FABARM CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 350 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Fabarm

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    268
    basili76 στις #266360

    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ "ΑΡΓΗ ΒΑΦΗ" ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΚΡΙΒΟΣ, ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΒΑΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ.

    ok θα ρωτησω.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #266357

    Καλησπέρα,

    Χαίρομαι που άνοιξε αυτό το topic,είμαι κάτοχος της XLR-5 εδώ και 2 χρόνια.Μιας και είμαι καινούργιος κυνηγός (4 ετών) έχω να πώ ότι το όπλο κάθεται τέλεια ιδίως σε ψιλά άτομα σαν και εμένα και βγάζει ωραίες συγκεντρώσεις.Με αυτό το όπλο έχω παρει τα πρώτα μου θηράματα και με αυτό έμαθα να τουφεκάω…αλλά λυπάμαι που θα το πω μάλλον ήμουν άτυχος στο συγκεκριμένο μοντέλο καθώς μόλις 2 μήνες μετά την αγορά η κάννη πέταξε σκουριά σχεδόν παντού εξωτερικά και πριν λίγο καιρό παρατηρήθηκαν οι[color=”#FF0000″] πρώτες εμπλοκές[/color] σε κυνήγι τσίχλας.[color=”#FF0000″]Το φυσίγγι ανεβαίνει κανονικά από την αποθήκη,μπαίνει μπροστά από το κλείστρο και στα μισά το κλείστρο κολλάει καθώς η γλώσσα από κάτω δεν έχει επιστρέψει πλήρως στην αρχική της θέση[/color].Δεν ξέρω αν το περιέγραψα σωστά αν ξέρει κανείς που μπορεί να είναι το πρόβλημα ας μου απαντήσει!

    2 ακόμα θετικά του όπλου για να μην επικεντρωθώ στα αρνητικά είναι ότι έχει πολύ χαμηλή ανάκρουση και τέλεια σκοπευτικά.

    Για τη βλάβη (εμπλοκή) που αναφέρεις υπάρχουν οι παρακάτω πιθανότητες:
    1) Αδύναμα φυσίγγια
    2) Ράγισμα ψηλά στο κλείστρο
    3) Ράγισμα του πίρου του Πλαϊνού ελάσματος απελευθέρωσης κλείστρου
    4) Ράγισμα της γλώσσας γιατί αν ήταν ελαττωματική θα στο έβγαζε από την αρχή.
    5) Υπερβολική βρωμιά με αποτέλεσμα να μην επιτρέπει στο κλείστρο να κάνει την πλήρη διαδρομή του (τέρμα πίσω) που πιθανόν είναι και αυτό που σου συμβαίνει.

    ΕΠΕΙΔΗ ΕΖΗΣΑ ΤΗ FABARM 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤΗ ΤΟΤΕ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ [color=”#FF0000″]ΒΛΑΒΗ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ[/color], ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟΝ [color=”#FF0000″]ΑΝΤΙΕΛΞΟΚΕΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ[/color] (ΠΑΚΕΤΟ) ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΙΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΙΣ FABARM ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ…."ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ?"

    Δεν υπάρχει Αντιεξολκέας στην ορολογία των οπλουργών.
    Αυτό που αναφέρεις λέγετε «Πλαϊνό έλασμα απελευθέρωσης κλείστρου» και όσο για την τιμή που αναφέρεις νομίζω ότι ξέχασες ένα μηδενικό γιατί μόνο ότι η γλώσσα κοστίζει σαν αγορά 35 ευρώ, το Πλαϊνό έλασμα 25 ευρώ και αν προσθέσουμε και την εργασία το κατοστάρικο το έχουμε στο νερό.
    Εάν το όπλο είναι καινούριο και είναι στην εγγύηση τότε όλα αυτά είναι ΔΩΡΕΑΝ.

    ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΙΠΑΝΣΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ, ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΚΑΛΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΜP-PRO7 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ. Η ΜΑΥΡΙΛΑ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΑΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ!!!!! ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΨΕΚΑΣΕΙΣ ΜΜΕΣΩΣ ΜΕ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΕΞΑΤΜΙΣΤΕΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ.

    Αυτό ποιος μεγάλος οπλουργός σου το είπε?
    Γιατί απ’ ότι ξέρω και αν κάνω λάθος διαψεύστε με η βενζίνη χρησιμοποιείτε σαν διαλύτης για τα λάδια, οπότε αν δεν εξατμιστεί και ρίξεις από πάνω λάδι θα έχεις ένα μάλλον δυσάρεστο αποτέλεσμα.

    πριν λιγο καιρο ρωτησα εδω θεσσαλονικη για βαφη κανης και μου ειπε 60 ευρω. :lol: επειδη τα θεωρησα πολλα γι αυτο εγραψα 40. μακαρι να ειναι πιο λιγα

    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ "ΑΡΓΗ ΒΑΦΗ" ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΚΡΙΒΟΣ, ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΒΑΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ.

    Για να βαφτεί μία κάνη τα φάρμακα που θα χρησιμοποιηθούν κοστίζουν τουλάχιστον 45 με 50 ευρώ και η τιμή ανεβαίνει αρκετά.
    Οπότε αν προσθέσουμε την εργασία (καθάρισμα, τρίψιμο, γυάλισμα κ.λ.π.) δεν βλέπω να καθαρίζεις με λιγότερα από 80 ευρώ εκτός αν στη βάψει με λαδομπογιά και πινέλο.

    ΥΓ

    Το FABARMάκι μου πάντως θα το αλλάξω μόλις λιώσει :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #266347

    [b][size=3]Για τη βλάβη (εμπλοκή) που αναφέρεις υπάρχουν οι παρακάτω πιθανότητες:
    1) Αδύναμα φυσίγγια
    2) Ράγισμα ψηλά στο κλείστρο
    3) Ράγισμα του πίρου του Πλαϊνού ελάσματος απελευθέρωσης κλείστρου
    4) Ράγισμα της γλώσσας γιατί αν ήταν ελαττωματική θα στο έβγαζε από την αρχή.
    5) Υπερβολική βρωμιά με αποτέλεσμα να μην επιτρέπει στο κλείστρο να κάνει την πλήρη διαδρομή του (τέρμα πίσω) που πιθανόν είναι και αυτό που σου συμβαίνει.[/size][/b]

    [b][size=3]Δεν υπάρχει Αντιεξολκέας στην ορολογία των οπλουργών.
    Αυτό που αναφέρεις λέγετε «Πλαϊνό έλασμα απελευθέρωσης κλείστρου» και όσο για την τιμή που αναφέρεις νομίζω ότι ξέχασες ένα μηδενικό γιατί μόνο ότι η γλώσσα κοστίζει σαν αγορά 35 ευρώ, το Πλαϊνό έλασμα 25 ευρώ και αν προσθέσουμε και την εργασία το κατοστάρικο το έχουμε στο νερό.
    Εάν το όπλο είναι καινούριο και είναι στην εγγύηση τότε όλα αυτά είναι ΔΩΡΕΑΝ.[/size][/b]

    [b][size=3]Αυτό ποιος μεγάλος οπλουργός σου το είπε?
    Γιατί απ’ ότι ξέρω και αν κάνω λάθος διαψεύστε με η βενζίνη χρησιμοποιείτε σαν διαλύτης για τα λάδια, οπότε αν δεν εξατμιστεί και ρίξεις από πάνω λάδι θα έχεις ένα μάλλον δυσάρεστο αποτέλεσμα.
    [/size][/b]

    [b][size=3]Για να βαφτεί μία κάνη τα φάρμακα που θα χρησιμοποιηθούν κοστίζουν τουλάχιστον 45 με 50 ευρώ και η τιμή ανεβαίνει αρκετά.
    Οπότε αν προσθέσουμε την εργασία (καθάρισμα, τρίψιμο, γυάλισμα κ.λ.π.) δεν βλέπω να καθαρίζεις με λιγότερα από 80 ευρώ εκτός αν στη βάψει με λαδομπογιά και πινέλο.

    [u]ΥΓ[/u]

    Το FABARMάκι μου πάντως θα το αλλάξω μόλις λιώσει :lol:
    [/size][/b]

    ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΑΝΑΤΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2005 ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FABARM "BALLISTIC" AN Η ΤΩΡΙΝΗ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

    ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕ Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ BALLISTIC ΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΑ ΠΙΣΤΟΝΙΑ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ "ΜΕΓΑΛΟΣ" 'Η "ΜΙΚΡΟΣ" ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

    ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΣΑΝ ΑΝΤΙΕΞΟΛΚΕΑΣ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #266342

    ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΑΝΑΤΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2005 ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FABARM "BALLISTIC" AN Η ΤΩΡΙΝΗ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

    ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕ Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ BALLISTIC ΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΑ ΠΙΣΤΟΝΙΑ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ "ΜΕΓΑΛΟΣ" 'Η "ΜΙΚΡΟΣ" ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

    ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΣΑΝ ΑΝΤΙΕΞΟΛΚΕΑΣ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ :lol:

    Το να αναφέρεις μία τιμή περασμένης δεκαετείας στο FORUM και τον τρόπο καθαρισμού ενός βρώμικου πιστονιού να τον μετατρέπεις σε συμβουλή συντήρησης ………………. ότι και να πω περιττεύει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #266333

    [b][size=3]Το να αναφέρεις μία τιμή περασμένης δεκαετείας στο FORUM και τον τρόπο καθαρισμού ενός βρώμικου πιστονιού να τον μετατρέπεις σε συμβουλή συντήρησης ………………. ότι και να πω περιττεύει.[/size][/b]

    ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ ΗΤΑΝ Η ΕΡΩΤΗΣΗ….ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

    ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ :lol:

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 05 ΕΩΣ ΤΟ 11 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ 10 ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ ΤΙΜΩΝ ΚΑΙ ΧΡΕΩΣΕΩΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #266307

    ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ ΗΤΑΝ Η ΕΡΩΤΗΣΗ….ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ. [color=”#FF0000″](και είπες να το προχωρήσεις και λίγο παραπέρα)[/color] :lol:

    ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΙΠΑΝΣΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ, ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΚΑΛΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΜP-PRO7 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ. Η ΜΑΥΡΙΛΑ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΑΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΗ [color=”#FF0000″](Σωστός σαν τρόπος καθαρισμού ενός βρώμικου πιστονιού)[/color] ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ!!!!! ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΨΕΚΑΣΕΙΣ ΜΜΕΣΩΣ ΜΕ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΕΞΑΤΜΙΣΤΕΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ. [color=”#FF0000″](Λάθος γιατί τον μετατρέπεις σε συμβουλή συντήρησης)[/color]

    ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ :lol:

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 05 ΕΩΣ ΤΟ 11 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ 10 ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ ΤΙΜΩΝ ΚΑΙ ΧΡΕΩΣΕΩΝ.

    Δικαιουμαι κι εγω μια θεση στο κλαμπ νομιζω με μια H35 titan.Τα συναισθηματα απο το οπλο ειναι αναμεικτα.Αφου ελυσα κι εγω απο πολυ νωρις το προβλημα με την γλωσα κι ενω το οπλο εχει ριξει χιλιαδες φυσιγγια εμπλοκη δεν ξερει τι θα πει.Η τουφεκια της ειναι φαρμακι!!Και επειδη το κοντακι μου καθησε πολυ καλα απο την αρχη ευχαριστιεμαι να την τουφεκαω!!Προβληματα-ζημιες ειχα ομως αρκετες.Μια φορα μου εσπασε τις βεργες που κινειται πανω τους το κλειστρο.[color=”#FF0000″]Δυο φορες μου εσπασε την πλαστικη φασα στην βαση της παπιας[/color].Και μια φορα ξεκολισε απο την κανη το δαχτυλιδι που την συγκρατει με την βαση.Επισης πεταξε πολλες φλουδες το τιτανιο στην βαση.Ολα τα παραπανω ομως τα αντικατεστησε χωρις δευτερη κουβεντα και υπεκφυγες αμεσα ο αντιπροσωπος εντελως δωρεαν.Μονο τα μεταφορικα πληρωσα.Αψογος ο ΤΟΥΡΗΣ!!!

    Όσον αφορά την τότε (2005) και την τώρα (2011) αντιπροσωπεία ξέρω ότι την πάπια στην παλιά αντιπροσωπεία αντί να μου αλλάξουν την σπασμένη φάσα δωρεάν (όπως λέει ο DIMAR1039) την πλήρωσα στην BALLISTIC ολόκληρη την πάπια το 2003 50 ευρώ σε πολύ φιλική τιμή (απ’ ότι μου είπαν αφαίρεσαν το ΦΠΑ και την πήρα σε τιμή κόστους) ……… και με συμβούλευσαν …….να μην χρησιμοποιώ βαριά φυσίγγια σε ένα όπλο MAGNUM που δεν είχε ρίξει πάνω από 34 γρ. (και το διαφημίζανε να ρίχνει όλα τα φυσίγγια του εμπορίου ακόμα και βουτηγμένο σε λασπόνερα). :lol:
    Και τέλος όσον αφορά τη γλώσσα του όπλου μου την αλλάξανε δωρεάν με τη μόνη διαφορά ότι μου βάλανε γλώσσα από αδρανείας και όχι αερίων που ήταν η δικιά μου με ότι αυτό συνεπάγετε στην τσέπη μου αλλά και στην τσέπη του Καναδού (Κουρουνιώτης) για όσους είχαν την τιμή να τον γνωρίσουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #266302

    [b][size=3]Όσον αφορά την τότε (2005) και την τώρα (2011) αντιπροσωπεία ξέρω ότι την πάπια στην παλιά αντιπροσωπεία αντί να μου αλλάξουν την σπασμένη φάσα δωρεάν (όπως λέει ο DIMAR1039) την πλήρωσα στην BALLISTIC ολόκληρη την πάπια το 2003 50 ευρώ σε πολύ φιλική τιμή (απ’ ότι μου είπαν αφαίρεσαν το ΦΠΑ και την πήρα σε τιμή κόστους) ……… και με συμβούλευσαν …….να μην χρησιμοποιώ βαριά φυσίγγια σε ένα όπλο MAGNUM που δεν είχε ρίξει πάνω από 34 γρ. (και το διαφημίζανε να ρίχνει όλα τα φυσίγγια του εμπορίου ακόμα και βουτηγμένο σε λασπόνερα). :lol:
    Και τέλος όσον αφορά τη γλώσσα του όπλου μου την αλλάξανε δωρεάν με τη μόνη διαφορά ότι μου βάλανε γλώσσα από αδρανείας και όχι αερίων που ήταν η δικιά μου με ότι αυτό συνεπάγετε στην τσέπη μου αλλά και στην τσέπη του Καναδού (Κουρουνιώτης) για όσους είχαν την τιμή να τον γνωρίσουν.
    [/size][/b]

    ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΕΣΥ ΝΑΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ :lol:

    ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FABARM ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΑ ΤΟ ΠΙΛΑΦΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΑΚΥΡΑ ΑΚΟΜΑ…ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΥΡΑ ΣΟΥ….

    1 ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΟΠΛΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΣΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΑΠΙΑ :lol:

    2. Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΕ Ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η FABARM ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΤΗΣ :P ΝΟΜΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ.

    ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ. ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΑΝ ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΧΟΝΤΑΣ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ή ΑΚΟΥΣΑ..'Η ΝΟΜΙΣΑ …'Η ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ :P

    ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΑΚΡΥΝΗ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ…ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΑΚΥΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΣΑΙ

    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ, :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #266297

    ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΕΣΥ ΝΑΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ :lol:

    ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΕΠΩΝΥΜΑ [color=”#FF0000″](Που το είδες το όνομα και εγώ δεν το βλέπω πουθενα? :lol: )[/color] ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FABARM ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΑ ΤΟ ΠΙΛΑΦΙ ([color=”#FF0000″](εγώ γράφω καλήτερα μπινελίκια και πιό προτότυπα αν θες να το πάμε έτσι)[/color] :lol: ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΑΚΥΡΑ ΑΚΟΜΑ…ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΥΡΑ ΣΟΥ….

    1 ΚΑΜΙΑ ΜΑ [color=”#0000FF”][size=4]ΚΑΜΙΑ[/size][/color]ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΟΠΛΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΣΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΑΠΙΑ :P

    [color=”#FF0000″]ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΛΑΓΗ Η ΠΑΠΙΑ Αυτοί μου την αλάξανε για να μην αλάξουν την πλαστική φάσα όπως λέει κι ο DIMAR[/color]

    2. Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΕ Ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η FABARM ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΤΗΣ :P ΝΟΜΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ.
    [color=”#FF0000″]Για κοίτα τις φωτογραφίες????
    Τι βλέπεις?????
    [/color]
    ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ. ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΑΝ ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΧΟΝΤΑΣ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ή ΑΚΟΥΣΑ..'Η ΝΟΜΙΣΑ …'Η ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ :P

    ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΑΚΡΥΝΗ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ…ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΑΚΥΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΣΑΙ

    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ, B)

    Αν δεν τις καταλαβαίνεις (το μόνο σίγουρο) σου λέω πως κάτω είναι η αδρανείας (διαιρούμενη που λες εσύ) και πάνω η αερίων με την οποία το όπλο δουλεύει άψογα.
    Μπορείς να μου πεις τι διαφορά έχουν??

    ΥΓ

    Ρε δεν υπάρχει ένας οπλουργός στο FORUM, ένας μηχανικός ένας σοβατζής ρε παιδιά να βάλει μία τάξη???? :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #266282

    [img]http://i1129.photobucket.com/albums/m505/ksap/PB110216.jpg[/img]

    [img]http://i1129.photobucket.com/albums/m505/ksap/PB110215.jpg[/img]

    [img]http://i1129.photobucket.com/albums/m505/ksap/PB110214.jpg[/img]

    [b][size=3]Αν δεν τις καταλαβαίνεις (το μόνο σίγουρο) σου λέω πως κάτω είναι η αδρανείας (διαιρούμενη που λες εσύ) και πάνω η αερίων με την οποία το όπλο δουλεύει άψογα.
    Μπορείς να μου πεις τι διαφορά έχουν??

    [u]ΥΓ[/u]

    Ρε δεν υπάρχει ένας οπλουργός στο FORUM, ένας μηχανικός ένας σοβατζής ρε παιδιά να βάλει μία τάξη???? :lol: [/size][/b]

    Μπετατζης σου κανει ? :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #266281

    λοιπόν παιδιά ακούστε…

    πάω σημερα το πρωι για καρτέρι τσίχλας και αντε να είδα συνολικά 5 τσίχλες…

    την εξοδο αυτή όταν γύρισα την ονόμασα one shot one kill γιατί έριξα ενα φυσίγγι και πήρα μία τσίχλα …

    με που την πετυχαίνω είδα ότι πέφτει ξερή και ήρθε στο μυαλό μου το post με την τσίχλα που πετάει στα 30 μετρα… :lol: και λέω κάτσε να μετρήσω λίγο τα βήματα…

    λοιπόν παιδιά η τσίχλα έπεσε κατακόρυφα και πετούσε στα 2-3 μέτρα από το έδαφος , μετρώντας από το σημείο που εκπυσοκρότησε το όπλο σε ευθεία γραμμή μου βγήκε 61 μεγάλα βήματα … :lol:

    πόσα μέτρα υπολογίζετε ότι είναι αυτή η απόσταση ?

    το φυσίγγι ήταν derby 33gr νο 8 με *** πάνω

    να προσθέσω ότι η βολή εγινε με follow through [url=”http://www.youtube.com/user/GUNSANNDROSES?feature=mhee#p/u/14/rGQQxPSxKvA”%5Dfollow through lead[/url] και με το που πέρασα μπροστά από την τσίχλα πίεσα την σκανδάλη ..

    Tι υψος εχεις? Ειχε κλιση το εδαφος?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    84
    kunigos_ στις #266223

    ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΕΣΥ ΝΑΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ :lol:

    ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ FABARM ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΑ ΤΟ ΠΙΛΑΦΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΑΚΥΡΑ ΑΚΟΜΑ…ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΥΡΑ ΣΟΥ….

    1 ΚΑΜΙΑ ΜΑ [color=”#0000FF”][size=4]ΚΑΜΙΑ[/size][/color]ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΟΠΛΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΣΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΑΠΙΑ :lol:

    2. Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΕ Ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η FABARM ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΤΗΣ :lol: ΝΟΜΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ.

    ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ. ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΑΝ ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΧΟΝΤΑΣ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ή ΑΚΟΥΣΑ..'Η ΝΟΜΙΣΑ …'Η ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ :P

    ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΑΚΡΥΝΗ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ…ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΑΚΥΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΣΑΙ

    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ, :P

    Συμφωνώ απολυτά σε αυτά που λες φιλέ μου… αλλά πλέων μου φαίνεται ότι άλλαξε την πατέντα της γλωσσάς πια στην xlr5 που έχω δεν την έχει διαιρούμενη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/05/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    Jim63 στις #188133

    εγω εχω την h 38 silver την εχω τρια χρονια απολυτα ευχαριστημενος εμπλοκες μου εκανε στην αρχη την εστειλα στον τουρη ρυθμισαν την γλωσσα και απο τοτε κανενα προβλημα το πιστονι εγω το καθαριζω με τον εξης τροπο το ψεκαζω με m pro seven το αφηνω πεντε λεπτα να δρασει και μετα το τριβω καλα με ενα πανακι αν οι μαυριλες δεν φυγουν ολες τοτε με ενα λεπτο συρμα κατσαρολας το τριβω και ειναι σαν καινουργιο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #266207

    Συμφωνώ απολυτά σε αυτά που λες φιλέ μου… αλλά πλέων μου φαίνεται ότι άλλαξε την πατέντα της γλωσσάς πια στην xlr5 που έχω δεν την έχει διαιρούμενη…

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ XLR, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ…H ΧLR ΝΟΜΙΖΩ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ 2007 ΟΠΟΤΕ Η ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΣΤΑ TEΛΗ ΤΟΥ 2004 H FABARM ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΥΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΑΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ Ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    128
    BOOKER στις #188143

    Εχετε παρει ειδηση την καινουρια σειρα ποζε της FABARM? Mερικα ειναι αρκετα ενδιαφεροντα…και ομορφα…
    http://www.fabarm.com/en/home-defense-guns…11-products.htm

    ειμαι κατοχος σειρας ellegi απο το 1990 απλα οπλακια χωρις προβληματα ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #266179

    Εχετε παρει ειδηση την καινουρια σειρα ποζε της FABARM? Mερικα ειναι αρκετα ενδιαφεροντα…και ομορφα…
    [url=”http://www.fabarm.com/en/home-defense-guns-italy-new-2011-products.htm”]http://www.fabarm.com/en/home-defense-guns…11-products.htm[/url]

    ειμαι κατοχος σειρας ellegi απο το 1990 απλα οπλακια χωρις προβληματα ….

    ΤΟ STL ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΡΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2003, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ POSE ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤIΚΟ GRIP :lol:

    AYTA EΔΩ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΡΑΠ ΜΕ ΥΠΕΡΙΨΩΜΕΝΗ ΡΙΓΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑ ΡΥΘΜΙΣΕΩΣ ΚΟΝΤΑΚΙΟΥ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ PERAZZI.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 350 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων