ΒΑΛΤΕ ΤΗΛ ΣΤΑ ΛΟΥΡΙΑ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 46 έως 50 (από 50 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #261208

    Αν θέλετε την γνώμη μου Εννοείται ότι ποτέ μα ποτέ δεν παίρνουμε ξένο σκύλο από το βουνό και οι λόγοι είναι διάφοροι. Αυτός που τον έχασε τον ψάχνει απεγνωσμένα και εσύ του στερείς την πιθανότητα να τον βρει. Βλέπω ότι μερικοί φίλοι σαν δικαιολογία λένε για τα σκελετωμένα σκυλιά που οι περισσότεροι μας έχει τύχει να δούμε στο βουνό. Μα φυσικά δεν αναφερόμαστε σε αυτά τα σκυλιά παιδία. Για μένα όταν κάποιος πάρει ένα σκύλο από το βουνό ο οποίος είναι υγιείς και δεν δείχνει υποσιτισμένος κτλ. Δεν διαφέρει σε τίποτα από αυτόν που κλέβει ένα σκύλο από το βουνό. Εγώ έχω και πουλοσκυλα και λαγοσκυλα. Τα λαγοσκυλα μπορεί να βρίσκονται και 1 και 2 χιλιόμετρα μακριά μου (έχουν μεγάλη δίωξη) τι πρέπει δλδ να κάνει κάποιος κυνηγός που θα τα συναντήσει? Να τα πάρει? Τα λαγοσκυλα μου δεν τα έχω χάσει ποτέ ΠΟΤΕ…..η σκύλα μάλιστα όταν επιστρέφει πιάνει τον ντόρο μου και έρχεται στα ποδιά μου… πολλές φορές μάλιστα γαβγίζει και τον ντόρο μου όταν επιστρέφει. Όταν σηκώνουν λαγό μπορεί να τον πάνε και στην απέναντι πάντα μέχρι να τον γυρίσουν. Αν στο δρόμο συναντήσουν έναν καλοθελητή τι θα γίνει? Γι αυτό σας λέω παίδες ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν παίρνουμε ξένο σκύλο από το βουνό.

    +100


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #260459

    εχω καπου το τηλ απο αυτον που ζητας.θα το βρω και πολυ συντομα θα το ανεβασω.ειναι απο θεσ/νικη αλλα δεν νομιζω να ειναι προβλημα να τα στειλει.

    βρηκα και το τηλ και το site.ειναι το 2310942215 και 6977437076.το site ειναι http://www.presentart.gr. για οποιον ενδιαφερεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #260428

    βρηκα και το τηλ και το site.ειναι το 2310942215 και 6977437076.το site ειναι http://www.presentart.gr. για οποιον ενδιαφερεται.

    Η διεύθυνση που έβαλες δεν λειτουργεί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #260393

    Η διεύθυνση που έβαλες δεν λειτουργεί.

    εχεις δικιο.τωρα το ειδα και εγω.αυτην ομως εχει στο φυλλαδιο του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #258099

    εχεις δικιο.τωρα το ειδα και εγω.αυτην ομως εχει στο φυλλαδιο του.

    ευχαριστουμε παντος φιλε για την ανταποκριση ελπιζω θα τον βρουμε στο τηλεφωνο…να εισαι καλα..!!!!

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 46 έως 50 (από 50 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων