Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 961 έως 975 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #417845

    Καλησπέρα παιδιά. Μπαίνω και εγώ στο club με το πρώτο μου κυνηγητικό όπλο. Είναι το a400 light με 71 πόντους. Από κυνήγι η μοναδική εμπειρία που έχω είναι δυο εξορμήσεις σε περπατητό τσιχλας , και μια φορά θεατής σε κυνήγι λαγού. Θα θελα να ευχαριστήσω πολύ τον φίλο Μάκη(blanco) , που προσφέρθηκε να με βοηθήσει στην επιλογή του όπλου και να μου λύσει όλες τις απορίες που έχω ως αρχάριος. Με το καλό να έρθει ο Αύγουστος παιδιά!

     

    Κανενα πιτογυρο τον κερασες ? Οχι τιποτα αλλο αλλα μην χασει την φορμα του…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #417846

    Kostas wrote:
    Καλησπέρα παιδιά. Μπαίνω και εγώ στο club με το πρώτο μου κυνηγητικό όπλο. Είναι το a400 light με 71 πόντους. Από κυνήγι η μοναδική εμπειρία που έχω είναι δυο εξορμήσεις σε περπατητό τσιχλας , και μια φορά θεατής σε κυνήγι λαγού. Θα θελα να ευχαριστήσω πολύ τον φίλο Μάκη(blanco) , που προσφέρθηκε να με βοηθήσει στην επιλογή του όπλου και να μου λύσει όλες τις απορίες που έχω ως αρχάριος. Με το καλό να έρθει ο Αύγουστος παιδιά!

    καλορίζικο Κώστα και καλοτούφεκο το εργαλείο πιστεύω να τα πούμε κι από κοντά κάποια στιγμή

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

     

    Παλι σε εφτιαξα μπαγασακο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #417847

    Θα θελα να ευχαριστήσω πολύ τον φίλο Μάκη(blanco)

    Είναι κρυφοberettakias και δεν το λέει… χαχαχαχα

    Καλορίζικο φίλε μου

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #417851

    Κανενα πιτογυρο τον κερασες ? Οχι τιποτα αλλο αλλα μην χασει την φορμα του…

    Παλι σε εφτιαξα μπαγασακο…

    χαχαχαχ γειά σου ρε Μιχαλιό

    τσίπουρο από Καρδίτσα υποσχέθηκε ο Κώστας και είναι ότι πρέπει 🙂

    Είναι κρυφοberettakias και δεν το λέει… χαχαχαχα

    τι κρυφός;;;;;φανερότατος,το greystone δεν το αλλάζω,όπως επίσης παραδέχομαι και το optima bore 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #417855

    τι κρυφός;;;;;φανερότατος,το greystone δεν το αλλάζω,όπως επίσης παραδέχομαι και το optima bore

    Έτσι έτσι είδες την γλύκα με την benelli και ξαναγύρισες στο club μας χαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    Kostas στις #417998

    ΜΠΕΦ wrote:
    Κανενα πιτογυρο τον κερασες ? Οχι τιποτα αλλο αλλα μην χασει την φορμα του…

    ΜΠΕΦ wrote:
    Παλι σε εφτιαξα μπαγασακο…

    χαχαχαχ γειά σου ρε Μιχαλιό τσίπουρο από Καρδίτσα υποσχέθηκε ο Κώστας και είναι ότι πρέπει

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Αυτό είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω Μάκη.

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419509

    Στο κλαμπ και εγω με Μπερεττα Stonecoat teknyks optima 18.6 αυλο,πολυ καλο στο χειρισμο και στην ανακρουση απο ολες τις καραμπινες που εχω,τα τσοκ εννοουν αυτο που γραφουν,δεν χρειαζετει εξωεργοστασιακα,οσο για τη ποιοτητα κατασκευεις,το συγκροτημα ολο της σκανδαλης και το κλειστρο με αγχωνουν λιγο,το υπολοιπο ειναι οκ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    mai78 στις #419520

    Καλοριζικο φιλε μου, καλα  και πανω απ ολα ασφαλη κυνηγια να εχεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419522

    Καλοριζικο φιλε μου, καλα και πανω απ ολα ασφαλη κυνηγια να εχεις.

    Νασαι καλα φιλε ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #419543

    ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΣΑΡΑΝΤΟ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #419548

    Στο κλαμπ και εγω με Μπερεττα Stonecoat teknyks optima 18.6 αυλο,πολυ καλο στο χειρισμο και στην ανακρουση απο ολες τις καραμπινες που εχω,τα τσοκ εννοουν αυτο που γραφουν,δεν χρειαζετει εξωεργοστασιακα,οσο για τη ποιοτητα κατασκευεις,το συγκροτημα ολο της σκανδαλης και το κλειστρο με αγχωνουν λιγο,το υπολοιπο ειναι οκ.

    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    βαλε μια φωτογραφια Σαραντο με 4 αστερια στα 35 μ και με οποιο φυσιγγι εμποριου θελεις  , να δουμε και εμεις οι ασχετοι τι κανει αυτο το οπλο , ειχε γραψει καποιος οτι εχει παρα πολυ κλειστη τουφεκια , για να δουμε λοιπον τι γινεται , αν θελεις φυσικα και μπορεις , ξερω οτι σου αρεσουν οι δοκιμες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #419552

    Στο κλαμπ και εγω με Μπερεττα Stonecoat teknyks optima 18.6 αυλο,πολυ καλο στο χειρισμο και στην ανακρουση απο ολες τις καραμπινες που εχω,τα τσοκ εννοουν αυτο που γραφουν,δεν χρειαζετει εξωεργοστασιακα,οσο για τη ποιοτητα κατασκευεις,το συγκροτημα ολο της σκανδαλης και το κλειστρο με αγχωνουν λιγο,το υπολοιπο ειναι οκ.

    Καλορίζικο, καλά και ασφαλή κυνήγια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419558

    Ευχαριστω παιδια νασται καλα,Δημητρη το β.κυλ. δεν το εχω δοκιμασει,αλλα τη ειναι μια τουφεκια,τη συμπερασμα να βγαλεις?Εχω ριξει στο χαρτι ομως το ντεμι-β.ντεμι-φουλ στα 45 μετρα 4εως6,αμα εχεις ενα τσοκ που αποδιδει στα στανταρ τις συσφιξης,τοτε παιρνεις οτι παιρνει και αυτη η καννη.Θα σου δωσω ενα παραδειγμα,σε φουλ αποδιδει 50-55%με RC ORO 5ρια,η τρεις καραμπινες μου Ρεμι-ΣΧ3-Μπενελλι με την ιδια συσφιξη 46-48%,απλα βγαζουν β.ντεμι,σε ντεμι-β.ντεμι που τα τσοκ τους δουλευουν εχουν ολες την ιδια αποδοση.Φυσικα υπαρχουν και μια μειοψηφια απο φωτοβολιδες που η συγκεντρωση ηταν παραπανω,εγω σου δινω το μεσω ορο που παιζει η Μπερεττα και η  αλλες με τα φουλ τσοκακια,στα 45 μετρα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #419583

    καλορίζικο Σαράντο και καλοτούφεκο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #419585

    Καλορίζικιαααααααααααααααααα! 😆

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 961 έως 975 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων