Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,051 έως 1,065 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #424188

    να μην παρεις τιποτα ακομα ,ασε το τεσσαρη πανω και δοκιμασε το ![μην βιαζεσαι να δωσεις λεφτα!]

    391-525

    Συμφωνο με το Σταθη,να δοκιμασεις τα οπτιμα-πλας,και το τεσσαρι και το πενταρι ακομα και αν κανεις αγορα,ακομα και τα εξωεργοστασιακα ξεφευγουν σε συγκεντρωση προς πιο ανοιχτη τουφεκια,τα οπτιμα-πλας 3-2-1 αστρα που δοκιμασα εγω ειναι αλφαδι στη συγκεντρωση προς τη συσφιξη του στομιου.Το τεσσαρι με 0.3 πρεπει να κανει κηδειες,το πενταρι λογο κωνου αξιζει να το δοκιμασεις,τα οπτιμα-πλας ειναι ζορικα τσοκακια,δεν χρειαζεται να μπεις σε εξοδα.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #424190

    Δεν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι γράψαμε να μην πάρει τίποτα … 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #424191

    Δεν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι γράψαμε να μην πάρει τίποτα …

    Ο μόνος λόγος για να πάρεις είναι το εύκολο βάλε βγάλε χωρίς κλειδί, τόσα χρόνια πραγματικά δεν βρήκα άλλο λόγο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    dimitris στις #424193

    Καλησπερα….μηπως ξερει καποιος ποτε γινετε η κληρωση στο εθνος κυνηγι για την beretta es 100victoria???Ευχαριστω..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #424194

    Καλησπερα….μηπως ξερει καποιος ποτε γινετε η κληρωση στο εθνος κυνηγι για την beretta es 100victoria???Ευχαριστω..

    Στο έθνος που κοίταξα τώρα δεν αναφέρει τίποτα για την ημερομηνία της κλήρωσης, αναφέρει μόνο πως μέχρι τις 8-5 θα πρέπει να έχουν σταλεί τα κουπόνια… Αν σκοπεύεις να κερδίσεις καλή επιτυχία… χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    dimitris στις #424197

    Τα εχω στειλει τα κουπουνια μακαρι αλλο ενα οπλακι δεν χαλαει κανεναν..Σε ευχαριστω φιλε μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #424203

    Τα εχω στειλει τα κουπουνια μακαρι αλλο ενα οπλακι δεν χαλαει κανεναν..Σε ευχαριστω φιλε μου.

    Δημήτρη εγώ στέλνω τα τελευταία 10 χρόνια όπου βρω, είμαι σίγουρος πως και ο μοναδικός συμμετέχων να ήμουν κάπου δεν θα κέρδιζα χαχαχα μιλάμε για τέτοια γκαντεμιά… Αλλά όπως σε κάθε κλήρωση μπορείς να κάνεις μικρά ή μεγάλα όνειρα κάθε φορά… Καλή επιτυχία σου εύχομαι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #424205

    Εγω παντως φιλαρακια επειδη ετυχε να ειχα μια γνωριμια με ενα εκδοτη μεγαλης εφιμεριδας δεν τα πιστευω αυτα τα δινουν ομως οτι κληρωνουν σε κολητους και οπου εχουν καποια υποχρεωση

    παντως σας ευχομαι καλη τυχη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #424339

    Δεν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι γράψαμε να μην πάρει τίποτα …

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Καθολου τυχαιο,Καρλσον π.χ εχω σε αλλες καραμπινες,αυτο που εχουν ολα αυτα τα τσοκ που εχω απ αυτη την εταιρια ειναι ωραιες κατανομες,αλλα στη συγκεντωση δεν ειναι παντα σωστα ως προς τη συσφιξη του στομιου.Τα οπτιμα πλας και καλες κατανομες εχουν και στη συγκεντρωση σωστα ειναι,στη συγκεντρωση απο τα 3 Καρλσον το ενα ειναι σωστο,τα οπτιμα-πλας 3 στα 3.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #424343

    Λοιπόν, ο κύβος ερρίφθη…..   Θα πάρω ένα  Seminole Spreader  για  πρωινά, τσιχλο- περπατητά κλπ   και θα κρατήσω τα μαμίσια Optima plus για τα υπόλοιπα … !!!!!!!!

    Θα τα δω και στον πίνακα και θα διαλέξω  ένα  για ψηλωμένα καρτέρια , φάσσες κλπ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    dimitris στις #424365

    Σε ευχαριστω φιλε zed αλλα καμια φορα η τυχη δεν ξερεις…αμα δεν τα στειλουμε δεν θα μαθουμε ποτε…και οσο για το φιλο μανο65..θα συμφωνησω μαζι παιζει και αυο που λεει..στην ελλαδα ειμαστε πρωτα η κομπινα και μετα το καλο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #424387

    Λοιπόν, ο κύβος ερρίφθη…..   Θα πάρω ένα  Seminole Spreader  για  πρωινά, τσιχλο- περπατητά κλπ   και θα κρατήσω τα μαμίσια Optima plus για τα υπόλοιπα … !!!!!!!!

    Να πω καλορίζικα…;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #425341

    Δεν μπορώ να φανταστώ αυτήν την φωτογραφία σε κάποιο άλλο topic … 😀

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #425346

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    billys_benelli στις #425413

    Καλησπερα σε ολη την παρεα !!Μελος και εγω του club με μια beretta explor light. δοκιμασμενη μονο λιγο στο σκοπευτηριο.χωρισ kick off ,με ταλαιπωρησε λιγο να την φερω ,εκτος απο αλλαγη φλαντζας αλλαξα και πελμα(αυτο το πελμα που ειχε κολαγε πολυ δεν ανεβαινε με τιποτα).πολυ καλες τουφεκιεσ η πρωτη εντυπωση. αντε να περασει ο καιρος να την δουμε και στο κυνηγι.

     

    ΥΓ.ελπιζω να μην πειραζει να ανηκω σε δυο club!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,051 έως 1,065 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων