Νέος χώρος για σκύλους

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 300 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #187541

    Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια κ για τις συμβουλες σας!Για αυτό κιόλας ανέβασα τις φωτογραφίες για να ακούσω σχόλια κ να το βελτιώσω!Τώρα πλέον υπάρχει κ λούκι για τα νερά της σκεπής κ ρεύμα!Σκεφτόμουν να βάλω αυτόματες ποτίστρες κ τέτοια Hi-tech έτσι κ αλλιώς έδωσα πόσα λεφτά αυτό θα με έσωζε!για αυτό κιόλας δεν έβαλα απλά συρτάκια αλλά κλειδαριές(Σιγά για 20 euro διαφορά μία φορά φτιάχνεις κάτι)Αλλά σκέφτηκα πως με το αυτοματο τάισμα κ 'πότισμα' θα χάσω πολλά από την εικόνα των σκύλων να με βλεπουν δυο φορές την ημέρα να τους φροντίζω!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #267732

    θα σε φωναξ
    ω να το δεις όταν το φτιάξω,αν το ηξερα ότι θά μου στοίχιζε η αποχέτευση όσο ολο θα τον φώναζα!!!!!σίγουρα θα ερθω για αίτηση αγγελε;-);-);-);-);-);-)!μόλις μπήκαν ρεύμα κ λούκι μπροστά!

    να με φωναξεις να παμε να το βρεξουμε και με 2 τελαρα μπυρες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #267722

    να με φωναξεις να παμε να το βρεξουμε και με 2 τελαρα μπυρες…

    Αν είναι για μπύρες είμαι κι εγώ μέσα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    157
    anixneftis069 στις #267721

    Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια κ για τις συμβουλες σας!Για αυτό κιόλας ανέβασα τις φωτογραφίες για να ακούσω σχόλια κ να το βελτιώσω!Τώρα πλέον υπάρχει κ λούκι για τα νερά της σκεπής κ ρεύμα!Σκεφτόμουν να βάλω αυτόματες ποτίστρες κ τέτοια Hi-tech έτσι κ αλλιώς έδωσα πόσα λεφτά αυτό θα με έσωζε!για αυτό κιόλας δεν έβαλα απλά συρτάκια αλλά κλειδαριές(Σιγά για 20 euro διαφορά μία φορά φτιάχνεις κάτι)Αλλά σκέφτηκα πως με το αυτοματο τάισμα κ 'πότισμα' θα χάσω πολλά από την εικόνα των σκύλων να με βλεπουν δυο φορές την ημέρα να τους φροντίζω!

    επειδη εκανες τοσο κοπο για τα σκυλακια σου και εξοδα πιστευω οτι δεν αξιζει να βαλεις αυτοματα ποτισματα κλπ θα χασεις την ομορφια της φροντιδας των σκυλακων σου……αντε και με το καλο μετα να σκεφτεσαι τροπους βελτιωσης των ειδη καλων διαβιωσεων των ζωων…..

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #267715

    [size=3]Μπραβο φιλε…Πολυ καλη δουλεια…Τα σκυλακια το αξιζουν…
    Να τα βλεπουν αυτα μερικοι μερικοι να ξεστραβωνονται…[/size]

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    ++++++++++++++++++++ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #266659

    Αν είναι για μπύρες είμαι κι εγώ μέσα

    ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ :lol: :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #190182

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #190192

    πολυ καλο ευγε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #260737

    πολυ καλο ευγε.

    Να σαι καλά!!!!Επειδή τώρα δεν υπάρχει χρόνος λόγω ελιών μετά τις γιορτές θα μπει κ πλακάκι κ θα δούμε!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #260347

    Να σαι καλά!!!!Επειδή τώρα δεν υπάρχει χρόνος λόγω ελιών μετά τις γιορτές θα μπει κ πλακάκι κ θα δούμε!!!!

    να σε ρωτησω καρτι τωρα που ειπες για πλακακι.
    ο χορος των σκυλιωνμου ειναι ο παρακατω.

    εχω βαλει τσιμεντο και οχι τελειος ισιο για τα ποδιατους μου ειχαναι πει οτι ειναι καλητερα.
    στο καθαρισμα καθε μερα ειναι λιγω μπερδεμα αυτο το τσιμεντο.
    εαν βαλω πλακακι θα ειναι καλητερα;
    δεν θα γλειστραναι;
    τα ποδιατους δεν θα μαλακονου;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #190358

    Να πω την γνωμη μου το πλακακι απαγορευεται ρητα διοτι τα σκυλια θα γλιστρανε ,πανω απο ολα δεν εχεις ριξεις ολη την επιφανεια μπετο οπως φενετε,ριξε ξανα με μεγαλυτερη ποσοτητα ψιλου και δωσε της κληση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #260300

    να σε ρωτησω καρτι τωρα που ειπες για πλακακι.
    ο χορος των σκυλιωνμου ειναι ο παρακατω.
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/Untitled-9copycopy.jpg[/img]
    εχω βαλει τσιμεντο και οχι τελειος ισιο για τα ποδιατους μου ειχαναι πει οτι ειναι καλητερα.
    στο καθαρισμα καθε μερα ειναι λιγω μπερδεμα αυτο το τσιμεντο.
    εαν βαλω πλακακι θα ειναι καλητερα;
    δεν θα γλειστραναι;
    τα ποδιατους δεν θα μαλακονου;

    Κοίταξε θα τους βάλω πλακάκια εξωτερικού χώρου πού είναι για αυτό το λόγο να μην γλιστράει δηλαδή αλλά να καθαρίζεται κ πιο εύκολα από τσιμέντο!όχι ότι εχω ιδιαίτερο θέμα τώρα με το τσιμέντο!αλλά αυτα τα πλακάκια είναι κ σκληρά για τα πόδια είναι πιο άγρια απ τα κανονικά αλλά καθαρίζονται κ πιο εύκολα πιστεύω πωσ είναι η χρυσή τομή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #260283

    Να πω την γνωμη μου το πλακακι απαγορευεται ρητα διοτι τα σκυλια θα γλιστρανε ,πανω απο ολα δεν εχεις ριξεις ολη την επιφανεια μπετο οπως φενετε,ριξε ξανα με μεγαλυτερη ποσοτητα ψιλου και δωσε της κληση

    φιλεμου αυτη την στηγμη ειναι στρομενο με τσιμεντο ολη η επιφανεια καιοχι οποως φενεται στην φοτο..εναι παλια.
    απλα και εγω πειστευω πως θελει πολυ τραχη πλακακι για να μην εχουν προβλημα τα σκυλια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #254183

    φιλεμου αυτη την στηγμη ειναι στρομενο με τσιμεντο ολη η επιφανεια καιοχι οποως φενεται στην φοτο..εναι παλια.
    απλα και εγω πειστευω πως θελει πολυ τραχη πλακακι για να μην εχουν προβλημα τα σκυλια.

    Στα πιο πολλά χρωματοπωλεία υπάρχει σε σακί ένα υλικό αυτό αλφαδιαζομενο, στην ουσία πρόκειται για στημεντοειδεις απόβαση
    Με αυτό κάνουμε βιομηχανικό δάπεδο που είναι πολύ καλύτερο από τα πλακάκια για πολλούς λόγους
    Δεν γλιστράει, πλένεται πολύ εύκολα, δεν είναι απορροφητικό για να κρατάει υγρασία, αν δε το περάσουμε με επιπλέον ρητίνη όταν το φτιάξουμε, πριν στεγνώσει τελείως, γίνεται αδιάβροχο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 300 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων