Παρατημένα κυνηγόσκυλα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #182745

    ο πιο κοντινός θηροφύλακας είναι στα Ψαχνά.

    ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6972711162
    Διονύση πάρτον τηλ. και δώστου λεπτομέρειες


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #278880

    ο πιο κοντινός θηροφύλακας είναι στα Ψαχνά.

    ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6972711162
    Διονύση πάρτον τηλ. και δώστου λεπτομέρειες

    Βασίλη τον παίρνω και δεν το σηκώνει …έχεις κάποιο άλλο τηλ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #182748

    Χαλκίδα
    ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972711171

    Κύμη
    ΠΕΤΑΧΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6972711157

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #182789

    Καλα λενε οι ψευτοοικολογοι οτι ειμαστε οι χειροτεροι ρατσα,αφου δεν μπορουμε να εχουμε ενα σκυλο τη των μαζευουμε.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #278772

    Χαλκίδα
    [color=”#ff0000″]ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972711171

    [/color]Κύμη
    ΠΕΤΑΧΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6972711157

    Μολις μίλησα με τον ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ θηροφύλακας στην χαλκίδα και έδειξε μεγάλο ενδιαφέρον.Περιμένω τηλέφωνό του για να με ενημερώσει για τις ενέργειες του…….θα σας έχω ενήμερους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #182866

    Ωρέ Διονύση, τώρα μόλις το διάβασα το θέμα.

    Ήμουν πέρα για 4 ημέρες, θα επικοινωνούσα εγώ με τα παιδιά του ΚΣ Ψαχνών που γνωρίζω και θα πήγαινα μια βόλτα μέχρι τη Στενή να δω τι γίνεται…

    Πάντως είναι μεγάλη η ευθύνη να έχεις ένα ζωντανό υπό την προστασία σου και δεν είμαστε όλοι έτοιμοι να την αναλάβουμε…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #278656

    Χάλασε ο κόσμος Χρήστο εδώ διώχνουν τα παιδιά τους , και τα σκυλιά δεν θα διώξουν :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #278620

    Τι εγινε τελικα με τον θυροφυλακα το βρηκε το σκυλι και τα κουταβια?Μακαρι να γινει κατι κριμα ρε γαμωτο για τα ζωντανα :unsure: ;)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #278618

    Τι εγινε τελικα με τον θυροφυλακα το βρηκε το σκυλι και τα κουταβια?Μακαρι να γινει κατι κριμα ρε γαμωτο για τα ζωντανα :unsure: ;)

    Κώστα όλο το πρωί το έφαγα στα τηλέφωνα .Τελικά μίλησα με μια φιλοζωική που είναι στην Χαλκίδα.Τους έδωσα όλα τα στοιχεία για το που θα βρούν τα σκυλιά και με διαβεβαίωσαν ότι θα κάνουν ότι μπορούν.Βέβαια τους είπα να με ενημερώσουν μόλις έχουν κάποιο νέο…..θα περιμένω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #278617

    [size=3]Κώστα όλο το πρωί το έφαγα στα τηλέφωνα .Τελικά μίλησα με μια φιλοζωική που είναι στην Χαλκίδα.Τους έδωσα όλα τα στοιχεία για το που θα βρούν τα σκυλιά και με διαβεβαίωσαν ότι θα κάνουν ότι μπορούν.Βέβαια τους είπα να με ενημερώσουν μόλις έχουν κάποιο νέο…..θα περιμένω.[/size]

    Mπραβο σου για την προσπαθεια συγχαρητηρια :unsure: ;) Απο εκει και περα μακαρι να κανει κατι η φιλοζωικη γιατι απο οτι δειχνουν τα σκυλια δεν θα την παλεψουν και πολυ ετσι πως ηταν στην φωτο.Και παλι μπραβο σου :P :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    892
    QWER στις #278591

    [size=3]Κώστα όλο το πρωί το έφαγα στα τηλέφωνα .Τελικά μίλησα με μια φιλοζωική που είναι στην Χαλκίδα.Τους έδωσα όλα τα στοιχεία για το που θα βρούν τα σκυλιά και με διαβεβαίωσαν ότι θα κάνουν ότι μπορούν.Βέβαια τους είπα να με ενημερώσουν μόλις έχουν κάποιο νέο…..θα περιμένω.[/size]

    ο θηροφυλακας τιποτα δεν εκανε δεν εδειξε ενδιαφερον?

    δοκιμασε και σε αυτα τα τηλεφωνα 2221073584
    2221087204

    698 0926343

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #278550

    ο θηροφυλακας τιποτα δεν εκανε δεν εδειξε ενδιαφερον?

    δοκιμασε και σε αυτα τα τηλεφωνα 2221073584
    2221087204

    698 0926343

    Ο θηροφύλακας ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έδειξε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον μάλιστα με πήρε τηλέφωνο δύο φορές για να μου δώσει κάποια τηλέφωνα απο κάποιους που πιθανόν να ενδιαφερόντουσαν.Μέχρι εκεί όμως …ο άνθρωπος ευγενέστατος μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο .

    Δοκίμασα τα τηλέφωνα που μου έδωσε αλλά δεν έγινε τίποτα μέχρι που απο μόνος μου μίλησα με κάτι φιλοζωικές όπως είπα και παραπάνω και θα ενδιαφερθούν.

    Το θέμα όμως δεν είναι εκεί.Οσο περνάνε οι μέρες και εγω και η γυναίκα μου αισθανόμαστε τύψεις που δεν πήραμε μαζί μας έστω ένα κουτάβι.Θα κάναμε κάποια πατέντα πάνω στην μηχανή κάπου θα το στριμώχναμε και θα το παίρναμε μαζί μας .Εχω την εντύπωση ότι έκανα μαλακία.. :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #278526

    [size=3]Ο θηροφύλακας ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έδειξε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον μάλιστα με πήρε τηλέφωνο δύο φορές για να μου δώσει κάποια τηλέφωνα απο κάποιους που πιθανόν να ενδιαφερόντουσαν.Μέχρι εκεί όμως …ο άνθρωπος ευγενέστατος μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο .
    [/size]
    [size=3]Δοκίμασα τα τηλέφωνα που μου έδωσε αλλά δεν έγινε τίποτα μέχρι που απο μόνος μου μίλησα με κάτι φιλοζωικές όπως είπα και παραπάνω και θα ενδιαφερθούν.
    [/size]
    [size=3]Το θέμα όμως δεν είναι εκεί.Οσο περνάνε οι μέρες και εγω και η γυναίκα μου αισθανόμαστε τύψεις που δεν πήραμε μαζί μας έστω ένα κουτάβι.Θα κάναμε κάποια πατέντα πάνω στην μηχανή κάπου θα το στριμώχναμε και θα το παίρναμε μαζί μας .Εχω την εντύπωση ότι έκανα μαλακία.. :unsure: [/size]

    τωρα ισος να ειναι και αργα,,κριμα που δεν ειχατε αμαξι μαζι σας να κανετε κατι,,εχω δει διαφορα αλλα αυτο το πραγμα
    σκυλα με κουταβια παρατημενη δεν ξαναειδα,,σιγουρα την αφησανε εγκυο και τα γεννησε εξω,,τι να πω κριμα για τα σκυλακια
    και οσο για αυτον που το εκανε αυτο θα εθει ο καιρος που θα πληρωσει για αυτο που εκανε στα σκυλια,,,ολα εδω πληρωνωνται

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #278412

    [size=3]Ο θηροφύλακας ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έδειξε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον μάλιστα με πήρε τηλέφωνο δύο φορές για να μου δώσει κάποια τηλέφωνα απο κάποιους που πιθανόν να ενδιαφερόντουσαν.Μέχρι εκεί όμως …ο άνθρωπος ευγενέστατος μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο .
    [/size]
    [size=3]Δοκίμασα τα τηλέφωνα που μου έδωσε αλλά δεν έγινε τίποτα μέχρι που απο μόνος μου μίλησα με κάτι φιλοζωικές όπως είπα και παραπάνω και θα ενδιαφερθούν.
    [/size]
    [size=3]Το θέμα όμως δεν είναι εκεί.Οσο περνάνε οι μέρες και εγω και η γυναίκα μου αισθανόμαστε τύψεις που δεν πήραμε μαζί μας έστω ένα κουτάβι.Θα κάναμε κάποια πατέντα πάνω στην μηχανή κάπου θα το στριμώχναμε και θα το παίρναμε μαζί μας .Εχω την εντύπωση ότι έκανα μαλακία.. :lol: [/size]

    Μπραβο για οτι εκανες.Τωρα ομως ενας θυροφυλακας και καπιος κυνηγετικος συλογος της περιοχης που σιγουρα υπαρχη και δε μπορεσαν να πανε ενα σακι
    τροφη να τα κρατησουν στη ζωη ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΜΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #278343

    ta koutabakia fenonte katharoaima …

    mipos thn xasane thn skyla…. lew mipos mia stis 100

    Είναι πιθανό :lol: αλλά άντε βρες άκρη. Το περίεργο είναι ότι δείχνουν καθαρόαιμα και τα κουτάβια.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων