winchester club!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Winchester

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #267609

    Επιτελους επιασαν οι νουθεσιες μου στο Γιωργο. :lol: Αυτα να βλεπει ο Δημητρης που θελει να εγκαταλειψει το οπλο του.

    Ποτε δεν ειπα πατριωτη πως θα εγκαταλειψω τα οπλα μου ,τα αγαπω και τα ποναω ,καλαμπουρι κανουμε και τιποτα αλλο !!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #187616

    Ειπα κι εγω!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #266796

    ντούφεκος μιλάμε ντούφεκος μεετά από 50 semimagnum σαν μόλις να βγήκα για κυνήγι, ούτε πονοκέφαλος ούτε σφαλιάρες, τίποτα, όλο χάδια :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #187941

    Μια ερωτηση μηπως εχουν τα καινουρια SX3 εχουν κολλαρα αλλαγης κλισης κοντακιου η ειναι οπως τα παλιωτερα στανταρ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #266745

    Μια ερωτηση μηπως εχουν τα καινουρια SX3 εχουν κολλαρα αλλαγης κλισης κοντακιου η ειναι οπως τα παλιωτερα στανταρ.

    Και φλάτζες αλλαγής κλίσης και αποστάτες αυξομείωσης μήκους του κοντακιού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #266735

    Μια ερωτηση μηπως εχουν τα καινουρια SX3 εχουν κολλαρα αλλαγης κλισης κοντακιου η ειναι οπως τα παλιωτερα στανταρ.

    Νομιζω το οικονομικο μοντελο της SX3 το black shadow που ηρθε προσφατα στην Ελλαδα δεν εχει φλαντζες και εχει χρωμιομενη καννη.

    Φανης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #266732

    Νομιζω το οικονομικο μοντελο της SX3 το black shadow που ηρθε προσφατα στην Ελλαδα δεν εχει φλαντζες και εχει χρωμιομενη καννη.

    Φανης

    |Δηλαδη το ακριβο εχει?Οσο για το χρωμιομενο εγω πιστευω οτι και τα Μπραουνιγκ και τα Γουιντσεστερ το πολυ να εχουν χρωμιομενη θαλαμη,ο αυλος δεν ειναι χρωμειωμενος.ααα Οκ την ειδα την απαντισει Λεωνιδα σουπερ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #266729

    |Δηλαδη το ακριβο εχει?Οσο για το χρωμιομενο εγω πιστευω οτι και τα Μπραουνιγκ και τα Γουιντσεστερ το πολυ να εχουν χρωμιομενη θαλαμη,ο αυλος δεν ειναι χρωμειωμενος.ααα Οκ την ειδα την απαντισει Λεωνιδα

    φλαντζες αλαγης κλησης εχουν μονο τα πλαστικα τα ξυλινα δεν εχουν τους βαζεις εσυ αν θελεις
    και αχρομιοτα ειναι μονο τα winc. τα brow ειναι χρομιωμενα με μονη εξαιρεση το phoenix που ειναι αχρομιοτο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #266727

    φλαντζες αλαγης κλησης εχουν μονο τα πλαστικα τα ξυλινα δεν εχουν τους βαζεις εσυ αν θελεις
    και αχρομιοτα ειναι μονο τα winc. τα brow ειναι χρομιωμενα με μονη εξαιρεση το phoenix που ειναι αχρομιοτο

    Δηλαδη τα υπολοιπα φορανε μια φλατζα κλισης και αν θες αγορασεις καποια αλλη φλατζα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #187944

    το μαξους τελικα ειναι χρωμιομενο? ολη η καννη? η μονο θαλαμη?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #266725

    το μαξους τελικα ειναι χρωμιομενο? ολη η καννη? η μονο θαλαμη?

    Σε δοκιμη απο on-line περιοδικο το λεει καθαρα οτι δεν εχει χρωμιο τη να πω δεν εχω προσβαση σε αυτα τα οπλα για να εχω αποψη οτι διαβαζω και ακουω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #266691

    Σε δοκιμη απο on-line περιοδικο το λεει καθαρα οτι δεν εχει χρωμιο τη να πω δεν εχω προσβαση σε αυτα τα οπλα για να εχω αποψη οτι διαβαζω και ακουω.

    παιζει να ειναι μονο η αμερικανικη εκδοση ετσι? εδω ολοι λενε οτι εχει χρωμιο.

    υ.γ. ασχετο αλλα την κυριακη παω αμερικη… ακουω ιδεες τι να φερω απο εκει εκτος απο τσοκακια που θα παρω σιγουρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #266687

    παιζει να ειναι μονο η αμερικανικη εκδοση ετσι? εδω ολοι λενε οτι εχει χρωμιο.

    υ.γ. ασχετο αλλα την κυριακη παω αμερικη… ακουω ιδεες τι να φερω απο εκει εκτος απο τσοκακια που θα παρω σιγουρα.

    Δεν γραφουμε ποτε τετοια πραγματα ανοιχτα γιατι θα χρειαστεις κοντεινερ για τα φερεις πισω τα ψωνια……(δικα σου και φιλων) :lol:

    Φανης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #266685

    Δεν γραφουμε ποτε τετοια πραγματα ανοιχτα γιατι θα χρειαστεις κοντεινερ για τα φερεις πισω τα ψωνια……(δικα σου και φιλων) :lol:

    Φανης

    χαχαχαχαχα σωστος. μονο δικα μου θα παρω :P :P :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #266684

    χαχαχαχαχα σωστος. μονο δικα μου θα παρω :lol: :P :lol: :lol:

    Φίλε πήγαινε και από ένα κατάστημα campela αν μπορείς θα εκπλαγείς.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων