Τα μυστικά του Βάλτου………

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 79 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #337409

    Εγώ σας το είπα πάντως.

    Ήδη άρχισε τον πόλεμο. Πρώτα μου έσβησε το εικονίδιο, μετά άρχισε να ρίχνει λάσπη, από αυτή που είχε μείνει στο αμάξι. Καλά περιττό να σας πω ότι στο ΣΕΙΡΙΟ που έπλυνε το αμάξι, μετά φώναξαν φορτηγό για να πετάξουν την λάσπη. Αλλά τελικά δεν έκαναν καλή δουλειά, και όση έμεινε την χρησιμοποιεί για να με σπιλώσει.

    Τι έκανα; Ε τι; Τρία σάντουιτσάκια έφαγα, πριν πάω σπίτι για φαΐ.

    Κώστα το δοκιμάσαμε και αυτό, και μάλιστα φώναξα και βοήθεια, κάτι ψαράδες από εκεί κοντά, αλλά ο αθεόφοβος είχε κάνει καλή δουλειά. Η κολλάς το αμάξι η όχι. ’σε δε που δεν είχε σκοινί. Όλα τα πείρε, μέχρι και σωσίβιο, μετά το περσινό του πάθημα-μάθημα. Χάθηκε ο κόσμος να έχει και λίγο σχοινί;

    Αντώνη δεν τράβηξα φωτογραφίες, αυτό που έκανα όμως είναι, ότι κατέγραψα τους μονολόγους του, με τον Φιντέλ(τον σκύλο του).

    Πάντως πέρα από την πλάκα, το κυνήγι στον βάλτο είναι φανταστικό. Έκανα ότι ακριβώς θα έκανα αν είχα πάει για τρυγόνια.  ΤΙΠΟΤΑ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #45363

    Ναι, αλλά από το να πηγαίνεις για κανένα τρυγόνι με το σκεπτικό ότι μπορείς να κάνεις ένα, γιατί να μην πηγαίνεις για παπί, όπου το ένα πουλί χορταίνει 10 ανθρώπους, όπως απέδειξε κι ο JIMPAP…

    Απλά μαθηματικά είναι…

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #337410

    Λοιπόν, η βλέπω πάλι το εικονίδιό μου, η δημοσιοποιώ τα πάντα.

    Είμαι ένας στυγνός εκβιαστής. Γιατί να το κρύψομε  άλλωστε;

    Μπου χα χα χα χα χα χα χα χα χα .     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #45365

    Να βάλεις το παλιό σου.

    ΑΧΑΡΙΣΤΕ

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #45367

    Όσο για τον εκβιασμό, μιας και πιάσαμε τις παροιμίες νωρίτερα, “καθαρός ουρανός, αστραπές δεν φοβάται”! Γράψε ότι θέλεις, έχω απαντήσεις (εξίσου αποκαλυπτικές) για όλα.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #337412

    Φίλε Λεό, αν νομίζεις ότι παρεξηγήθηκα, η ότι θα παρεξηγηθώ, για κάτι που έγραψες, η θα γράψεις κάνεις τρομερό λάθος.

    (Τούρκος θα γίνω.  Χαρ, χαρ, χαρ, χαρ, χαρ, χαρ, χαρ.)

    Καλά αν δεν δέχομαι  πλάκα, τότε δεν θα πρέπει και να κάνω πλάκα. Πίστευα ότι μετά από τόσο καιρό θα το είχες καταλάβει.

    (Δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου; Έλα άλλη φορά να δοκιμάσεις φυσίγγια.)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #45369

    Λεωνίδα το ξεθέωσες το παλικάρι, μα καλα τη του έκανες???? μήπως σε έφερε Αθήνα σπρώχνοντας???? 3 σάντουιτς????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #45374

    ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕ ΤΟ —ΚΑΛΥΚΟΦΟΡΟ—ΦΙΝΤΕΛ  ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #45378

    απο”KIA MOTORS”

    προς “leo”

     

    Πριν απο λιγο πληροφορηθηκαμε οτι τελικα κανατε την δοκιμη που τοσες φορες εμεις σαν αντιπροσωπεια αρνηθηκαμε!!!!

    Σας δηλωσαμε οτι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΜΦΙΒΙΟ  το αυτοκινητο σας με κανεναν τροπο!

    Κι ομως εσεις δοκιμασατε να το κανετε αμφιβιο!

    Οπως καταλαβαινετε θα αναγκαστουμε να προβουμε σε ολες τις νομιμες ενεργειες ετσι ωστε να διασφαλισουμε το κυρος και την αξιοπιστια του ονοματος ΚΙΑ!

    Την επομενη φορα που θα επειχηρησετε κατι τετοιο τουλαχιστο δοκιμαστε το με caterpillar!!!!

    Φυσικα θα χρειαστουμε την μαρτυρια του ανυποψιαστου φιλου σας”black pilum” οπως και τη καταθεση του κυβερνητη του διασωστικου μεσου κ.”jimpap”!!!

     

    μετα τιμης

    Γιωργος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #45380

    ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ “ΠΟΛΥ ΥΠΟΥΛΟ ΚΩΛΥΜΑ” ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ JIMPAP ή billbe ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ, Ο ΓΙΩΡΓΟΣ “ΚΑΘΑΡΙΣΕ” ΤΗ ΦΑΣΗ.

    ΑΠΟ ΛΑΣΠΗ ΒΕΒΑΙΑ? ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΒΑΔΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΖΗΜΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #45385

    Μπα, το δοκίμασα. Τζίφος… Το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχε πάρει το πρωινό του μιας και τον ξύπνησα τον υπναρά, και ούτε καφέ δεν πρόλαβε να πιει. Απόδειξη ο σαντουιτσάς του “ΣΕΙΡΙΟΣ” που στην επιστροφή μας έγινε κατά αρκετά ευρώ πλουσιότερος.

     

    KOITA ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ… για το ποσο βαρυ ειναι το παπλωμα….για περισσοτερες πληροφοριες ρωτηστε τον OLD ΤΙΜΕR

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #45390

    ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΩΛΗΜΑΤΑ Ε ??? ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΜΕ ΕΛΙΕΣ ???

    ΔΕ ΛΕΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΑΝΤΕΨΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΒΓΑΖΕ …” ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΑΦΙΟΥ ΒΡΕ Μ…..ΚΑ”

    ΠΑΝΤΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΙΑ ΚΑΙ ΕΡΠΙΣΤΡΙΟΦΟΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ…

    ΛΕΟ ΣΕ ΤΙΜΩΡΗΣΕ Ο ΒΑΛΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΧΧΧΧ

    ΟΠΥ ΘΕΛΕΤΕ ΤΡΑΒΑΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #45451

    Και το τελευταιο Quiz….ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ….ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 50 ΜΥΝΗΜΑΤΑ

    Ποιος ειναι ο κυριος που εδωσε ραντεβου στο 85 χιλιομετρο της Εθνικης οδου Αθηνων Λαμιας στις 05:45  το ΑΡΓΟΤΕΡΟ διοτι μετα δεν θα προλαβει ….. ναναι στον κυνηγοτοπο μετο ξημερωμα …και στις 0600 ζητουσε συγνωμες διοτι το ΠΑΠΛΩΜΑ που τον ειχε ΠΛΑΚΩΣΕΙ ηταν ΑΣΗΚΩΤΟ( ουτε ο Πυρρος δεν μπορουσε να το σηκωσει)…Οχι τιποτα αλλο αλλα ο εν λογω αγαπητος και εξαιρετος φιλος φημιζεται για τις κατα καιρους αφορμες που δινει για να γινεται το επικεντρο πειραγματων απο μελη του FORUM… και συνεχιζεινα τροφοδοτει το Forum με αφορμες για πειραγματα….

    Πχ Βουτιες, και σωσιβια….κολληματα….τραγουδια, Γιο και “κλικ” κλπ κλπ

    O νικητης κερδιζει εναν καλυκα  παρομοιο με αυτον που εκτοξευσε το ανωτερο μελος του Forum σε συγγενη αλλου μελους του Forum, θελοντας να επιδειξει τις ποδοσφαιρκες ικανοτητες του σε σχετικη συνεστιαση.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #45455

    Το “Φιλικά Βασίλης” μου άρεσε…

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #337425

    Λεωνίδα φίλε μια συμβουλή…. δοκίμασε να βάλης μπρατσάκια στους καθρέπτες του αυτοκινήτου στο λέω εκ’πείρας εγώ που είχα βάλη στο δίκο μου με τις πλημμύρες σαν χέλι πήγαινε……

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 79 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων