Τσοκ για Beretta A-400

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #265391

    ΦΙΛΕ Η Α 400 ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΚΤΗΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ, ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η Μ2 ΛΟΓΩ COMFORT. ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ Η 391 ΚΑΙ Η Α400 ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΑΠΛΑ H 391 ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 391 ΜΙΣΟ ΜΕ ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ Α400 ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΝΟΜΗ.Η Μ2 ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ 391 ΦΩΡΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΣΟΚ, ΑΛΛΑ Η Μ2 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΟΣΟ Η ΑΛΛΕΣ, ΒΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ . ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 391, ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΠΑΝΩΤΕΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ, ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ, ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 100 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΑΛΛΕΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΠΛΟ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η 391 ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Α400. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ Μ2 ΚΑΙ ΤΗΝ Α400 Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΡΑΝΙΑΣ Η ΑΛΛΗ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΑΠΛΑ ΛΟΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΩΝ ΚΙΝΗΤΙΚΩΝ ΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η Μ2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΣ ΤΡΕΙΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ, ΑΠΛΑ ΑΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ 391.

    Τι ακριβώς σου παρουσιάζε στις εμπλοκές? Και τι ακριβώς σου έκανε ο παπαιωάνου? Η 391 είναι optima ή όχι.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #265377

    ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 391, ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΠΑΝΩΤΕΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ, ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΙ [color=”#FF0000″]ΡΥΘΜΙΣΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ[/color] ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ, ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 100 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΑΛΛΕΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΠΛΟ

    Το κλείστρο δεν ρυθμίζεται. Κάτι άλλο έκανε φίλε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #265363

    Τι ακριβώς σου παρουσιάζε στις εμπλοκές? Και τι ακριβώς σου έκανε ο παπαιωάνου? Η 391 είναι optima ή όχι.

    ΕΙΝΑΙ AL 391 Urika 2 Synthetic optima plus. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΗ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΙΣΙΓΓΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΕΚΛΕΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΦΙΣΙΓΓΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΜΗ ΤΗΣ ΚΑΝΗΣ. ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΦΙΣΙΓΓΙΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΩΝΕ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ. Ο ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΡΥΘΜΗΣΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΑΠΟ ΠΙΣΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΞΕΡΙΘΜΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕΞΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΣΤΗ ΒΑΣΗ. ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΟΚ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #265356

    Το κλείστρο δεν ρυθμίζεται. Κάτι άλλο έκανε φίλε.

    ΦΙΛΕ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΒΟΛΕΣ ΓΙΑ ΔΕΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΞΑΝΑ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΗΠΩΣ ΧΡΗΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΚΟΜΑ ΛΙΓΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #265337

    ΦΙΛΕ Η Α 400 ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΚΤΗΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ, ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η Μ2 ΛΟΓΩ COMFORT. ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ Η 391 ΚΑΙ Η Α400 ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΑΠΛΑ H 391 ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 391 ΜΙΣΟ ΜΕ ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ Α400 ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΝΟΜΗ.Η Μ2 ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ 391 ΦΩΡΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΣΟΚ, ΑΛΛΑ Η Μ2 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΟΣΟ Η ΑΛΛΕΣ, ΒΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ . ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 391, ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΠΑΝΩΤΕΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ, ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ, ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 100 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΑΛΛΕΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΠΛΟ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η 391 ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Α400. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ Μ2 ΚΑΙ ΤΗΝ Α400 Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΡΑΝΙΑΣ Η ΑΛΛΗ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΑΠΛΑ ΛΟΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΩΝ ΚΙΝΗΤΙΚΩΝ ΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η Μ2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΣ ΤΡΕΙΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ, ΑΠΛΑ ΑΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ 391.

    σε ευχαριστω πολυ
    η α400 που εχεις μαλλον πρεπει να ειναι χωρις kick-off απο οτι καταλαβα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #265330

    σε ευχαριστω πολυ
    η α400 που εχεις μαλλον πρεπει να ειναι χωρις kick-off απο οτι καταλαβα

    ναι χωρις kick-off δεν μου αρεση, δεν νιωθω τοσο καλα το οπλο με το kick-off και στην 391 που δεν ηταν τοσο πολη εντονη η διαφορα οσο η α400 το εβγαλα και σε αυτην. Το comfort για μενα οτι καλυτερο εχει βγει σε κοντακι μακαρι να το εβγαζε και η beretta.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #265326

    ΕΙΝΑΙ AL 391 Urika 2 Synthetic optima plus. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΗ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΙΣΙΓΓΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΕΚΛΕΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΦΙΣΙΓΓΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΜΗ ΤΗΣ ΚΑΝΗΣ. ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΦΙΣΙΓΓΙΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΩΝΕ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ. Ο ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΡΥΘΜΗΣΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΑΠΟ ΠΙΣΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΞΕΡΙΘΜΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕΞΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΣΤΗ ΒΑΣΗ. ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΟΚ.

    Μήπως η αποθήκη απελευθέρωνε δύο φυσίγγια και όχι 1 κάθε φορά?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #265272

    Μήπως η αποθήκη απελευθέρωνε δύο φυσίγγια και όχι 1 κάθε φορά?

    ΟΧΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΠΑΝΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #265271

    ΟΧΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΠΑΝΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ.

    Άρα δεν ήταν ίσως σωστά κεντραρισμένο το κλείστρο για αυτό και σου δημιούργησε αυτό το πρόβλημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #265100

    ναι χωρις kick-off δεν μου αρεση, δεν νιωθω τοσο καλα το οπλο με το kick-off και στην 391 που δεν ηταν τοσο πολη εντονη η διαφορα οσο η α400 το εβγαλα και σε αυτην. Το comfort για μενα οτι καλυτερο εχει βγει σε κοντακι μακαρι να το εβγαζε και η beretta.

    πως το εβγαλες μηπως μπορεις να μου πεις?
    και εγω θελω να το βγαλω ,το εκανες σε οπλουργο?
    εχει και πολυ βαρος το ρημαδι 3550 ειναι με αυτο πανω
    ειχα και εγω την μ2 και την εδωσα για να παρω την urica
    μεγα λαθος το κατσιμο που κανουν τα μπενελι μακραν καλυτερο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #189573

    ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ THN A400 ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΑΠΟ ΤΗΝ BRILEY ME Extended KAI Ported, ΤΟ ΘΕΛΟ ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ 15Μ ΜΕΧΡΙ 40Μ ΠΙΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ (LM) H TO (MOD);

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #189576

    ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟD KAI ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #262275

    ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟD KAI ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ .

    ΓΙ' ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟΝ ΤΟ LM ΠΗΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ, ΑΠΛΑ Η Α400 ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ MOD.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    bileto7 στις #189580

    ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ported ΣΦΙΓΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ Η ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #189583

    ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΠΛΗΡΩΝΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ Ν 3-4 ΑΝΤΕ ΚΑΙ 5 ΜΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΣΟΚ ΔΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗ ΣΚΑΓΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΛΑΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΥΓΚΕΤΡΩΤΙΚΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΔΙΚΑΝΟ 3-1 'Η ΜΕ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ LF

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων