Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 991 έως 1,005 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #421666

    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

    Για τη να μη μπεις φιλε μου καλοριζικη απο μενα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    smr570 στις #421676

    smr570 wrote:
    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

    Για τη να μη μπεις φιλε μου καλοριζικη απο μενα.

    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    ευχαριστω φιλε μου.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #421677

    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

    καλορίζικο Στέφανε και καλοτούφεκο,πολύ καλή επιλογή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    smr570 στις #421680

    smr570 wrote:
    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

    καλορίζικο Στέφανε και καλοτούφεκο,πολύ καλή επιλογή

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    σε ευχαριστω φιλε μακη να εισαι καλα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #421691

    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

    Ωπ,  δικός μου είσαι εσύ 🙂

    Καλορίζικη φίλε μου, να την φέρεις στα μέτρα σου.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #421706

    Λοιπόν συνάδελφοι

    Μου έστειλε ο Altair Lusso o πολυτάλαντος ,φωτό με τα ξύλα της 301 μου..

    Πολύ καλή δουλειά  σε ξύλα πολύ ταλαιπωρημένα  από τη χρήση αφού μιλάμε για όπλο άνω των 30 ετών… Τα κανε ο Γιώργος  και φυσάνε…

    Φωτό θα μπεί όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία από τον ίδιο  τον μάστορα..

    Κάτι μου λεεί ότι θα κάνω πασάλους και την Vinci  και την Light  και θα κάνω περπατητό μόνο με την 301 είς το εξής.. 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #421710

    Λοιπόν συνάδελφοι Μου έστειλε ο Altair Lusso φωτό με τα ξύλα της 301 μου.. Πολύ καλή δουλειά..

    εχω ακουσει και εγω καλα λογια για τον συγκεκριμενο μαστορα, αλλα ειναι πολυ ακριβος στις τιμες του.

    κανε του παζαρια!!

    χρονια πολλα και στους δυο σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    smr570 στις #421711

    smr570 wrote:
    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

    Ωπ, δικός μου είσαι εσύ Καλορίζικη φίλε μου, να την φέρεις στα μέτρα σου.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ανθρωπε μου και οτι σε ηθελα να μου πεις 2,3 πραγματα για το οπλο αφου εχουμε το ιδιο. σε ευχαριστω.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #421729

    ανθρωπε μου και οτι σε ηθελα να μου πεις 2,3 πραγματα για το οπλο αφου εχουμε το ιδιο. σε ευχαριστω.

    Ότι θες ρώτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    BAIKALAS στις #421799

    Παιδιά καλησπέρα,

    Το Πάσχα που ειχαμε πάρει ολοι τα <<ντουφέκια>> του αδελφού μου η berreta (s 100 vittoria) εκανε το ξής.Στο πάτημα της σκαδάλης δεν εκπυρσοκρούσε.Συγκεκριμένα απο τις 5 ντουφεκιές η μια δεν γινόταν.Επίσης δυο φορες δεν απέβαλ ε τον κάλυκα.Σημειωτέον οτι το οπλο εναι καινούργιο.Δεν εχει ρίξει επάνω απο 15 φυσσίγγια.Σας παρακαλώ τι μπορεί να φταίει?Τα φυσσίγγια?Το δικό μου οπλο baikal mp 153 δεν εχει κανένα πρόβλημα.Αισθάνομαι υπαίτιος γιατί εγω του πρότεινα να πάρει αυτό το οπλο.Μήπως θέλει στρώσιμο με κάποια γραμμάρια φυσσίγγια πρώτα?Θέλει λάδωμα?Ευχαριστ’ω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    31
    asxetos στις #421800

    Στρώσιμο θέλει, ακριβώς επειδή είναι καινούργιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #421806

    2 φιλαρακια μου πηραν την βιτορια καινουργια τετοια προβληματα δεν ειχαν !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #421812

    Παιδιά καλησπέρα,

    Το Πάσχα που ειχαμε πάρει ολοι τα <<ντουφέκια>> του αδελφού μου η berreta (s 100 vittoria) εκανε το ξής.Στο πάτημα της σκαδάλης δεν εκπυρσοκρούσε.Συγκεκριμένα απο τις 5 ντουφεκιές η μια δεν γινόταν.Επίσης δυο φορες δεν απέβαλ ε τον κάλυκα.Σημειωτέον οτι το οπλο εναι καινούργιο.Δεν εχει ρίξει επάνω απο 15 φυσσίγγια.Σας παρακαλώ τι μπορεί να φταίει?Τα φυσσίγγια?Το δικό μου οπλο baikal mp 153 δεν εχει κανένα πρόβλημα.Αισθάνομαι υπαίτιος γιατί εγω του πρότεινα να πάρει αυτό το οπλο.Μήπως θέλει στρώσιμο με κάποια γραμμάρια φυσσίγγια πρώτα?Θέλει λάδωμα?Ευχαριστ’ω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

    Εγω παντως στην de luxe που ειναι ιδια οπλα αντιμετωπισα προβλημα στην εκπυρσοκροτηση καθαρα απο δικο μου λαθος!δηλαδη το κλασικο λαθος…..οταν εκλεινα το κλειστρο το υποβοηθουσα με το χερι με αποτελεσμα να μην κλειδωνει!και ακουγα ενα κλακ μονο!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #421814

    Παιδιά καλησπέρα, Το Πάσχα που ειχαμε πάρει ολοι τα <<ντουφέκια>> του αδελφού μου η berreta (s 100 vittoria) εκανε το ξής.Στο πάτημα της σκαδάλης δεν εκπυρσοκρούσε.Συγκεκριμένα απο τις 5 ντουφεκιές η μια δεν γινόταν.Επίσης δυο φορες δεν απέβαλ ε τον κάλυκα.Σημειωτέον οτι το οπλο εναι καινούργιο.Δεν εχει ρίξει επάνω απο 15 φυσσίγγια.Σας παρακαλώ τι μπορεί να φταίει?Τα φυσσίγγια?Το δικό μου οπλο baikal mp 153 δεν εχει κανένα πρόβλημα.Αισθάνομαι υπαίτιος γιατί εγω του πρότεινα να πάρει αυτό το οπλο.Μήπως θέλει στρώσιμο με κάποια γραμμάρια φυσσίγγια πρώτα?Θέλει λάδωμα?Ευχαριστ’ω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

    Είχες επωμίσει  καλά;  τί γομώσεις έριξες; ρωτάω γιατί και το δικό μου benelli (vinci)  στην αρχή ήθελε ένα “στρωσιματάκι” για τις γομώσεις των 24  gr… Αυτό ειναι κάτι που αναφέρεται και στο manual.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #421815

    Παιδιά καλησπέρα, Το Πάσχα που ειχαμε πάρει ολοι τα <<ντουφέκια>> του αδελφού μου η berreta (s 100 vittoria) εκανε το ξής.Στο πάτημα της σκαδάλης δεν εκπυρσοκρούσε.Συγκεκριμένα απο τις 5 ντουφεκιές η μια δεν γινόταν.Επίσης δυο φορες δεν απέβαλ ε τον κάλυκα.Σημειωτέον οτι το οπλο εναι καινούργιο.Δεν εχει ρίξει επάνω απο 15 φυσσίγγια.Σας παρακαλώ τι μπορεί να φταίει?Τα φυσσίγγια?Το δικό μου οπλο baikal mp 153 δεν εχει κανένα πρόβλημα.Αισθάνομαι υπαίτιος γιατί εγω του πρότεινα να πάρει αυτό το οπλο.Μήπως θέλει στρώσιμο με κάποια γραμμάρια φυσσίγγια πρώτα?Θέλει λάδωμα?Ευχαριστ’ω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

    Ενα καλο καθαρισμα στη βαση και στο κλειστρο,λιγο δουλεμα στο νυχι με λιγο λαδακι,και ενα τσιγγουνεμενο λαδωμα μεσα στη βαση και στο κλειστρο,και εισαι ετοιμος,απολυτα αξιοπιστος μηχανισμος.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 991 έως 1,005 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων