FABARM CLUB

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 346 έως 350 (από 350 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Fabarm

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #490725

    Συνάδελφοι καλήμερα γνωρίζει κάποιος εάν από το μοντέλο ellegi ταιριάζει άλλη κανη η’ άλλα ανταλακτικα από άλλα μοντέλα fabarm;

    Απο οτι ξερω δεν ταιριαζει αλλη κανη,Τα ανταλακτικα ειναι τα περισσοτερα κοινα με τα νεα μοντελα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/12/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    Tasos Anastasopoulos στις #491656

    Καλησπερειμαι κατοχος της beretta A304, πριν λιγες μερες ενα συγγενικο μου προσωπο μου μεταβιβασε τη καραμπινα του “Germanica” “semiautomatic” θα ηθελα σας παρακαλω πληροφοριες γι αυτο το μοντελο, απευθυνομαι εδω διοτι απ οσο εψαξα στο internet, θεωρειται ιδιο με τη fabarm ellegi deluxe, σαν οπλο αξηζει γενικα η να παραμεινω στη δοκιμασμενη  beretta μου?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/05/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Kostas Lefkimmiatis στις #496846

    Αγαπητοί φίλοι!!!

    Είμαι κυνηγός με μικρή πείρα και δυστυχώς επομιζω αριστερά.  Απο άγνοια κυνηγούσα με δεξιάς κλήσης super pose. Σε αρκετές συζητήσεις που έχω κάνει η απάντηση είναι κάθετη πρέπει να έχω όπλο με αριστερό κοντάκι σε super pose.

    Τώρα που θέλω να αγοράσω για πρώτη  μια καραμπίνα και συγκεκριμένα μια δεξιά Fabarm 368 camo 71cm (τιμή 580 ευρώ) κάννη και λόγο ότι δεν έχω οικονομική δυνατότητα για καινούρια αριστερή τι γίνετε σε αυτή την περίπτωση?   Θα έχω πρόβλημα με τα αέρια και τα φυσίγγια που θα έρχονται από τα δεξιό μου οπτικό πεδίο?

    φίλοι συνάδελφοι αριστεροί ομολογούν ότι δεν έχουν πρόβλημα με δεξιές καραμπίνες.

    Η 368 είναι αξιόπιστο όπλο??

    Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και αναμένω τις γνώμες σας!!

     

    φιλικά!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2018
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    nikos99 στις #514803

    Καλησπέρα ψαχνω για παπια γιατι εσπασε η δικια μου…εχω την Fabarm h368 οποιος εχει να μου στειλει αμεσα..η αλλιως που αλλου μπορω να βρω να αγορασω;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    akis7geo στις #514804

    ΕΔΩ ΦΙΛΕ  https://www.touris.eu/content.asp?id=30

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 346 έως 350 (από 350 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων