙΟΝΙΑ ΚΡΥΟ ,,,,,,ΕΙΔΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΩΝ,,,,,,ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ………ΚΑΓΚΕΛΟ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    Θόλος στις #46734

     

    και τι να κάνουν τα πουλιά στα νησιά βρε Δημήτρη? Εδώ (Κυκλάδες) είναι κατακαλόκαιρο. τα μπάνια συνεχίζονται κανονικά. παρόλα αυτά παρουσιάστηκαν μερικές τσιχλίτσες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #46750

    kalimera magites,,,den xerw pws tha paei o kairos alla eida kati to opio einai para poli kalo..28 oktwmbri tha exoyme panselino..diladi 2 meres prin kai 2 mta tha exoyme poli kalo fegari…ayto boithaei para poli stis metakineiseis ton apodimitikwn..ean exoyme boriades ekeines tis meres agoraste fisigia apo twra..!!xixixi..tha doyme..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    111
    ΤΣΕΡΓΙΩΤΗΣ στις #46758

    periklis ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΣΟΥ!!!ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΞΑΝΑΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΒΟΡΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΣΙΜΟ 26-2910 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΝΟΤΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ!!ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΥΣΗΞΕ ΒΟΡΙΑΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΑΜΟΣ!!

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #46770


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Θόλος στίς 18 Οκτώβριος 2004


     

    και τι να κάνουν τα πουλιά στα νησιά βρε Δημήτρη? Εδώ (Κυκλάδες) είναι κατακαλόκαιρο. τα μπάνια συνεχίζονται κανονικά. παρόλα αυτά παρουσιάστηκαν μερικές τσιχλίτσες.


    [/indent]NAI KALA …..ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΘΥΜΑΡΙΑ ΣΤΑ ΞΕΡΑ ΟΙ ΣΥΡΙΑΝΟΙ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΙΣ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ……….ΤΙΠΟΤΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    Θόλος στις #46785

     

    Τι να πω. Μου φαίνεται ότι οι Συριανοί κάνουν …. εμπλουτισμό με μπεκάτσες εκτροφείου!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    TONY στις #46791

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΣΕ 200 ΧΡΟΝΙΑ.

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #46819

    Καλησπέρα και απο εμένα

    Θα ήθελα να σας πώ για κάτι σχετικα με τον καιρό που άκουσα σήμερα απο κάποιους δημοσιογράφους. Μου είπαν λοιπόν ότι για την αποφυγη καιρικων φενομαίνων κατα την περίοδο των ολυμπιακων αγωνων, και για την αποφυγη  προβλημάτων(πλυμήρες κτλ), βοβάρδισαν τα σύννεφα (βέβαια αυτο μας το χρεώσαν ακριβα δεν ξέρω και εγω πόσα μυριάκια δολάρια). Ναι! όσο και να σας φάινετε περιέργο αυτο γύνεται και υπάρχει τρόπος. Βέβαια σε αυτο φταίνε και τα αμερικανάκια….Μπορεί καποιος απο την Σαλονίκη να μας πει τότε που έκανε την μεγάλη βροχη αν είχε ρίξη τετοια βρόχα τα τελευταία 10 χρόνια, στην Σαλονίκη θα απαντήσω εγω ΟΧΙ. Βοβάρδισαν λοιπόν τα σύννεφάκια και έστειλαν των καιρο μακρια απο εδώ με τα συμπτωματα τους τυφώνες στα νησια του ησιμερινου θυμηθειτε τη έγεινε εκει. Αυτα που γράφω τα γραφω με επηφίλαξη γιατι αυτα μου τα είπαν άλλοι και δεν έχω κάποια πρωσοπική εμπειρία. Αν γνωρίζη κάτι κάποιος η θέλει να το ψάξει ας το κάνει και ας μας πεί και εμάς για να ξέρουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #46823

    Δεν ξερω τι εχει γινει αλλα τετοια ανομβρια στο νησι δεν εχουμε ξαναδει..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    240
    strimis στις #337827

    ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ Σ-Κ. ΤΟ ΕΛΑΦΡΥ ΒΟΡΙΟ ΡΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΑΠ’ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ.

    ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

    ΦΙΛΙΚΑ ΣΠΥΡΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 4,159 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων