remington 1187

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 50 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Remington

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #268370

    Εγώ δεν το λέω ούτε του παπά! :)

    Στα 2 χιλιόμετρα στην ευθεία μπορώ να κυνηγήσω σχεδόν όλα τα φτερωτά ! <_<

    τυχερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε,, :D :D
    αν και εμεις εδω κατω δεν εχουμαι παραπονο..
    εχουμαι σχεδων τα παντα πολυ κονταμας βεβεα σε μικροτερους πληθησμους..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #268361

    τυχερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε,, :) :D
    αν και εμεις εδω κατω δεν εχουμαι παραπονο..
    εχουμαι σχεδων τα παντα πολυ κονταμας βεβεα σε μικροτερους πληθησμους..

    ΟΙ ΠΙΟ ΕΥΝΟΕΙΜΕΝΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ…ΣΤΑ 2 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ 300 <_< :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1306
    xristosps στις #268360

    ΟΙ ΠΙΟ ΕΥΝΟΕΙΜΕΝΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ…ΣΤΑ 2 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ 300 :D :D

    Έχετε κοντά τα τριχωτά εσείς! <_< :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #268358

    Έχετε κοντά τα τριχωτά εσείς! <_< :)

    ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΓΡΙΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΤΗΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΟΡΝΙΑ :D :) :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #268354

    ΟΙ ΠΙΟ ΕΥΝΟΕΙΜΕΝΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ…ΣΤΑ 2 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ 300 :) :D

    <_< :) :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    78
    Manos 1187 στις #265010

    παιδια καλησπερα ειναι το πρωτο μου ποστ και παρατηρω οτι μονο συγκεκριμενα ατομα γραφουν συνεχεια καθως και οτι πανε καθε μερα για κυνηγι χωρις να μου πεφτει λογος και μπραβο σας πως τα καταφερνεται με τετοια κριση και καιτε καθε μερα βενζινες εκτος αν μεναιτε διπλα στους κυνηγοτοπους .

    δεν εχουν ολοι τη χαρα στα σκελια τους. καποιοι για να πηδηξουν ξυπνανε δυο ωρες νυχτα, αδειαζουν ενα ρεζερβουαρ και πληρωνουν διοδια περισοτερα απο την ''βενζηνη'' που καινε οι τυχεροι της επαρχιας που ζουν στον παραδεισο . εμεις ακομα και το σαββατοκυριακο το κοψαμε στη μεση (σαββατο η κυριακη) και λογο οικονομικης κρισης αλλα και λογο ηλικιας…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #23284

    θελω να ακουσω θετικα κ αρνητικα για το οπλο αυτο….η αισθηση του οταν το επιασα ειναι απιστευτη κ μου φαινεται οτι μου καθεται καλα….ερωτησαη εαν γνωριζει κανεις επιμυκηνση κοντακιου γινεται σε αυτα τα οπλα κ εαν εχε ιφλαντζες αλλαγηης κλισης???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #262308

    θελω να ακουσω θετικα κ αρνητικα για το οπλο αυτο….η αισθηση του οταν το επιασα ειναι απιστευτη κ μου φαινεται οτι μου καθεται καλα….ερωτησαη εαν γνωριζει κανεις επιμυκηνση κοντακιου γινεται σε αυτα τα οπλα κ εαν εχε ιφλαντζες αλλαγηης κλισης??? B)

    :unsure: :) κανενας δε το εχε ιστη κατοχη του??? να μου πει τα καλα του κ τα κακα???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #262305

    :unsure: :) κανενας δε το εχε ιστη κατοχη του??? να μου πει τα καλα του κ τα κακα???

    Πάρε μια Benelli να ξενοιάσειςB)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #262304

    δε μου ερχεται καλα πανω μου κ στη τιμη καπως βαρια :unsure: :) δωρο της πεθερας θα ναι οποτε μην ανοιχτω κ πολυ…. η την ακατανομαστη θα παρω η αυτην….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #262303

    δε μου ερχεται καλα πανω μου κ στη τιμη καπως βαρια :unsure: :) δωρο της πεθερας θα ναι οποτε μην ανοιχτω κ πολυ…. η την ακατανομαστη θα παρω η αυτην….

    Μπορεί να βγάζει ντουφεκιά καλή η remi αλλά γνώμη μου μην μπλέξεις με λαστιχάκια και μαλακίες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ALEKOS 3 στις #189565

    ΚΑΛΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ. ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΡΙ Η ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ (ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ)?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #262302

    Μπορεί να βγάζει ντουφεκιά καλή η remi αλλά γνώμη μου μην μπλέξεις με λαστιχάκια και μαλακίες.

    τι λαστιχακια εννοεις ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #262299

    τι λαστιχακια εννοεις ???

    Νομίζω έχει κάτι λαστιχάκια περίεργα στο πιστόνι που θέουν αλλαγή

    Μας έχει πρήξει αναποφάσιστε! Άντε πάρε μια καραμπίνα να τελιώνουμε :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #262296

    δε μου ερχεται καλα πανω μου κ στη τιμη καπως βαρια :D :P [color=”#FF0000″]δωρο της πεθερας[/color] θα ναι οποτε μην ανοιχτω κ πολυ…. η την ακατανομαστη θα παρω η αυτην….

    Ένα ένα μας τα λές… :unsure: :) B)

    Tωρα πέρα την πλάκα προτιμάς την rem από την beretta?

    @Σπύρο δεν αποφασίζει ο Άκης η πεθερά αποφασίζει και μάλλον είναι αναποφάσιστη… :) B) :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 50 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων