Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,096 έως 1,110 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #428088

    Όχι ρε Σαραντο … υστερεί μπενελι απέναντι σε οποιοδήποτε όπλο? μάλλον κάτι λάθος έκανες

    Χμμμμ,κατσε να δουμε και με ψιλοτερα,με ντεμι και 2αστρα η διαφορα δεν ειναι ξεκαθαρη στη κορα της τουφεκιας,η διαφορα την εκανε μετα τα 130 σκαγια στο κυκλο στα 45 μετρα με της αλλες καννες.Θελω να δω τα ψιλα σκαγια,θα μοιρασω ενα κουτι F2 μεταξυ της Μπερεττα εναντιων ολων,γιατι αν ο κωνος δουλευει θα δωσει καθολικη διαφορα και με τα ανοιχτοτερα που δεν εκανε.Εκει θα φανει αν τελικα ειναι το φουλ της μπερεττα η ο κωνος,να ανοιξει τη ψαλιδα και στα ανοιχτοτερα τσοκ,με το 6αρι το φουλ οπτιμα-πλας εχει ξεκαθαρη υπεροχη στη κορα της τουφεκιας με την ιδια συγκεντρωση.Αλλα η συγκεντρωση,τα διακεννα,ακομα και τα κεντρα στον υπολοιπο πινακα αν μπεις στο κοπο να χωρισεις το 1χ1μ χαρτι σε τμηματα δεν υπερεχει η Μπερεττα με τα υπολοιπα.Αυτο που ειναι αξιοπροσεχτο ειναι η κορα της τουφεκιας απο το τσοκακι φουλ με την ιδια συγκεντρωση με τα υπολοιπα.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #428102

    Όχι ρε Σαραντο … υστερεί μπενελι απέναντι σε οποιοδήποτε όπλο? μάλλον κάτι λάθος έκανες

    😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #428119

    ΩΡΑΙΑ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΟ…ΚΑΛΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣSmile

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #428125

    Ευχαριστώ παίδες!!!

    Mαικ  το όπλο είναι ό,τι πρέπει για περπατητό… κάννη από BREDA ALTAIR 61 cm  cyl σταθερό……..

    Η πρώτη αγάπη δε σβήνει για μένα και δε την αλλάζω από συναίσθημα και μόνο ούτε με Perazzi…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    Ost57 στις #428138

    Πανο, καλησπερα και καλοριζικη.

    Προτεινω να την βαφτισεις, να της δωσεις το ονομα που θα δωσεις και στην ομορφη κορη σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #428143

    Βάση κούκλα σε σχέση με τα  χάλια που είχε

    Την βαση Πανο με τι την εβαψες;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #428242

    @Ost57   Σταύρο σευχαριστώ πολύ!!!!!

    @ Sniper 645  Κώστα  ο Πλαστουργός την έκανε αυτη την εργασία..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #428260

    @ Sniper 645  Κώστα  ο Πλαστουργός την έκανε αυτη την εργασία..

    Σε ρωτω διοτι εχω και εγω μια 301 της οποιας η βαση θελει ενα φρεσκαρισμα αλλα δεν ξερω  με τι περνιουνται αυτα τα μεταλα ωστε να καλυψω τις διαφορες αμυχες και κτυπηματακια.

    Σε ευχαριστω παντως και αν δεν γινομαι αδιακριτος ποσο σου κοστησε η εν λογω “επισκευη”;

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #428283

    Για μένα η βάση που βλέπω στην 301 σου Κώστα είναι κούκλα… αν βέβαια την πάς για βαφή θα γίνει ακόμα καλύτερη από τη δική μου η οποία ήταν @@δελο….χάλι όμως..

    Η κάννη σου διακρίνω πώς θέλει όμως φροντίδα… στη θέση σου θα την πήγαινα μια βόλτα από τον Βαγγέλη για βαφή και τέλος..

    Είναι απίστευτο αυτό το όπλο….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #428290

    Θα ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες από μια Benelli 123 του 1974 που είχε ο πατέρας μου. Όχι εδώ όμως, στο Benelli club. Ήταν το πρώτο λειόκαννο που τουφέκισα. Όταν την είδα πως έγινε (πριν 5 μέρες ανακαινίστηκαν τα ξύλα και η κάννη) στενοχωρήθηκα που δεν έβγαλα φωτογραφίες με το πως ήταν πριν την ανακαίνηση για να φαίνεται η διαφορά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #429490

    ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ SV10 ΤΗΣ BERETTA? ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΥΓKEΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ SV10 PREVAIL 1 SPORTING…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #429492

    ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ SV10 ΤΗΣ BERETTA? ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΥΓKEΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ SV10 PREVAIL 1 SPORTING…

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Ε ΑΥΤΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΘΑΝΩ!!!! ΑΧαχαχαχα Κάνουμε έρευνα αγοράς για BERETTA?! Αν το πάρεις να το παρεις χωρις kick off..Αν και δεν στο συνιστώ.. :/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #429493

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”> </div>

    Ε ΑΥΤΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΘΑΝΩ!!!! ΑΧαχαχαχα Κάνουμε έρευνα αγοράς για BERETTA?! Αν το πάρεις να το παρεις χωρις kick off..Αν και δεν στο συνιστώ.. :/

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ? ΙΣΑ ΙΣΑ… ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑ ΤΗ Μ2 ΜΕ BERETTA ΕΧΩ ΠΕΙ… Big SmileSweet Kiss ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ… Hit with BallHa Ha

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ KICK-OFF ΓΕΝΙΚΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟ ΣΥΓΕΚΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΖΕ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    384
    ΙΝΠ στις #429611

    ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ SV10 ΤΗΣ BERETTA? ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΥΓKEΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ SV10 PREVAIL 1 SPORTING…

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Πηγα  τη Δευτερα στην αντιπροσωπεια να το δω, αλλα δεν το εχουν και ουτε θα το φερουν με την

    επομενη παραγγελια που ερχεται.

    Τι ηθελαν και το παρουσιασαν στο Εθνος-Κυνηγι δεν το καταλαβαινω.

    Μπηκα στο google και εψαξα και ουτε εκει υπαρχει το prevail 1.

    Τελικα μοιαζει με οπλο φαντασμα…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #430578

    Έχει βγεί και το 2 αλλά το αποσύρανε..:/

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,096 έως 1,110 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων