ΚΟΛΑΡΟ ΓΑΥΓΙΣΜΑΤΟΣ

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    balkan στις #261129

    Mπες στο ebay και γραψε απανω γι αυτα με τη σιτρονελα (anti-bark dog collar citronela) για ολα τα αλλα αντιγαβ (anti-bark dog collar) για ολα τα κολαρα γενηκα (dog collar ).

    Αν δεν εχεις κανει ποτε αγωρες απο ebay ,καλητερα βρες καποιον που ξερει καλλα , προσεχαι .Οτι θα βρεις οτι θες και σε πολυ καλλη τιμη αν ξαρεις δεν το σηζιτω .

    ).push({});

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #260871

    [size=3]
    Λέω γι' αυτο με ψεκασμό νερού όχι γι αυτό με σιτρονέλα.[/size]

    Και σου ειπα πως θα κινηθεις στο Ebay θελει υπομονη και ψαξιμο και θα βρεις αυτο που θες .Γι αυτο σου λεω αν δεν εχεις ποτε ασχολιθει , καλητερα βρες καποιο που ξερει μαζι , να σου διχνει .Να κανεις ενγραφη να παρεις κοδικους και μετα οταν πατας bay naw να ξερεις οτι δεν μπωρεις να μην το παρεις μετα και θα βαλεις τα λευτα οτι και να γηνει .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    balkan στις #260719

    Και σου ειπα πως θα κινηθεις στο Ebay θελει υπομονη και ψαξιμο και θα βρεις αυτο που θες .Γι αυτο σου λεω αν δεν εχεις ποτε ασχολιθει , καλητερα βρες καποιο που ξερει μαζι , να σου διχνει .Να κανεις ενγραφη να παρεις κοδικους και μετα οταν πατας bay naw να ξερεις οτι δεν μπωρεις να μην το παρεις μετα και θα βαλεις τα λευτα οτι και να γηνει .

    :P :D :angry: Και που ξέρεις εσυ αν δεν εχω ασχοληθεί ποτε ξανά με ebay … :angry: :angry: :angry: … βλέπεις δεν σε ρώτησα για το ebay αλλά πως λενε το κολλαρο που ψεκάζει νερό κι οχι σιτρονέλα …

    Ελληνικά δεν γράφω ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #260637

    [size=3] :P :D :angry: Και που ξέρεις εσυ αν δεν εχω ασχοληθεί ποτε ξανά με ebay … :angry: :angry: :angry: … βλέπεις δεν σε ρώτησα για το ebay αλλά πως λενε το κολλαρο που ψεκάζει νερό κι οχι σιτρονέλα …

    Ελληνικά δεν γράφω ;[/size]

    Ωραιος και εξηπνος ;) (με την καλλη την ενια που λεει και Ψ)δηλαδη σου ειπα πως γραφεις τα κολαρα γενηκα και οποια εχουν ρευμα αντιγαβ εκπεδευτικα και θελεις ποιο ιδικα Να κατσω εγω ν ανοιξω ολες τις σελιδες με τα κολαρα που εχει στο ebay για να σου πω ακρηβος πως λεγωνται τα κολαρα ακριβος αυτα που θες Και σου λεω τωρα εγω για να σε ξεφωρτοθω βαλε τη λεξη Water που ειναι το νερο στα αγγλικα και αντε για . ;)

    ΥΓ.Αλλα μιας και ειμαι καλλο παιδι , δεν ξερω αληθεια πως τα ονομαζει ,κατσε και χαζεψε τα λιγο και πηστευω οτι ολο και κατι θα βρεις :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #190248

    ΔΕΣ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΑΛΛΑ.
    http://www.britishdog.net/gbu0-catshow/Sto…gs_Barking.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #190250

    Ειχαμε καποτε ενα Beagle ,οταν επιανε την σκαρμη(Ντορο)των ακουγε ολοι η περιοχη κουβαδες του πετουσαμε το νερο μηπως και το κοψει αρα ο μηχανισμος του νερου λιγο δυσκολο το βλεπω να δουλεψει,παντως και σε ενα Σεγκουτσι πριν χροννια οταν πηγε να κλαφουνησει των ντορο ενα σουτ μονο του ειπαμε και δεν το ξανακανε αμιλητη ηταν εκτος μονο οταν εβγαζε των λαγο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #190604

    Μια καλλη περιπτοση ειναι αυτα μπαταριες ανταλαχτικα τα παντα .

    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trkparms=6…1513&_pgn=1

    Εχω το Petsafe Bark Collar PBC-102 .Πολυ καλλο δοκιμασμανο σε κουρτσχαρ .Υπαρχει και η λιση του εκπεδευτικου κολαρου .Εκει θελει υπομονη και πρωσοχη να μαθεις σωστα το σκυλο και να μη ξαναχριαστει ποτε μετα κολαρο .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    myloscafe στις #516841

    :yes: καλησπερα και απο εμενα ,εχω ημιαιμο ιστριας,και τωρα που ειναι 12 μηνων φωναζει πολυ στο κυνηγι ,στην μυρωδια του λαγου ..εγω επειδη κυνηγαω με σκυλια ,με φωνες μονο στο ξεφωλιασμα μου δημιουργει μεγαλο προβλημα …σκεφτομαι να ρου βαλω για λιγο η τελοσπαντνω  αν ξερει καποιος να μου πει ποσο,Αντιγαβ…μονο δεν θελω να κανω καμια ζημια στο σκυλι..αν ξερει καποιος κατι ,μπορει και να μου στειλει στο azilakias1@yahoo.gr..

    ευχαριστω εκ των προτερων

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων