winchester club!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Winchester

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #454727

    Εχω δώσει προκαταβολή μέχρι να βγει η άδεια αγοράς και έκλεισα την τελευταία με 66 πόντους κάννη SX3 Black Shadow που βρήκα καθώς από την επίσημη αντιπροσωπεία υπάρχει μόνο σε 71 πόντους.
    Οπότε εκτός απροόπτου θα με υποδεχτείτε στο club σας. Επώμισα την 71 cm και μου έρχεται μια χαρά χωρίς να δω φυσικά τι παίζεται με τις φλάντζες για αλλαγή γωνίας στο κοντάκι.
    Ελπίζω να βρω αξιοπιστία και μαλακή τουφεκιά σε αυτό το όπλο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #454729

    Εχω δώσει προκαταβολή μέχρι να βγει η άδεια αγοράς και έκλεισα την τελευταία με 66 πόντους κάννη SX3 Black Shadow που βρήκα καθώς από την επίσημη αντιπροσωπεία υπάρχει μόνο σε 71 πόντους.<br>
    Οπότε εκτός απροόπτου θα με υποδεχτείτε στο club σας. Επώμισα την 71 cm και μου έρχεται μια χαρά χωρίς να δω φυσικά τι παίζεται με τις φλάντζες για αλλαγή γωνίας στο κοντάκι.<br>
    Ελπίζω να βρω αξιοπιστία και μαλακή τουφεκιά σε αυτό το όπλο.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    FABARM ELOS C SPORTING (76cm)<br>
    BENELLI 123 (1η Benelli * 70cm, 2η Manufrance *** 65cm)

    </div>

    Μια χαρα οπλα ειναι,να κανει και για ατσαλια,ακομα καλυτερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    vitriolis στις #454819

    Παιδιά σήμερα την πήρα. Απλά δεν παίζεται τίποτα άλλο. Winchester sx3 big game

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    vitriolis στις #455013

    Που μπορώ να βρω πέλμα, αορτήρα και θήκη όπλου για την sx3 big game μου;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #455014

    Που μπορώ να βρω πέλμα, αορτήρα και θήκη όπλου για την sx3 big game μου;

    Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    γιατι δεν εχει πελμα,καινουργια δεν την πηρες?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    vitriolis στις #455018

    Που μπορώ να βρω πέλμα, αορτήρα και θήκη όπλου για την sx3 big game μου;

    Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    γιατι δεν εχει πελμα,καινουργια δεν την πηρες?

    Ελαφρώς μεταχειρισμένη από δικό μου άνθρωπο. Επίσης θέλω να μάθω τι σφαίρες να χρησιμοποιώ κυρίως από μονόβολο και δραμια. Θέλω να μου προτείνετε και ένα καλό σετ από καθαριστικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #455044

    Στο club κι εγώ από απόψε το απόγευμα με μια καινούρια SX3 Black Shadow composite, 66 cm.
    Σήμερα το πήρα, σήμερα το κυνήγισα με άριστες προς το παρόν εντυπώσεις. Μου κάθεται τέλεια χωρίς να πειραματιστώ με τις φλάντες που διέθεται, είναι ελαφρύ και με μικρό λάκτισμα. Αισθανόμουν σα να το είχα 10 χρόνια στα χέρια μου. Επίσης και οι τουφεκιές που βγάζει είναι πολύ καλές, για να μην πω άριστες, καθώς δεν έχω ακόμη βγάλει ασφαλή συμπεράσματα με μισό κουτί, φυσίγγια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #455047

    Καλοτουφεκιστο να είναι!
    Πόσο πήγε???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #455061

    Καλοριζικα,και καλος ηρθατε στο κλαμπ Μανος και Βιτριολις,καλοτουφεκα να ειναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #455064

    Καλοτουφεκιστο να είναι!<br>
    Πόσο πήγε???

    1150 ευρώ μετρητοίς και διέθετε φλάντζες ρύθμισης κοντακιού, φλάντζες πέλματος, λουκέτο ασφαλείας κλείστρου και 3 τσοκς invector plus (full – demi – improved cylinder)
    Δεν διέθετε βαλίτσα αλλά κούτα χάρτινη με φελιζόλ.
    Γενικά και από μισό κουτί που έριξα χθες μου άφησε πάρα πολύ καλές εντυπώσεις για να μη πω άριστες. Καλύτερα να το δω 2-3 φορές ακόμη.
    Καλή εφαρμογή πάνω μου και καλά σκοτώματα με πολύ υγρασία και ομίχλη με ορατότητα 50 -100 μέτρα και θερμοκρασία 13-16 βαθμούς. Έριξα euromix Lambro.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #455065

    Καλοριζικα,και καλος ηρθατε στο κλαμπ Μανος και Βιτριολις,καλοτουφεκα να ειναι.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    </div>

    ευχαριστώ πολύ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #455068

    Στο club κι εγώ από απόψε το απόγευμα με μια καινούρια SX3 Black Shadow composite, 66 cm.<br>
    Σήμερα το πήρα, σήμερα το κυνήγισα με άριστες προς το παρόν εντυπώσεις. Μου κάθεται τέλεια χωρίς να πειραματιστώ με τις φλάντες που διέθεται, είναι ελαφρύ και με μικρό λάκτισμα. Αισθανόμουν σα να το είχα 10 χρόνια στα χέρια μου. Επίσης και οι τουφεκιές που βγάζει είναι πολύ καλές, για να μην πω άριστες, καθώς δεν έχω ακόμη βγάλει ασφαλή συμπεράσματα με μισό κουτί, φυσίγγια.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    FABARM ELOS C SPORTING (76cm)<br>
    BENELLI 123 (1η Benelli * 70cm, 2η Manufrance *** 65cm)<br>
    WINCHESTER SX3 BLACK SHADOW composite (66 cm)

    </div>

    kalorisiko-grigori-tha-to-do-apo-konta-ayrio 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #455088

    Στο club κι εγώ από απόψε το απόγευμα με μια καινούρια SX3 Black Shadow composite, 66 cm.<br>
    Σήμερα το πήρα, σήμερα το κυνήγισα με άριστες προς το παρόν εντυπώσεις. Μου κάθεται τέλεια χωρίς να πειραματιστώ με τις φλάντες που διέθεται, είναι ελαφρύ και με μικρό λάκτισμα. Αισθανόμουν σα να το είχα 10 χρόνια στα χέρια μου. Επίσης και οι τουφεκιές που βγάζει είναι πολύ καλές, για να μην πω άριστες, καθώς δεν έχω ακόμη βγάλει ασφαλή συμπεράσματα με μισό κουτί, φυσίγγια.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    FABARM ELOS C SPORTING (76cm)<br>
    BENELLI 123 (1η Benelli * 70cm, 2η Manufrance *** 65cm)<br>
    WINCHESTER SX3 BLACK SHADOW composite (66 cm)

    </div>

    καλησπερα Γρηγορη. Καλοριζικο το εργαλειο, να εισαι καλα να το απολαυσεις. Μηπως μπορεις να μου πεις ποσο ζυγιζει; και αν ειναι εμπροσθοβαρη. Ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #455090

    καλησπερα Γρηγορη. Καλοριζικο το εργαλειο, να εισαι καλα να το απολαυσεις. Μηπως μπορεις να μου πεις ποσο ζυγιζει; και αν ειναι εμπροσθοβαρη. Ευχαριστω.

    ευχαριστώ φίλε να είσαι καλά. Βεβαίως θα το ζυγίσω και θα σου πω, αν και υπολογίζω να είναι κάτω από 3.100.
    Παρόλο που το κοντάκι είναι ελαφρύ, δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι αρκετά εμπροστόβαρη. Θα έλεγα ότι είναι πολύ ελαφρά εμπροστόβαρη με τα δυο φυσίγγια στην αποθήκη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #455093

    καλησπερα Γρηγορη. Καλοριζικο το εργαλειο, να εισαι καλα να το απολαυσεις. Μηπως μπορεις να μου πεις ποσο ζυγιζει; και αν ειναι εμπροσθοβαρη. Ευχαριστω.

    τελικά ο κατασκευαστής δίνει βάρος στην SX3 συνθετική με 66 πόντους κάννη, 7 λίβρες ακριβώς δηλαδή με μετατροπή 3.175 γραμμάρια. Παρόλα αυτά θα τη ζυγίσω και θα δούμε…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων